2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

Progestan fitili iterken zorluk başladı sizler de yaşadınız mı, yani giriş kısmı şiş gibi ileri giderken zor oluyo ama sonra sorun kalmıyor. Muhtemelen ilişki olmadığı için daralma oluyor. İlk transferimde bunu belirti sanmıştım ne acıklı🥺
Transferden sonra mı kullanıyor cnm?kaç gün kullanıyorsunuz?

Herkese merhabalar. Bu topiği bikaç haftadır takip ediyordum. Bugün yazmak istedim. 5haziranda çift embriyo transfer olmuştum. 12 gün sonra yani 17 haziranda ilk kan testi yapıldı. 1055 çıktı, 19unda tekrar yapıldı 2190 çıktı. İlk transferimdi, çok mutlu oldum. Gerçekten önce Allah'a sonra druma ve ekibine minnet duyuyorum. Cuma kese görmeye gideceğiz. Buradaki arkadaşlardan ricam lütfen belirti aramayın, her insan bedeni farklı. Herkes ilaçlara farklı cevap veriyor. Çok güçlü bir dayanışma var buralarda fakat belirti arama kısmında insanların birbirini kesinlikle strese soktuğunu düşünüyorum. Allah bu yolda ilerleyen herkese yardım etsin, inanıyorum hepimiz başaracağız inşallah.

Herkese merhabalar. Bu topiği bikaç haftadır takip ediyordum. Bugün yazmak istedim. 5haziranda çift embriyo transfer olmuştum. 12 gün sonra yani 17 haziranda ilk kan testi yapıldı. 1055 çıktı, 19unda tekrar yapıldı 2190 çıktı. İlk transferimdi, çok mutlu oldum. Gerçekten önce Allah'a sonra druma ve ekibine minnet duyuyorum. Cuma kese görmeye gideceğiz. Buradaki arkadaşlardan ricam lütfen belirti aramayın, her insan bedeni farklı. Herkes ilaçlara farklı cevap veriyor. Çok güçlü bir dayanışma var buralarda fakat belirti arama kısmında insanların birbirini kesinlikle strese soktuğunu düşünüyorum. Allah bu yolda ilerleyen herkese yardım etsin, inanıyorum hepimiz başaracağız inşallah.
ah canım ya gözün aydın, darısı bize inşallah :)

Gözünüz aydın olsun tebrik ederim 💐 tavsiyeleriniz ve dualarınız için de teşekkürler darısı başımıza olsun inşallah hepimiz güzel sonuçlar alalım🌸

Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin🌸
Ilk transferiniz miydi ? 3.gun mu 5.gun embriyosuydu peki

Hazel merhaba sen pozitifi yüksek bir değer ile gördüğün için sorayım dedim.Yüksek beta-hcg ile birlikte gögüs şişliği ve hassasiyetin var mıydı?Yani benim göğüslerim şuan 6 gün olmasına rağmen çok sönük, o yüzden test yapmaya da gerek yok diye düşünüyorum. Beta-hcg hamile olup olmadığını gösteriyor ve bence göğüslerin şişmesini ve hassas olmasını sağlıyor sanki?Var mı sende böyle bir belirti?
Canım merhaba göğüs şişkinliğim yok sadece hafif bir hassasiyetim var o da pozitif aldiktan bir iki gun sonra yeni basladi 😅 kendinizde lutfen belirti aramayin gercekten oyle spesifik bir seyim yoktu ama herkesin bunyesi farkli tabi ki insallah pozitif alirsiniz siz de 🤲

Çok teşekkür ederim☺️ 5.gün embriyosu. Martta hidrosalpinksten dolayı laparoskobi oldum ve sol tüpüm bağlandı. Sonra rahim dinlendirme sürecine girdim ve 5 haziranda ilk transferimi oldum. Şu an konuşmak için çok erken, daha yolun başındayım, inşallah keseyi görüp ve kalp atışını da duyarsak daha çok rahat edeceğim. Varsa sorularınız cevaplarım.

18.06. 2021 de opu olmuştum bugün aradılar 4 yumurtadan sadece 1i embriyo olmuş nakilim bugün olacakmış 3. Gün embriyosumu oluyor artık gidince sorcam kalitesini fln hiç sormadım inşallah iyi olur sonuç rabbim bekleyen herkese güzel haberler aldırsın 🤲👶👶👶
Sana can olsun inşallah canım ❤️

siz hangi şehirde hangi doktor ile tedavi yürüttünüz.
İstanbul'da yaşıyorum. 2019da bebek için karar verdim, başlamadan önce dra gittim kontrol amaçlı herhangi bir şey var mı diye. Dr gayet sağlıklısın dedi. Sonra 2 ay denedikten sonra başka bir dra gittim Dr Ayşe Büyüköğüt ile 1 seneden fazla yumurta takibi yaptık, çok uğraştı fakat olmadı, beni Aret kamara yönlendirdi. Aret Kamar her şeyimle kendisi ilgilendi, çok tecrübeli ve ekibi de öyle bence. İlk gittiğimde sen burdan anne olarak ayrılacaksın dedi, bana güven verdi. İlk transferimde inşallah güzel haberi alıyorum.

Progestan fitili iterken zorluk başladı sizler de yaşadınız mı, yani giriş kısmı şiş gibi ileri giderken zor oluyo ama sonra sorun kalmıyor. Muhtemelen ilişki olmadığı için daralma oluyor. İlk transferimde bunu belirti sanmıştım ne acıklı🥺
Bende de var canım o sanki orası daralmış gibi

Çok teşekkür ederim☺️ 5.gün embriyosu. Martta hidrosalpinksten dolayı laparoskobi oldum ve sol tüpüm bağlandı. Sonra rahim dinlendirme sürecine girdim ve 5 haziranda ilk transferimi oldum. Şu an konuşmak için çok erken, daha yolun başındayım, inşallah keseyi görüp ve kalp atışını da duyarsak daha çok rahat edeceğim. Varsa sorularınız cevaplarım.
Hayırlı olsun gözün aydın cnm..ben transfer nasıl yapılıyor onu merak ediyorum.ilk denemede transfer aşamasına gelemedik malasef genetik sıkıntı oldu embriyoda.sureci yazarsan sevinirim..

Hayırlı olsun arkadaşım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim 🤲🏻🥰
Evet daha önce 2 kez pozitifi görmeme rağmen ve hatta hiç belirti olmamasına istinaden hala belirti arıyor insan ister istemez bencede bize zararı çok en azından stresi yetiyor
Rabbim hepimize ferahlık versin inşAllah 🤲🏻
inşallah buralar güzel haberlerle dolar taşar 🥰🍀🤲🏻

X