2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

Ben aynı şehirde de değilim. İstese de ancak bulunduğum şehirde yapaydım. Topikte de pozitif olan hastaları var. Onlara da öyle yapmış. O yüzden ferahlıyorum. Yoksa bayağı kafaya takardım
Bu süreç maddi manevi zor. O yüzden insan takıyor. Birine verilen ilaç bende yok neden diye.. Mesela ben Prendol 16 mgx2=32 mg kortizon (bunu takdım 🙈😊) kullanıyorum 10 gün olacak ve kalp atışına kadar devam dedi.

Daha önceden düşüğün mü vardı canım
Evet yaş 37 daha önce iki kez normal yolla hamile kaldım biri 6 haftalık biri 8 haftalık düşük oldu.Subatta yumurta toplandı progesteron yuksek çıktı transfer olmadı donduruldu.Nisanda yine yumurta toplandı 3. Gün 2 adet canlı transfer yapildi kimyasal gebelik oldu.Sonra ofis histereskopi yapildi ve çizik atıldı 1 adet geçti.Simdi de Dun donmuş 3. gün transferi yapıldı 2 adet test günüm 1 temmuz.
E2 250 progesteron 0,30 çıktı adetin 3 günü o yüzden endişe ediyorum çok düşükse progesteron fitil yetersiz kalır mı bazen çıktığı için insAllah sorun olmaz 🤲

Bu süreç maddi manevi zor. O yüzden insan takıyor. Birine verilen ilaç bende yok neden diye.. Mesela ben Prendol 16 mgx2=32 mg kortizon (bunu takdım 🙈😊) kullanıyorum 10 gün olacak ve kalp atışına kadar devam dedi.
Bizim 8 saatlik mesafe git gel beni bayağı yıprattı. İnşallah güzel sonuçlansın da yine gider gelirim

Evet yaş 37 daha önce iki kez normal yolla hamile kaldım biri 6 haftalık biri 8 haftalık düşük oldu.Subatta yumurta toplandı progesteron yuksek çıktı transfer olmadı donduruldu.Nisanda yine yumurta toplandı 3. Gün 2 adet canlı transfer yapildi kimyasal gebelik oldu.Sonra ofis histereskopi yapildi ve çizik atıldı 1 adet geçti.Simdi de Dun donmuş 3. gün transferi yapıldı 2 adet test günüm 1 temmuz.
E2 250 progesteron 0,30 çıktı adetin 3 günü o yüzden endişe ediyorum çok düşükse progesteron fitil yetersiz kalır mı bazen çıktığı için insAllah sorun olmaz 🤲
İnşallah sorun olmaz canım. O yüzden fazla ilaçlar vermiş sana. Rabbim kucağını doldursun 😘

Canım benim progestron 0,1.Bende de çıkıyorlar merak etme.Vücut fazla olan progestronu atıyormuş.Allah’ım sağlıkla alalım artık kucağımıza bebeleri 🤗🤲😘🥰

Sağol canım,senin de transfer sonrası daha sonucunu öğrenmeden böyle saatleri aksattığın olmuş muydu?
oldu cnm hatta progestanı sabah akşam ağız,sabah öğle akşam vajinadan alıyorum.ilaç saatlerim 10.00-18.00-02.00
geçen gün farkettim sabah akşam aldığım progestanı 10 la gece 2 de aldığım için aralarında 12 saatlik bir eşitlik olmadığını.şimdi yarım saat arayla gündüzleri ileri saate atıyorum ki saat 14.00 de içeyim ki gece 02.00 ile arasında 12 saat olsun diye..

Ben de kullaniyorum gece 00:00 de tok çok acı bir hap ve hiç tuz kullanmıyorum kortizon olduğu için özellikle tuzsuz yazıyo
Aynen tuzsuz diyor ama ben yemekleri tuzsuz yiyemediğim için mecbur tuzlu yedikten sonra almış oluyorum 🤭Ama bir kilo değişimi yaşamadım,neredeyse 13 gündür kullanıyorum.Zaten 70 kilo ile kilolu başladım bu serüvene.Umarım sıkıntı olmaz.Boyum 1.70 ama acayip göbek var ben de 😂🤭Bazen iğneler acaba gidiyor mu gitmesi gereken yere diyorum 😂😂

İtebildiğin kadar ileri it canım. Ben 2 saat yatıyorum. Artık sonraki 3 saat sonra gelen ezik az parçalar oluyor. Sabahları hele bardak boşaltmış gibi sulu geliyor.
Evet canım birde o var ıslaklık oluyo. İtebilgim kadar itiyorum ama sabah çok erken olduğu için 2 saat yatiyorumda akşam üstü yarım saat 1 saat kadar ancak yatiyorum

Ben şunu çok merak ediyorum aşılamada 2 adet yumurta gelistirdiler dozu ona gore ayarladilar. Şu an daha fazla doz alıyorum. Kac adet yumurta gerekiyor acaba tüp bebekte hiç bir bilgim yok. Yarin kontrolum var ama heycanlıyim.

Aynen tuzsuz diyor ama ben yemekleri tuzsuz yiyemediğim için mecbur tuzlu yedikten sonra almış oluyorum 🤭Ama bir kilo değişimi yaşamadım,neredeyse 13 gündür kullanıyorum.Zaten 70 kilo ile kilolu başladım bu serüvene.Umarım sıkıntı olmaz.Boyum 1.70 ama acayip göbek var ben de 😂🤭Bazen iğneler acaba gidiyor mu gitmesi gereken yere diyorum 😂😂
Yemeklerde salcadan dolayı az tuz oluyo ama salata yumurta vs. Hep tuzsuz.bende de göbek var😄 gidiyordur gidiyordur merak etme😄
Farkında mısınız yarı deli gibiyiz nelere takılıyoruz 😄
Normal gebelerin hiç böyle sorunu yok ama kısmet ne yapalım Allah bizede böyle nasip etmiş.yeterki olumlu sonuclansin herşeye razıyım çekilen acılar unutulur insAllah🤲 bebeklerimizi kucağımıza alınca bu günleri hatırlayıp güleriz ☺️🥰

Ben şunu çok merak ediyorum aşılamada 2 adet yumurta gelistirdiler dozu ona gore ayarladilar. Şu an daha fazla doz alıyorum. Kac adet yumurta gerekiyor acaba tüp bebekte hiç bir bilgim yok. Yarin kontrolum var ama heycanlıyim.
Canım ilk muayenede kaç folikul gördü hiç demedim doktor? Canım yumurta sayısı değil kaliteli 1 tane bile olsa olur. Güzel döllensin ve Allah ol desin yeter ki...

X