2021 Haziran ayı tüp bebek yaptıracaklar toplanalım 🤗

Doğru dedin canım benim dr 8 günü hesaba katmadan ins hayirlisiyla hep katlanır görürüm Allah razı olsun 🥰 inş canım hayirlisiyla tez zamanda alırsın sende 🤲🏻 hangi asamadaydin canım?
Transferin 6. Gunundeyim canım 3. Gün 2 embriyo test günümü bekliyorum:)
Hiç belirti yok bu ikinci deneme ilki taze transferdi kimyasal oldu bunda insAllah kucağımıza almak hepimize nasip olur🤲🤲

Ben estrofemi de aynı anda alıyorum genelde tok karnına içiyorum ama bende bi sıkıntı yaşamadım zaten artık kesicem estrofemi. Prolutexde de hep aynı saatte vurdum hiç aksatmadan ama bi merak ettim saatli devam o zaman 😀
Bana estrofemi mutlaka a içmem gerektiğini söyledi hemşire.Ac iç 1 saat sonra yemek ye dedi öyle yapıyorum bende.
Aynen devam hhepimizin ilaçlarin adı aynı olsada dozu saati adedi farklı hepimize şifa olsun pozitif sonuçlar olsun insAllah
Mubarek cuma vakti Allah dualarınızı kabul etsin kucaklarimizi doldursun bize katindan hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤲🤲 Aminn

Transferin 6. Gunundeyim canım 3. Gün 2 embriyo test günümü bekliyorum:)
Hiç belirti yok bu ikinci deneme ilki taze transferdi kimyasal oldu bunda insAllah kucağımıza almak hepimize nasip olur🤲🤲
Merhaba canim bende 3.gun emriyosu 2 tane benimde bugun 4.gunum bende de bisey yok malesef evde test falan yaptinmi hic

Kuzum ben 16 sından beri hergün vuruluyorum progestanı hala bi şişim hala inmedi eski morlar sarıya döndü yeni yapılan yerler mor afedersin kalçamda renk cümbüşü var tövbeler olsun 🤣 şişlik 3 aya kadar gitmiyo diyende var inşallah hemen geçer 🥰🤲
Ay geçmiş olsun .Şükür bende morluk falan olmadı. Inşallah 3 aya kalmadan geçer. 🌺🤲

Merhaba canim bende 3.gun emriyosu 2 tane benimde bugun 4.gunum bende de bisey yok malesef evde test falan yaptinmi hic
Yok yapmadım canım 3. Gün Embriyosu 10 günden önce cikmiyo testte daha önceki transferde denedim erken gebelik testi hiç denemedim normal en ucuz teslerdendi çıkmadı 11 gün yaptım silik çizgi çıktı 12 gün değer 21 çıktı artmadı kimyasalmis.Yani cesaret edebilirsem 11gün evde test yaparım :)

Canım bana 5.gün embriyosu transfer edildi. Kalitesi 3 bc imiş. Bu ikinci tedavimdi, ilk kimyasal olmuştu. Transfer hazırlığından bu yana prednol kullandım artık devam etmiycem. Coraspirin kullanıyorum ona devam, progestan iğne kullanıyorum her sabah 2 tane aynı anda kalçadan gebelik de oluşursa 10.haftasına kadar kullanıcakmışım. estrofem sabah 2, akşam 2 oda devam ediyorum kalp atışını duyana kadarmış. Bahçeci fulya tüp bebek merkezi mehmet reşit asoğlu doktorum :) senin peki?
Merhabalar bir sorum olacakti, prednol kullanmaya reglden sonra mi baslamistiniz hatirliyor musunuz ?

Bana doktor hamile kalsan da 12. Haftaya kadar vurulucaksın dedi. Bebeğim yada beşlerim tutunursa inşallah bende doktora danışırım çekilcek gibi değil progestan ya :KK43:
Yazıları gördükten sonra üyelik açıp size yazmak istedim. Bende progestan iğne vuruyorum ama kalça olanı degil karından hem iğne vurmaya gitmemiş oluyorum hemde sıfır acısız. Acı çekenler boş yere canlari yanıyor aynı Ürün çünkü

Bana estrofemi mutlaka a içmem gerektiğini söyledi hemşire.Ac iç 1 saat sonra yemek ye dedi öyle yapıyorum bende.
Aynen devam hhepimizin ilaçlarin adı aynı olsada dozu saati adedi farklı hepimize şifa olsun pozitif sonuçlar olsun insAllah
Mubarek cuma vakti Allah dualarınızı kabul etsin kucaklarimizi doldursun bize katindan hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤲🤲 Aminn
Amiiin inşallah rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🏻

olmadı 0 çktı. Eşmi aramadım daha ağlamaktan . Allah 3.de bana olumluyu versin inşallah bana dua eder misiniz .
Aylin canım üzülme demek boş. Ben de 3 kere yaşadım bu üzüntüyü. Yarın 4. için teste gideceğim ama inan gidesim yok çünkü idrar testim negatif çıktı. Ama diyorumki belki de hayırlısı değil. Yarın kan tahlilini verince negatif olursa yeniden başlayacağım. Biraz dinlen canım. Sonra ayağa kalk ve başla. En azından yumurtalar sen de, ben 40 yaşındayım ama ben den yaşça küçük arkadaşım var erken menepoza giren , inan o iğnelere bile başlayamıyor yumurta toplatmak için, çok zor. Ne olur dinlen ve yeniden çok moralli bir şekilde başla , yine görüşürüz mutlaka. Sevgiyle :KK200: :KK200: :KK200:

X