2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

valla benm de 2. son yumurtalarım, ben de korkuyorum. Hem maddi hem manevi zor yani . İnşallah gerek kalmaz🤲🏻
İnşallah canım ,dua edelim.Ben daha önceki denemelerimde hiç dondurma aşamasına gelemedim.Hep 2 embriyo oluştu taze transfer edildi.Şimdi ilk kez 2 ay arka arkaya tedavi olunca biraz dondurulmuşum oldu.İnşaallah olur canım,yüzümüz güler.Yoksa çok yorucu🤲🤲🤲🤲🤲

Hemen hemen 3 litfe su içiyorum günde, gece bile kalkıp içer oldum. Hayırlısı bakalım
Ssak ben de çok içiyorum sorma, ama dudağım çatlak, hatta biraz önce kanadı.
Bana da bugün umutsuzluk geldi duygusal bağladım ağladım ağlayacağım ya tutmazsa diye dondurulmuş da yok sadece 1 embriyo vardı o da tranfer edildi . Morelim bozuldu.😔
Canım niye bozdun moralini, test mi yaptın evde?Hadi güçlüyüz , o bebekler gelmez yoksa buraya salıverirsen :anneadayı::KK200::dua::dua::dua::emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar yüksek beta-hcg gögüs şişliği ve hassasiyeti yapar mı?Yani benim göğüslerim şuan 6 gün olmasına rağmen çok sönük, o yüzden test yapmaya da gerek yok eğer aralarında ilişki varsa. Beta-hcg hamile olup olmadığını gösteriyor, göğüslerin şişmesini ve hassas olmasını sağlıyor mu acaba bu beta-hcg?

Çok teşekkür ederim 🥰🤲
Hazel merhaba sen pozitifi yüksek bir değer ile gördüğün için sorayım dedim.Yüksek beta-hcg ile birlikte gögüs şişliği ve hassasiyetin var mıydı?Yani benim göğüslerim şuan 6 gün olmasına rağmen çok sönük, o yüzden test yapmaya da gerek yok diye düşünüyorum. Beta-hcg hamile olup olmadığını gösteriyor ve bence göğüslerin şişmesini ve hassas olmasını sağlıyor sanki?Var mı sende böyle bir belirti?

Arkadaslar hepinize merhaba. Ben Ekim ayinda transfer olup pozitifi gorenlerdenim. Allahin izniyle artik dogumu bekliyoruz her an bebisim gelebilir. Buraya sizlere umut olmak icin yaziyorum. Ben de 2 senenin ardindan hamile kalabildim. Artik umudumun tukendigi hic bir zaman hamile kalamayacagim dedigim bir donemde hamile kaldim. Rabbim sizlere de bu duyguyu nasip etsin. Evet cok zor, yasamayan hic kimse anlayamaz. Ama geciyor unutuluyor. Insallah saglikla bebegime kavustugumda tamamen unutacagim o igneleri, agrilari, acilari, aglama krizlerimi...
Doguma girerken sizler icin de dua edecegim.
Allahim sizlere ve isteyen herkese saglikli bebekler nasip etsin🙏
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insAllah🧿🤲Rabbim tez vakitte bize ve tüm isteyen herkese nasip etsin insAllah🤲☺️

Kızlar yüksek beta-hcg gögüs şişliği ve hassasiyeti yapar mı?Yani benim göğüslerim şuan 6 gün olmasına rağmen çok sönük, o yüzden test yapmaya da gerek yok eğer aralarında ilişki varsa. Beta-hcg hamile olup olmadığını gösteriyor, göğüslerin şişmesini ve hassas olmasını sağlıyor mu acaba bu beta-hcg?
Öyle bişey yok düşünceniz biraz saçma göğüste hassasiyet yok diye test yapmaya gerek olmaz mı hiç yapmayın Allah aşkına 🥴 benim hiç bir belirtim yok hala daha göğüslerim aynı 5+2 olmama rağmen 😉

Bana da bugün umutsuzluk geldi duygusal bağladım ağladım ağlayacağım ya tutmazsa diye dondurulmuş da yok sadece 1 embriyo vardı o da tranfer edildi . Morelim bozuldu.😔
Duygu durumlarındaki değişikliklere de belirti diyorlar. 🤔 Umutsuzluğa kapılmanı sağlayacak gerçek bir şey olmadıysa sıkıntıya sokma Kendini, iyi düşün, hepimiz bu gemideyiz çok iyi anlıyorum seni ama sonucu değiştiremeyeceğiz. Güzel düşün ❤️

Hazel merhaba sen pozitifi yüksek bir değer ile gördüğün için sorayım dedim.Yüksek beta-hcg ile birlikte gögüs şişliği ve hassasiyetin var mıydı?Yani benim göğüslerim şuan 6 gün olmasına rağmen çok sönük, o yüzden test yapmaya da gerek yok diye düşünüyorum. Beta-hcg hamile olup olmadığını gösteriyor ve bence göğüslerin şişmesini ve hassas olmasını sağlıyor sanki?Var mı sende böyle bir belirti?
Canım normal gebeliklerde bile gögüs şişmesi bu kadar erken olmuyor. Hassasiyeti progestan yapıyor ve bu hassasiyeti şişlik olarak algılıyoruz.

Kuzum öyle düşünme lütfen. Hiçbir belirtisi olmayan hamile olan çok kişi gördüm. Vücuduna olumlu enerji gönder. Olumsuz deneyimlerden dolayı korkmakta çok haklısın

Duygu durumlarındaki değişikliklere de belirti diyorlar. 🤔 Umutsuzluğa kapılmanı sağlayacak gerçek bir şey olmadıysa sıkıntıya sokma Kendini, iyi düşün, hepimiz bu gemideyiz çok iyi anlıyorum seni ama sonucu değiştiremeyeceğiz. Güzel düşün ❤️
Şuan olumsuz bir şey yok ama birden öyle morelim bozuldu tutmazsa vs diye . Inşallah hepimizin tutar sonu güzel olur🥰

X