2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

benimde sabah transferim olmuştu akşam üstü iğne yaptım 1saat sonra falan lekelenmem oldu ama ben tutunmaya yormustum. çünkü 5. gün embriyosu blastokist aşamasında olduğu için 48 saat içinde tutunuyor. yani aynı gün yada sonraki gün inşallah seninde tutunmuştur canım. içini ferah tut bol bol film izle kitap oku takılmamaya çalış. inşallah güzel sonuç alırsın :))) dualarım seninle :)
Çok teşekkürler, çok rahatlatıcı şeyler yazmışsın.🙏 benim lekelenmem transferden 2 saat sonra oldu, çok erken herhalde tutunma kanaması için. Doktorum rahim ağzında biriken kandır dedi.

Canım sen zaten erken yapmışsın testi oyuzden endişe etme iki katlanmış önemli olanı 2test sonra 1000 bulursun.Hayirli olsun hamileliğin 🧿Allah bizlere de nasip etsin insAllah 🤲🤲
Doğru dedin canım benim dr 8 günü hesaba katmadan ins hayirlisiyla hep katlanır görürüm Allah razı olsun 🥰 inş canım hayirlisiyla tez zamanda alırsın sende 🤲🏻 hangi asamadaydin canım?

Canım su gibi gecti 6 günü bende öyle düşünmüştüm. 😊 Kaçıncı gün embriyosu transfer edildi? Doktorun kimdi. Transfer süresince verilen ilaçlar ney sana
Canım bana 5.gün embriyosu transfer edildi. Kalitesi 3 bc imiş. Bu ikinci tedavimdi, ilk kimyasal olmuştu. Transfer hazırlığından bu yana prednol kullandım artık devam etmiycem. Coraspirin kullanıyorum ona devam, progestan iğne kullanıyorum her sabah 2 tane aynı anda kalçadan gebelik de oluşursa 10.haftasına kadar kullanıcakmışım. estrofem sabah 2, akşam 2 oda devam ediyorum kalp atışını duyana kadarmış. Bahçeci fulya tüp bebek merkezi mehmet reşit asoğlu doktorum :) senin peki?

Canım bana 5.gün embriyosu transfer edildi. Kalitesi 3 bc imiş. Bu ikinci tedavimdi, ilk kimyasal olmuştu. Transfer hazırlığından bu yana prednol kullandım artık devam etmiycem. Coraspirin kullanıyorum ona devam, progestan iğne kullanıyorum her sabah 2 tane aynı anda kalçadan gebelik de oluşursa 10.haftasına kadar kullanıcakmışım. estrofem sabah 2, akşam 2 oda devam ediyorum kalp atışını duyana kadarmış. Bahçeci fulya tüp bebek merkezi mehmet reşit asoğlu doktorum :) senin peki?
Prednol kaç mg ne kadar süre verdiler kuzum. Benim 3.gün embriyosu. Bugün 6.günüm. Özel Muaynehanede oluyor tüp bebek merkezi değil. Günlük 4 estrofem. Enox kan sulandırıcı. Aspirin. Prendol 32mg .prolıton iğne bir gün ara ile oluyorum canım. Yaş kaçtı senin

Kızlar, buraya ben elendim yazacağımı düşünüyordum ama bir mucize oldu sanki. sanırım anne oluyorum. tahlil sonuçlarım geldi betahcg 1239 . hiç bir belirti yok diye çok umutsuzdum ve stres yapıyordum ama demekki belirti ile olmuyormuş bu işler. düşünmeyin sadece bekleyin .. Allahım herkesin beklediğini versin inşallahhhh
Tebrik ederim tatlım🧿

Ayyy canım benim ins 🥰 ama hepimiz güzel haber alalim allahin izniyle hepiniz duamdasiniz Rabbım büyük gönlümüzü biliyor bizlere nasip etsin inş 🤲🏻💚

Canım benim ins bu giden senin altin yumurtan olsun hayırlı haberler gelsin ve sana sımsıkı tutunsun ins 🥰

Üzülme canım bize lazım olan tek yumurta sağlıklı bir evlat Allahım nasib eylemiş olsun inşallah 🤲🏻🍀

Canım moralini bozma. Önemli olan 1 tanesi seninle şuan. O tek embriyo ile olacak inşaAllah

Aaa üzüldün bitti tamam. 1 tanesi kalmış,şimdi onu düşün ve mutlu ol. 😊
Sağolun kızlar Âmin inşallah..Gecen seferki tek embriyomuz hastalıklı gelmişti. Inşallah bu sefer temiz gelir..

X