2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

Çok teşekkürler, çok rahatlatıcı şeyler yazmışsın.🙏 benim lekelenmem transferden 2 saat sonra oldu, çok erken herhalde tutunma kanaması için. Doktorum rahim ağzında biriken kandır dedi.
Canım o yerlestirkleri aparat ister istemez zorluyor kanamanın ondan olmuş olabilir bende dr çıkarabilen fark etti hani rahimde varmi diye yok dedi tamamen dış kısımdan gelmiş dedi birsey olmaz dedi geçer umarım daha fazla gelmez belki seninde ondan olmuş olabilir ama genede uzan dinlen bu arada hayırlı olsun trasnferin güzel haber alırsın ins 🤲🏻💚

Arkadaşlar bu prolutex iğneyi hep aynı saatte vurmak zorunda mıyız ? Yani ben sabah 11 akşam 11 de vuruyorum ama böyle bişey şart mı istediğim saatte vurabiliyor muyum? Birde açlık tokluk farkediyor mu ?

Arkadaşlar bu prolutex iğneyi hep aynı saatte vurmak zorunda mıyız ? Yani ben sabah 11 akşam 11 de vuruyorum ama böyle bişey şart mı istediğim saatte vurabiliyor muyum? Birde açlık tokluk farkediyor mu ?
Bana hemşire aynı saatte vur mutlaka dikkat bu önemli dedi canım.Ben aç vuruyorum çünkü onu vurduktan 1 saat sonra estrofem içiyorum onun aç içilmesi gerektigi için igneyide aç vurmak zorunda kalıyorum ama bir yan etki sıkıntı yaşamadım 🙂Hormon olduğu için aç tok fark etmiyo sanırım.

Canım bana 5.gün embriyosu transfer edildi. Kalitesi 3 bc imiş. Bu ikinci tedavimdi, ilk kimyasal olmuştu. Transfer hazırlığından bu yana prednol kullandım artık devam etmiycem. Coraspirin kullanıyorum ona devam, progestan iğne kullanıyorum her sabah 2 tane aynı anda kalçadan gebelik de oluşursa 10.haftasına kadar kullanıcakmışım. estrofem sabah 2, akşam 2 oda devam ediyorum kalp atışını duyana kadarmış. Bahçeci fulya tüp bebek merkezi mehmet reşit asoğlu doktorum :) senin peki?
canım progestan iğneyi kaç mg kullanıyorsun ? ben 50 mg kullanıyorum hergün 1 tane canım çıkıyo kalçalarım süzgeç gibi oldu mosmor heryeri ağrısıda cabası sen nasıl iki taneye dayanıyosun :KK43:

Ben de akşam tek sefer 21’de vuruyorum.Hemşire saat önemli aynı saatte vur dedi ama aç tok olmalısın diye birşey demedi.Yemekten sonra vuruyorum.

canım progestan iğneyi kaç mg kullanıyorsun ? ben 50 mg kullanıyorum hergün 1 tane canım çıkıyo kalçalarım süzgeç gibi oldu mosmor heryeri ağrısıda cabası sen nasıl iki taneye dayanıyosun :KK43:
Günaydın canım. Prolutex diye bir iğne var. Progestan ignesinden pahalı. Ben ilk denememde senin gibi progestan iğnesi vuruluyordum günde 1 kere. En son isyan ettim,doktorda prolutex vurun günde 2 kere dedi. Bazen piyasada bulunmadığı için progestan yaziyirlarmis. Sen de danış ve değiştir. Progestan çok kötü ağrı yapıyor,yürürken zorlaniyorsun,kalçanın üzerine yatamiyorsun.

Günaydın kızlar kan verdim 1-1.5 saate çıkacakmış . Allah yüzümüzü güldürsün inşallah . Niyeyse hep ağlıyorum. İnşallah mutluluktan olur bu sefer. Evler yakın.Annemi çağırırım müjde verirm yada sarılır ağlarım.
Canım Allah bahtını açık tutsun,hayırlısıysa ve sağlıklı gelecekse bebiş tutunmuş olsun canım 🤲🤲🤲Yarın da ben vereceğim.Normal duygusallık,ben de ağlıyorum arada 😊💜❤️🧿Kalbi dualarım seninle 🤲🤲🤲🤲Hadi inşaallah 🤲🤗

X