2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

17 haziranda transfer oldum. Testle kafayı bozdum test yapmamak için kendimi zor tutuyorum biliyorum olsa da şimdi çıkmaz . Arkadaşlar siz kaçıncı günü idrar testi yapmıştınız en erken
Valla ben 12 haziranda transfer oldum. Her gün zor tutuyorum kendimi yapmamak için. Bugün tam kararlıydım bu sefer eşim izin vermedi. İlaçlardan değil de Meraktan ölebilirim :)

17 haziranda transfer oldum. Testle kafayı bozdum test yapmamak için kendimi zor tutuyorum biliyorum olsa da şimdi çıkmaz . Arkadaşlar siz kaçıncı günü idrar testi yapmıştınız en erken
Benim de transferim 14 Haziran ama idrar testi yapmaya cesaret edemiyorum.Benim 3.gün embriyoları.Eğer senin 5.gün embriyosu koyulduysa iki tane,5.günde silik çıkan arkadaş olmuş.Sizin daha 17 Haziran’da olmuş transfer,test yapsanız görünmez idrarda.

Merhabalar herkesin tedavisi hayırlı olsun rabbim tez zamanda bebek hasretimizin bitmesini bizlere nasip eder inşallah . Bende 30 yaşındayım 14 Haziran da dondurulmuş 3.gün embriyosu 2 adet transfer edildi.Şu ana kadar hiç bir belirtim yok hafif adet ağrısı sadece sizlerde durumlar nasıl 26 Haziran da beta hcg tahlili vericem sanırsam önceden vermek çok iyi bir fikir değil 3. Gün embriyosu olunca daha fazla sabretmek gerekiyor galiba

Merhabalar herkesin tedavisi hayırlı olsun rabbim tez zamanda bebek hasretimizin bitmesini bizlere nasip eder inşallah . Bende 30 yaşındayım 14 Haziran da dondurulmuş 3.gün embriyosu 2 adet transfer edildi.Şu ana kadar hiç bir belirtim yok hafif adet ağrısı sadece sizlerde durumlar nasıl 26 Haziran da beta hcg tahlili vericem sanırsam önceden vermek çok iyi bir fikir değil 3. Gün embriyosu olunca daha fazla sabretmek gerekiyor galiba
Canım aynı gün 2 tane 3.gün embriyosu transfer edildi bana da.Benimkiler de dondurulmuş.Hayırlısı inşaallah,test gününü (26 Haziran) bekliyorum ben de.Yaşım 40.Bu 4.denemem.Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 💜🤲💜🤲🤗🤗🤲🤲🤲🤲

Aynı gün transfer olmuşuz 2 adet 5. Gün dondurulmuş embriyo benim de tarih 26si hayırlısı olsun hepimiz için 5 kişi olduk14unde transfer olan

Canım aynı gün 2 tane 3.gün embriyosu transfer edildi bana da.Benimkiler de dondurulmuş.Hayırlısı inşaallah,test gününü (26 Haziran) bekliyorum ben de.Yaşım 40.Bu 4.denemem.Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 💜🤲💜🤲🤗🤗🤲🤲🤲🤲
İnşallah canım hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız 🙏🙏🙏

Aynı gün transfer olmuşuz 2 adet 5. Gün dondurulmuş embriyo benim de tarih 26si hayırlısı olsun hepimiz için 5 kişi olduk14unde transfer olan
Güzel haberler alırız inşallah rabbim hayırlısını nasip eylesin en önemlisi o kucağımıza alıp sağlıkla büyütebileceğimiz evlatlar versin bütün isteyenlere

H
Benim de transferim 14 Haziran ama idrar testi yapmaya cesaret edemiyorum.Benim 3.gün embriyoları.Eğer senin 5.gün embriyosu koyulduysa iki tane,5.günde silik çıkan arkadaş olmuş.Sizin daha 17 Haziran’da olmuş transfer,test yapsanız görünmez idrarda.
aklısın benimde 5.gün embriyosu ama şimdi yapmam zaten salı çarşamba yapsam mı ya da perşembe tabi o zamana kadar meraktan çatlamasam 🤣

Canım o dediğin ilacu ben fitil olarak kullanıyorum beyaz yuvarlak bir ilaç demi ? Ağızdan alması çok etkili olmadığından dr fitil olarak kullandiriyor ama tabi genede dr sor içinde rahat eder 😊
Evet canım ben acaba eczaneden yanlış mı aldım dedim,üstünde ağızdan alınırı görünce ,meğer iki şekilde de kullanılıyormuş, teşekkürler canım 🙏

Canım benim progestron 0,1.Bende de çıkıyorlar merak etme.Vücut fazla olan progestronu atıyormuş.Allah’ım sağlıkla alalım artık kucağımıza bebeleri 🤗🤲😘🥰
Fitilin geri çıkmasından mı bahsediyorsunuz? Bende fitili kullandıktan sonra yarım saat 1 saat falan yatıyorum ama yine de geri çıktığı oluyor sizde de öyle mi?

Evet canım ben acaba eczaneden yanlış mı aldım dedim,üstünde ağızdan alınırı görünce ,meğer iki şekilde de kullanılıyormuş, teşekkürler canım 🙏
Bana doktorum ağızdan alınca yan etkisi fazla ama istediğimiz etki az oluyor demişti. Fitil olarak kullanınca daha çok işe yarıyormuş

Valla canım senin 32 mg iyi olabilir o zaman.Benim 4 mg az gelecek belki de 🤷🏻‍♀️Hangi gün başladın kaç gün kullanacaksın?Ben dediğim gibi transferden 1 hafta önce başladım,test tarihine kadar kullan dedi.
Transferden 5 gün önce başlattı. 1 temmuz test günü ama kalp atışı alana kadar devam dedi. Yok ya senin dozda değil sıkıntı benimki.. 32 günde ya. Bi Allahın kulu da yok aynı doz alan

Fitilin geri çıkmasından mı bahsediyorsunuz? Bende fitili kullandıktan sonra yarım saat 1 saat falan yatıyorum ama yine de geri çıktığı oluyor sizde de öyle mi?
Bende de bazen nerdeyse tam kapsül olarak çıkıyor özellikle büyük tuvaletimi yapınca ama genel olarak tortu şeklinde geliyor

Evet bende de nerdeyse tam kapsül olarak geliyor bazen özellikle büyük tuvaletimi yapınca ama onun dışında tortu şeklinde gün içinde ara ara geliyor

X