2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

Varda en son sanırım 2 yıl önce elimde sonuc kağıdı vardı. Belkide yaş ile ilgili gerek duymadı. Ama transfere hazırlık ve transferde bakılmadı
Ya her doktor farklı yaklaşıyor, en nihayetinde ne yapılırsa yapılsın tutunması nasip bence.Canım bu saatten sonra dua edip beklemekten başla çaremiz yok.İnşaallah bizimledir bebişler 🤲💜❤️🤲🤲🤲

Kızlar birşey soracağım,lütfen acil cevap,progestan iğneden fitile geçti doktorum ama eczane mi yanlış verdi anlamadim,progestan 30 yumuşak kapsül yazıyor üzerinde ,ama prospektisünde ağızdan alınır yazıyor..bu fitil olarak da mı kullanılıyor bilgisi olana yazabilir mi🙏🙏
Evet fitil olarak kullanılıyor. Ağızdan yan etkisi çokmuş. Fitil olarak daha iyiymiş etkisi.

Ah canım, yerleşme belirtisini bence henüz bilen kimse yok. İlk günden beri kasık ağrılarım oldu, ağız kuruluğu bel ağrısı vs. Şimdi ağrılarım kalmadı diyebilirim. Ama sabahları ağzım kup kuru uyanıyorum. İlk denemem kimyasal olmuştu. Benzer belirtiler bu sefer de var o yüzden pek umutlanamıyorum
Benim de ol adar su içmeme rağmen dudaklarım çatlamış halde uyandım son 2 gün.

Bana doktor özellikle sabah tam saat 10’da 2 tane ,gecede tam 22:00’de 2 tane koyacaksın dedi.🤷🏻‍♀️Saatleri geçirme dedi. İğnesini de tam 21:00’de yapıyorum.Transferden 7 gün önce başlattı bunlara,ben ilk gün iğnemi yanlışlıkla 21:30’da yapmışım ,tamam birşey olmaz o kadar, ama dikkat et dedi.Şimdi soramıyorum bu yaptığımı 🤭
Benim sabah 7 de 2 adet akşam 19 de 2 adet progestan fitil ve aynı saatlerde aç 2 adet estrofem içiyorum oksapar kan sulandicı ve prolutex iğneyi akşam üstü 18 de vuruyorum her sabah kahvaltı sonrası ecopirin gün aşırı B12 hafta bir 10 damla dvitamini.İlac deposu gibi olduk.Saati geçmesin diye telefona alarm kuruyorum.Tek sıkıntı afedersiniz fitil bazen 3 4 saat geçse bile lavaboya gidince cikiyo sizde de oluyormu.

Benim sabah 7 de 2 adet akşam 19 de 2 adet progestan fitil ve aynı saatlerde aç 2 adet estrofem içiyorum oksapar kan sulandicı ve prolutex iğneyi akşam üstü 18 de vuruyorum her sabah kahvaltı sonrası ecopirin gün aşırı B12 hafta bir 10 damla dvitamini.İlac deposu gibi olduk.Saati geçmesin diye telefona alarm kuruyorum.Tek sıkıntı afedersiniz fitil bazen 3 4 saat geçse bile lavaboya gidince cikiyo sizde de oluyormu.
Çıkıyor canım ama kırık yada erimemiş bütün gibi geliyorsa sorun olur dedi doktorum

Daha önceden düşüğün mü vardı canım

Ya her doktor farklı yaklaşıyor, en nihayetinde ne yapılırsa yapılsın tutunması nasip bence.Canım bu saatten sonra dua edip beklemekten başla çaremiz yok.İnşaallah bizimledir bebişler 🤲💜❤️🤲🤲🤲
Aynen öyle canım. İnşaAllah bizimledir. Acaba şuan napıyorlar diyorum bazen 🙈🥰 inşallah güzel haberler alırız 🤲

X