2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ayy o gece emmeleri

17 aylık oldu bebeğim ve istiyordum zaten yaşım 36 olduğu İçin 2. Bebeğide . Nasip oldu çok şükür dün öğrendim hamileymişim. Haziran 2021 annelerinden Temmuz anneleri 2023 e geçince duygulandım ilk annelik heyecanımı sizinle paylaşmıştım. İkinci bebeğimin haberini de paylaşmak istedim ve tekrar hamileliği olan annelerimizde var grupta umarım sağlıkla kucağımıza alırız

Hayirli olsun cnm saglikla al kucagina insallah. Bende suan 11 haftalik hamileyim

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin

İkinci bebeği ben de çok istiyorum ama olmuyor. Tekrar tüp bebek olayına girecek gücüm yok hayırlısı..

Merhaba kızlar , bayadır yazamıyorum çok yoğunuz. Hatırlarsınız belki Hüseyin Emin tam yaşına girmeden 5 gün önce havale geçirdi. Bu ay tekrarladı ateşlendi ve yine havale geçirdi. Doktor keppra başlattı 1mlx2 düşük dozla . Fakat bu ilaç hiperaktiflik yapıyor. Sakin çocuğum resmen durmuyor kafayı sıyırmış gibi sürekli yaramazlıklar yapıyor. Prizlere dokunuyor koşuyor sağa sola . Peşinden koşmamızı istiyor. Ahşaptan sayı oyunu var tam yapamıyor yerleştiremiyor. Çok düşünmeye başladım bir sorunmu var diye. Anne baba dede diyor möö diyor aaa iiii diyor miyav diyor. Hayvan sesi çıkarıyor ama kedi köpek vs demiyor. Normalmi acaba kafama çok takıyorum. Gece kabus görüyor uyanıyor 1 saat ağlıyor. Kızlar çok yıprandım korkuyorum . Otizmi araştırdım, gelişme geriliği vs.. google geçmişimi görseniz korkarsınız. Acaba çokmu kafaya takıyorum . Bu ayın sonunda 18 aylık olacak . Daha önce etrafımda hiç bebek görmedim neyin normal olup neyin olmadığını anlayamıyorum.. lütfen yardım edin bana ..

Çok geçmiş olsun canım benim büyük oğlum da ateşli havale geçirmişti sonrasında eeg çekildi falan ilaca gerek duyulmadı ama bir süre sonra soğuk havale geçirince çekilen eeg sonucunda ilaca karar verildi..
Bence kafanı yersiz düşüncelerle doldurma, çocuklarımız tam keşfetme zamanında bu dediklerin normal selim de yapıyor çoğunu..
Gece uyanıp ağlaması konusunda bişey diyemem
Ama sen içinin rahat etmesini istersen çocuk gelişimci ile görüşebilirsin..

Bence yaramazlikları cok normal az bile Defne sağolsun yakında tv yi kıracak eline ne geçse atıyor, telefonumu kumandayi baska odalara çekmecelere saklıyor yani bir da açık bırakmıyor çekmecegi mutfak onun icin oyun alanı sanki ne var ne yok salona taşıyor dış kapıyı açıyor kiliti unutsam yandık Allah korusun Allah yardımcımız olsun tam keşfetme zamanindalar

Bende çok zor şeyler yaşadım, artık paranoyak olduğum çocuğuda geriyorum. Sürekli kameradan izliyorum . Yaramazlıkları ağlamaları istediği bişeyi yaptıramayınca çıldırıyor. Her istediği olcak . Dün itibariyle dozu yarıya indirdi doktor haftaya kesecek. Ateşlenince artık müdahale edeceğiz. Yani çocuğun daha da dengesini bozdu çünkü ilaç. Sürekli mız mız kaprisli çok zormuş çocuk büyütmek ya ..

Sakin olmaya çalış cnm inan ki bebekler hissediyor annelerin duygularını bu onu daha da huysuzlaştırır

Bugun yenice ogrendim cok sukur bebisim saglikli, ve 4. Prensesim yoldaymis

Dün eegsi çekildi bugün sonuç bekliyorum çok korkuyorum hiç iyi değilim …

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…