2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Gece 11de mi uyutuyorusn geç degilmi canim ? Bizimki değişiyor tam bir rutini yok ama ortalama 8 9 gibi uyuyor sabah da 6, 6.5 7 gibi uyanır tamamen
Suan kendisinin derin dalma uykusu bu sekilde cnm önce 00-01 arasiydi simdide 23 oldu sonra yavas yavas 21 a duser

diyer kizlarim 19 da yataktalar sabah 7 de kalkiyorlar sonra da okula😍

Suan kendisinin derin dalma uykusu bu sekilde cnm önce 00-01 arasiydi simdide 23 oldu sonra yavas yavas 21 a duser

diyer kizlarim 19 da yataktalar sabah 7 de kalkiyorlar sonra da okula😍
Çocuklarda buyume hormonu 10 ile 4 arası salgilaniyormus ya ondan dedim cnm. O saatler arası uykuda olmaları sağlıklı olaniymis. Tabi dediğime bakma hepimiz her seyi biliyoruz ama uygulamaya gelince iş öyle olmuyor.😅 Neyseki zamanla düzenleri de oturuyor🥰

Çocuklarda buyume hormonu 10 ile 4 arası salgilaniyormus ya ondan dedim cnm. O saatler arası uykuda olmaları sağlıklı olaniymis. Tabi dediğime bakma hepimiz her seyi biliyoruz ama uygulamaya gelince iş öyle olmuyor.😅 Neyseki zamanla düzenleri de oturuyor🥰
Diyer kizlarimda oyleydi cnm 6 aya girmeden uykulari 20-21 arasi oliyordu o nedenle cokta kasmiyorum kendimi duzene giriyor yavas yavas😍😍 zaten masallahi var deliksiz uyuyor birde gunduzleride uykusu guzel sukur🤲🤲

.
Kızlar sünnet olduk. Daha ilk çişini yapmadı. Ağrısız acısız atlatırız inşallah. Varmı öneriniz ağrısız sancısız geçirmek için. Mesela yarım kundak mi yapsam diyorm bacakları kimildadikca uyanıyor ağlıyor 😑
Gecmis olsun canim nasıl geçti? Bir arkadaşım kağıt bardağın altını kesip pipisine koyup öyle bezlemisti bir iki gün. o şekilde rahat atlattik demisti

.

Gecmis olsun canim nasıl geçti? Bir arkadaşım kağıt bardağın altını kesip pipisine koyup öyle bezlemisti bir iki gün. o şekilde rahat atlattik demisti
Güzel fikirmiş ☺️ Biz de haftaya sünnet ettireceğiz inşallah 😊 kaç günde iyileşir ki? Bir de kolay atlatabilmek için başka uygulamalar var mıdır acaba?

Selam kızlar
Sayfalar birikmiş okuya okuya geldim
Tatilimizi yaptık döndük
Dün büyük kızım anaokuluna başladı inanılmaz mutlu Allah daim etsin inş
Evimizin üst sokağında olan bir kreşi tercih ettik getirip götürmesi daha kolay olur bebekle diye düşündük iyi ki öyle yapmışız eşim evden çalışıyordu bebeği o bakacaktı ben götürüp getirirken ama ani bir kararla işe çağırdılar artık bende bebek arabasına koyup o şekilde götürücem
3. Ay kontrolüne gittik menenjit bexsero 1. Doz ve rota aşısını yaptırdık
Memenjit aşısı baya ateş yaptı 39 ları gördük calpol verdik 6 saatte bir doktor verin mutlaka demişti
Kilosu 5800
Boyu 60 cm
Bu ay 600 gr almış ama iyi dedi doktor gelişiminde bir sıkıntı yok bende çok takılmıyorum kiloya sağlıklı olsun yeter
Maşallah Canım bebişine , bizde bugün rotayı yaptık 3. Ay kontrolümüze gittik . Ama menenjit aşısı olmadık özel bir aşımı oda ?
Kızlar sizn bebeler sabah kaçta tamamen uyanıyor?
Canım bizimki 21:00 gibi uyuyor 23:00 gibi uyanıyor tekrar 00:00 den 06:00 ya kadar uyuyor sonra 8:00 de uyanıyor emiyor uyuyor 10:00 da uyanıyor emiyor uyuyor 12:00 ye kadar

Maşallah Canım bebişine , bizde bugün rotayı yaptık 3. Ay kontrolümüze gittik . Ama menenjit aşısı olmadık özel bir aşımı oda ?

Canım bizimki 21:00 gibi uyuyor 23:00 gibi uyanıyor tekrar 00:00 den 06:00 ya kadar uyuyor sonra 8:00 de uyanıyor emiyor uyuyor 10:00 da uyanıyor emiyor uyuyor 12:00 ye kadar
Evet canım özel aşı oda

Kızlar mert 2 gundur emerken ısırmaya basladi. Daha doğrusu damaklari arasına alıp çekiyor acıtıyor da yani.
Diş desem çok erken zaten öyle dış etinde kabarma falan da yok . Neden ola ki sizde de varmi böyle ısırma?

Kızlar mert 2 gundur emerken ısırmaya basladi. Daha doğrusu damaklari arasına alıp çekiyor acıtıyor da yani.
Diş desem çok erken zaten öyle dış etinde kabarma falan da yok . Neden ola ki sizde de varmi böyle ısırma?
Benimki de yapıyo agzındayken kafasını gerıyo dogru cekiyo baya da acıtıyo ama ben gazdan dıye düşündüm 🤷🏼‍♀️

Geçmiş olsun canım
Sağol canım
.

Sağol canım. İlk idrardn sonra daha iyi ama derin uykuya dalamiyr. Sünnet zamanı zorlanmadik birtek iğne vurulurken ağladı. Kesilirken emzirdim zaten sorun olmadı. Umarım hemen geçer . Biraz daha büyük olsa zor olurmuş.

Güzel fikirmiş ☺️ Biz de haftaya sünnet ettireceğiz inşallah 😊 kaç günde iyileşir ki? Bir de kolay atlatabilmek için başka uygulamalar var mıdır acaba?
Bilmemki bizde haftaya gidicez doktora insallah
Benimki de yapıyo agzındayken kafasını gerıyo dogru cekiyo baya da acıtıyo ama ben gazdan dıye düşündüm 🤷🏼‍♀️
Bana gazdan gibi gelmedi ya bilinçli yapıyor sanki ama bakalim

Sağol canım

Sağol canım. İlk idrardn sonra daha iyi ama derin uykuya dalamiyr. Sünnet zamanı zorlanmadik birtek iğne vurulurken ağladı. Kesilirken emzirdim zaten sorun olmadı. Umarım hemen geçer . Biraz daha büyük olsa zor olurmuş.
Kıyamam ya nasil olacaksa bizimki de cok aklıma takiliyor. Nereye iğne vuruyorlar?

Bizim kızın biyolojik saati gece 1 😂. 1 den önce uyutsam bile mesela 23:00 -00 da falan uyutuyorum hemen geri uyanıyor. Ama gece 1 dedi mi bi uyuyo sabah 9da kalkış. Belki de daha önce kalkıyordur bilmiyorum ben 9da uyandığımda etrafa saf saf gülücükler atarken buluyorum 😂🥲 tabi bi de sabah namazında emziriyorum saat 5 gibi ama gözleri kapalı oluyor.

Kızlar 3 aylık bebeğin gündüz uykusu nasıl olmalı ? Yani kaç saat uykuda kaç saat uyanık kalmalı? Bizim kız gece iyi uyuyor çok şükür ama gündüz sanki hep uyanık gibi. Ya da uykuları çok kısa bazen 15-20 dk sonra uyandığı oluyor. Uyanınca tekrar uyutmaya mı çalışmalıyım yoksa bu 15–20 dk uykudan sayılıyor mu ?

X