2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hayırlı olsun bende hamileyim doğuma 2.5 ay gibi bir süre kaldı daha şimdiden çok zorlanıyorum doğunca nasıl olacak hiç bir fikrim yok ama elbette bir sekilde bakilacaklar .Korkularınızi çok iyi anlıyorum

Dogumum ağustos başında insallah cnm 11+1 haftalik olduk avare gibiyim günleri zor bitiriyorum gece uykularımda azaldı hayırlısıyla bulantilar bitse kendime geleceğim inşallah sen nasılsın bebeğin nasıl
Allah kolaylık versin canım biz Ne yapalım sürekli hastalıklarla uğraşıyoruz bu günümüze şükür olsun diyelim
Normalde doğumum 8 Mart ama doktorum 20 ile 24 Şubat arasında sezeryan olacağı için alicaz dedi ayın 6 anda ki randevuda kesin tarih verecek .
Maşallah neyin olacak
Ben doğurdum bile çok şükür elhamdulillah ☺️☺️

Çok zor.. Allah yardımcısı olsun tüm bebiş bekleyenlerin😅
Ya maşallah hayırlı uğurlu olsun analı babalı büyütsün
Selam kızlar

37+4 oldum bakalım hiç ses seda yok, ilk oğluşum 39+0 da gelmişti 1.5 haftaya dogururum inş dua edin kızlar 🎈
O seni az kalmış canım Sağlıkla doğur inşallah

Kızlarrrr bayadır girmedim bende çok özlemişim buraları , 2. Hamile olanları tebrik ederim iyi cesaret vallah :) bende isterdim ama bizimki en ufak ateşte havale geçirdiği için ikinciyi düşünemiyorum . Çok aktifleşti durmuyor. Arada böyle dalıp gidiyor biyerlere hayal kuruyor, düşünüyor , o beni tedirgin ediyor. Aslında en ufak değişik bir şey yapınca hemen tedirgin oluyorum o ayrı mesele zaten. Umarım bir gün bende buraya güzel bir haber yazarım :) şuan kendimde o gücü bulamıyorum . Çok öpüyorum sizleri ♥️♥️
Merhaba bende uzun zamandır girmiyordum yazınızı gördüm öncelikle geçmiş olsun nasıl dalmalari var benim yegenimde havale geçirmişti dalmalara dikkat edin

Merhaba bende uzun zamandır girmiyordum yazınızı gördüm öncelikle geçmiş olsun nasıl dalmalari var benim yegenimde havale geçirmişti dalmalara dikkat edin
Merhabalar, hani biriyle konuşursunuz kulak orda olur ama gözünüz bir yere takılır ya gülümsemeye hareket etmeye işinize devame dersiniz ama gözler başka yerde. Bu şekilde dalmalar. Doktora da söyledik , kısa nöbet olabilir gözlemlemek lazım dedi ama yaptığı şeyi devame diyorsa sorun yok . Mesela elinde kalem varsa düşürüyorsa veya herhangi bir tepki vermiyorsa o zaman sorun olabiliyormuş. Takip edin , Erken teşhis çok önemli dedi
Bizimki yemek yiyor çiğnemeye devam ediyor araba varsa elinde oynamaya devam ediyor, parmaklarımı oynatınca böyle geri dikkati dağılıyor, azda olsa rahatlattı beni doktor ana bakalım kontrol edeceğiz.

Merhabalar, hani biriyle konuşursunuz kulak orda olur ama gözünüz bir yere takılır ya gülümsemeye hareket etmeye işinize devame dersiniz ama gözler başka yerde. Bu şekilde dalmalar. Doktora da söyledik , kısa nöbet olabilir gözlemlemek lazım dedi ama yaptığı şeyi devame diyorsa sorun yok . Mesela elinde kalem varsa düşürüyorsa veya herhangi bir tepki vermiyorsa o zaman sorun olabiliyormuş. Takip edin , Erken teşhis çok önemli dedi
Bizimki yemek yiyor çiğnemeye devam ediyor araba varsa elinde oynamaya devam ediyor, parmaklarımı oynatınca böyle geri dikkati dağılıyor, azda olsa rahatlattı beni doktor ana bakalım kontrol edeceğiz.
Anladim çok geçmiş olsun yeğenimin 2 3 saniye süren dalgaları ve göz kirpmalari vardi onunki nöbetmis o yüzden dedim Rabbım yavrularımızın korusun

Anladim çok geçmiş olsun yeğenimin 2 3 saniye süren dalgaları ve göz kirpmalari vardi onunki nöbetmis o yüzden dedim Rabbım yavrularımızın korusun
Çok geçmiş olsun , bizde göz kırpma vs yok sadece sabit bir yerlere bakıp düşünceli gibi ama işini yapmaya devam ediyor elindekini dülürmüyor

Çocuklar büyüdü buralar iyice boşlandı...
Selimde tek tük kelimeler var bıcır bıcır bir çocuk oldu maşallah, arada bir oyun grubuna gidiyoruz okul deneyimi kazanıyor sosyalleşiyor..

Merhaba iyiyim sen nasılsın? yok cnm ya uyanmamış malesef 😔
Sen nasılsın hamilelik nasıl geçiyor defne nasıl
Gercekten cok üzüluyorum hic tanimadim ama hep aklımda keske uyansa sağlığına kavuşsa biran önce 😔
Ben iyiyim cnm cok şükür sanırsam oğlum olacak bugun net dediler 😇
Defne yaramazlık peşinde aynı iştahsızlık devam cok şükür sağlığı yerinde azilari çıkaracak inşallah
Sen nasılsın oğlun nasil cnm

Gercekten cok üzüluyorum hic tanimadim ama hep aklımda keske uyansa sağlığına kavuşsa biran önce 😔
Ben iyiyim cnm cok şükür sanırsam oğlum olacak bugun net dediler 😇
Defne yaramazlık peşinde aynı iştahsızlık devam cok şükür sağlığı yerinde azilari çıkaracak inşallah
Sen nasılsın oğlun nasil cnm
Bende öyle çok üzülüyorum. Biz WhatsApp grubu kurmuştuk orada daha da samimi olmuştuk bu yüzden sanki tanıdığım biri giib oldu bana.. İnşallah mucize olur da iyileşir..
Ay hadi maşallah ne kadar araları olacak defne ile? Bizde iyiyiz şükür hala emerek uyuyor selim 2 yaşı doldurduktan sonra bıraktırma girişiminde bulunacağım meme harici evde uyutamıyorum. Defne emiyor mu?

Maşallah ya ne güzel herkes ikincilere girişti valla. Ben de az yaş farkı çok istiyordum ama henüz cesaret edemiyorum.
Bizim yeme problemlerimiz hat safhada. 11. Ayımızdan beri 6 kez orta kulak 2 kez bronşit olduk. Bu süreçlerde doğru düzgün yemek yiyemedi. Hep iştahsızdı. Çiğneyemedi ağrısı vardı.
Son 1.5 aydır antibiyotik kullanmıyoruz ilk kez bu kadar uzun aramız oldu inanamıyoruz eşimle.
Ama yemek yemeği unutmuş yavrum. Hiçbir şey yediremiyorum. İştahı var ama çiğneme yok.
Alerjisi devam ediyor zaten. Süt ürünlerine hala çok tepki veriyor. Böyle tepe taklak gidiyoruz biz. Umarım bu yaz bir şeyler düzelir 🙏

Bende öyle çok üzülüyorum. Biz WhatsApp grubu kurmuştuk orada daha da samimi olmuştuk bu yüzden sanki tanıdığım biri giib oldu bana.. İnşallah mucize olur da iyileşir..
Ay hadi maşallah ne kadar araları olacak defne ile? Bizde iyiyiz şükür hala emerek uyuyor selim 2 yaşı doldurduktan sonra bıraktırma girişiminde bulunacağım meme harici evde uyutamıyorum. Defne emiyor mu?
Amin inşallah cnm
Aralarinda 25 ay kadar olacak cnm, memeyi emmiyor artık bıraktirdim beni cok zorluyordu geceleri gebelikten midemde cok bulaniyordu.

Ay maşallah bir kacı kişi hamileymiş bir çogu cesaret edemiyor ben hiç düşünmüyorum artık 2 evladım var yeter Allahın izni ile herkesin iyi olmasına sevindim ama C ceylin1907 kim uyuyor onu anlamadım canım ne oldu inşallah kötü birşey değildir

X