2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

Yumurta sayısına takılma kişiye göre degisiyo kiminin 10 kiminin 15 kiminin daha fazla önemli olan olgun ve kaliteli olması.Ben iki kez toplattim birinde 6 taneydi 2 kaldı.Digerinde 10 taneydi 5 kaldı.

Bende var göbek Tuzsuz yemeğe çalışıyorum bende. Sen ne kadar süre kaç mg kullanacaksın

Yumurta sayısına takılma kişiye göre degisiyo kiminin 10 kiminin 15 kiminin daha fazla önemli olan olgun ve kaliteli olması.Ben iki kez toplattim birinde 6 taneydi 2 kaldı.Digerinde 10 taneydi 5 kaldı.
Yani toplama işlemi 2 kez bile olabilir . Youcu bir süreç. İnşallah güzel sonuc alirm canim.

Canim ben adetliyken 10 tane folikul gordu doktor şimdi tedaviyle daha mi cok olur yoksa o 10 tane mi gelişr iğnelerle?
Sayı gayet iyi canım. Onları büyğtüyorlar. Arkadan gelen minikler onların mm boyuna erişemiyor çoğu zaman. Önemli olan hepsinin aynı boyda gelişimi. Ve kalitesi.. Sayıya hiç takılma. Güzel beslen

Transfer oldun mu yani ? Test günün ne zaman

Aynen hem ağızdan hem de fitil olarak kullanılıyor.fitil olarak daha etkili olduğu için bu şekilde kullanım öneriliyor.ayni handikapa bende düşmüştüm o yüzden çok net bilgi.

Bugün maalesef ilk defa hep tam saatinde koyduğum progestanı 1 saat gecikmeli koydum.Hep uyuyamamaktan.Gece adet ağrısını kafaya takmaktan uyuyamadım,sabah o yüzden progestan saatini kaçırdım,1 saat Sonra koydum
Canim takılma saatine.gunde kaç defa alıyorsan o kadar almak önemli.bunlar saatli ilaçlar degil

Canım benim progestron 0,1.Bende de çıkıyorlar merak etme.Vücut fazla olan progestronu atıyormuş.Allah’ım sağlıkla alalım artık kucağımıza be
Bende bundan vijinal yolla kullaniyorjm ne kadad sure yatiyorsunuz
Dikkat etmiyorum,bazen yatıyorum bazen yatmıyorum koyduktan sonra.Bana doktor yatın diye birşey demedi.Hatta transferden sonra 1-2 gün dinlenin,yatmayın sürekli dedi.Ben transferin ardından 2.gün 1,5 saatlik yola çıktım.3.gün eşimin aşı randevusuna birlikte gittik, hem de doğum günüydü biraz AVM falan dolaştık,alışveriş yaptık.Bu sefer çok yatmadım.4. Ve 5.günler uzaktan bilgisayar başında işlerim vardı oturmak durumunda kaldım aralarla.Diğer 2 denenemde hep yatmıştım ilk 7 gün,evde gezinmiştim tabii ki.Ama onlar tutmadı.Bu sefer böyle deneyeyim dedim.Bakalım kısmet.

Hazel9 tebrikler arkadaşım Ne zaman öğrendin sonucu?Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin?İlk denemen mi?
Canımm çoook teşekkür ederim Benim ilk 8 haziran da 2 tane 5.gün transfer oldum sonra 5.gün delilik yaptım çift çizgi çıktı, sonra 7.gün tekrar test yaptım daha koyu çıktı 9.gün kan testi verdim 362 çıktı çok şükür bu salı doktora gitcem bakalım kese görcez mi Allahın izniyle darısı başınıza inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…