2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

Merhaba ben geldim 15 haziran 5.gün embriyosu olarak transferim yapıldı bu bekleyişte transfer olan tüm arkadaşlara şimdiden güzel haberler diliyorum tecrübeli arkadaşlar sizce idrar testinde kaçıncı gün de sonuç görebiliriz
Kuzum bende 5 gün emriyosu transferi oldum ben erken gebelik testinde transfer gününü saymasak 6 gün pozitif gordum

Güzel haberler alırız inşallah rabbim hayırlısını nasip eylesin en önemlisi o kucağımıza alıp sağlıkla büyütebileceğimiz evlatlar versin bütün isteyenlere
Mamafala , ben, yazgulu30, başka kim vardı 14'ün de trasnfer olan?Çok heyecanlı, 5 tane bebek koydum :KK200::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Aynen ben de ilk denememde hep hastaneye gittim. İkinci de ilk gün iğnemi mecburen ben yapmak zorunda kaldım. Ben iğneden korkmam ama batirilirken bakmam,kendime de batiramam. İnsan mecbur kalınca yapıyormuş ve gayet De kolaymış. Kendime vururken acımıyor bile,boşuna hep hastaneye gitmişim. Bu arada ben de Diyarbakır bahçeci de tedavi oluyorum
memnun musunuz nasıl gidiyor tedaviniz, ben bir türlü başlayamadım

Benim de transferim 14 Haziran ama idrar testi yapmaya cesaret edemiyorum.Benim 3.gün embriyoları.Eğer senin 5.gün embriyosu koyulduysa iki tane,5.günde silik çıkan arkadaş olmuş.Sizin daha 17 Haziran’da olmuş transfer,test yapsanız görünmez idrarda.
14 haziran 3.gün emb dün yaptım yani 5.gün çıkmadı bişi

X