2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben hiç sancı çekmediğimden bilmiyorum kımıldayamayacak kadar acı veriyor mu geldiğinde? Bir kere uyurken döndüğümde olmuştu bir daha olmadı. Rutin bel kasık ağrıları bendeki galiba.
Adet sancisi gibi ter basiyor

Kızlar mobilya besik alan var mı? Hangi markayi ne kadara aldınız. Internnten siparis vereyim diyorum çok yorum yok. Sizlere sormak istiyorum 🤗
Merhaba bende internetten çok araştırdım yorum bulamayınca çok kararsız kalmıştım paylaşımınıza denk gelince yazmak istedim. Ben GittiGidiyor dan aldım meltem smart Mondi sanırım modeli ismini unuttum. 1316 TL ye aldım beşik korumaları, yastığı, yatağı ( bazı markaların incecik sünger olarak geliyormuş bizimki Kraft marka normal bebek yatağı ) cibinligi de var ama biz ters kurmusuz onu daha takmadik. Bide alırken taşıyanın kargo şirketi değilde lojistik şirketi olmasına dikkat edin eğer evde tek iseniz kargo şirketi ağır olduğu için eve çıkarmayip zorluk cikariyorlarmis bizim horoz lojistik taşımıştı eve kadar getirdiler.

Eklentiler

• IMG_20210308_183500.jpg
    IMG_20210308_183500.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20210308_183419.jpg
    IMG_20210308_183419.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 63
Kızlar mobilya besik alan var mı? Hangi markayi ne kadara aldınız. Internnten siparis vereyim diyorum çok yorum yok. Sizlere sormak istiyorum 🤗
Ben yoyko marka park beşik aldım canım ,beşik geldi kurduk çok güzel, çok kullanışlı ve geniş gerçekten 3,4 yaşına kadar yatar oğluşum inş. Birde anne yanı olabiliyor sırf o yönü içinde aldım zaten tavsiye ederim 😊

Kizlar sizin de canınız şöyle soğuk karpuz cekiyor mu? Gecen gordum eşime dedim alalım diye aldik ici daha kızarmamis tam ama yine de yedim. Nedense hep böyle ferahlatacak seyler canim istiyor
Kavun istiyor canim ama bulmak cok zor bulsak bile tatsız olur. Reflu gibi midem surekli agzimda ilac iciyorum ama yine aynı

Merhaba bende internetten çok araştırdım yorum bulamayınca çok kararsız kalmıştım paylaşımınıza denk gelince yazmak istedim. Ben GittiGidiyor dan aldım meltem smart Mondi sanırım modeli ismini unuttum. 1316 TL ye aldım beşik korumaları, yastığı, yatağı ( bazı markaların incecik sünger olarak geliyormuş bizimki Kraft marka normal bebek yatağı ) cibinligi de var ama biz ters kurmusuz onu daha takmadik. Bide alırken taşıyanın kargo şirketi değilde lojistik şirketi olmasına dikkat edin eğer evde tek iseniz kargo şirketi ağır olduğu için eve çıkarmayip zorluk cikariyorlarmis bizim horoz lojistik taşımıştı eve kadar getirdiler.
Siz uyguna almissiniz ne zaman aldiniz ki acaba

İştahım çok arttı bugğnlerde ama yemeğe karşı değil meyve zararlı şeyler vs🙈açlık insülini kullanmaya başlayınca oldu bunlar sanki o iştahımı açıyor 😁bir de ramazan eşim tatlı alıyor eve fialn amann ne zor ya şu şeker 😪😪😪
Canı tatlı çekince şekerim düştü tatlı yemem lazım diyorlar ya😄 fazla düşmüş olmasın bir de dikkat et yinede:)

.
İştahım çok arttı bugğnlerde ama yemeğe karşı değil meyve zararlı şeyler vs🙈açlık insülini kullanmaya başlayınca oldu bunlar sanki o iştahımı açıyor 😁bir de ramazan eşim tatlı alıyor eve fialn amann ne zor ya şu şeker 😪😪😪
Valla şekersiz zor haklısın.
Evde tatli olunca onu yememem mümkün degil🤣

Ziraat mühendisi bi tanıdıgımız cilek hormon kabul etmez demisti. Bilemiyorum ne kadar dogru ama suyuna boya karıstırdıklarını biliyorum cabuk kızarsın kolay satılsın diye.

Ben de bilemedim ama tadı tuzu yok kalas gibi oluyor. Mesela eşimin memleketinde köylü pazarından alıyoruz muhteşem tadı oluyor minnak minnak çilekler. İstanbulda hiç görmüyorum öylesini.

Teşekkür ederim fotoğraf ve detaylı bilgi için 💕çok güzelmiş. Trendyola bakıyordum. Gitti gidiyora da Bakayim hemen.

Ben yoyko marka park beşik aldım canım ,beşik geldi kurduk çok güzel, çok kullanışlı ve geniş gerçekten 3,4 yaşına kadar yatar oğluşum inş. Birde anne yanı olabiliyor sırf o yönü içinde aldım zaten tavsiye ederim 😊
Güle güle kullanın canım. artik karar verip almam lazım😊

X