2021 Haziran Ayında Hamile Olduğunu Öğrenen Anne Adayları ❤️

Merhaba kızlar bata 2 gün kala erken gebelik testi yaptım yakından baka bilir misiniz ikinci çizgi gözüküyor mu

Kanda 10.80 cıktı benm ıkı erken gebelık testi gecikmeye tagmen negatf cıktı bazı kadınlarda 1000 beta olmadan cıft cızgı olmuyormus doktorm oyle dedı

12 13 yumurtlama oldu 14 de çatışma oldu ama bilmiyorum umarım gebelikte vardır🤲🏻🥺 çok az gözüküyor canım en üste uç kısmında pembe renk ver başka da yok birde sadece fotoğrafta gözüküyor normalde ben göremedim 🥺😔😔
Yok hiç üzülme inşallah vardır , moralini yüksek tut , şimdi ilerleyen günlerde yok çıksa bile önümüzdeki aylar var bak hem kendini hem eşini strese sokma sakın inşallah en güzel zamanda gelecektir canım 🤲🏻

Yok hiç üzülme inşallah vardır , moralini yüksek tut , şimdi ilerleyen günlerde yok çıksa bile önümüzdeki aylar var bak hem kendini hem eşini strese sokma sakın inşallah en güzel zamanda gelecektir canım 🤲🏻
Çok teşekkür ederim İnşALLAH canım İnşALLAH vardır önümüzdeki ayda memlekete gidiyorum iki ay eşimden ayrı kalacağım 🥺tam gebeliğe yaklaşmış Ken 😔😔duanda bana da yer verirsen çok sevinirim 😔🤲🏻

Çok teşekkür ederim İnşALLAH canım İnşALLAH vardır önümüzdeki ayda memlekete gidiyorum iki ay eşimden ayrı kalacağım 🥺tam gebeliğe yaklaşmış Ken 😔😔duanda bana da yer verirsen çok sevinirim 😔🤲🏻
Tabikidr ederim kuzum inşallah allahım güzel gönlüne göre hayırlı Sağlıklı en yakın zamanda evlatlar nasip etsin ❤️🙏🏻

Cuma verdim tekrar test 227 olmuştu sahada vermedim aynen dediğiniz gibi beklemeyi düşünüyorum bide folik asit kullanayım bu arada diyorum
Gayet güzel değerinde maşallah annesi , sen hemen folik asit başla . Bana doktorum zfol verdi içinde diğer folik asitlere göre diğer vitaminlerde varmış O daha Zengin dedi , sağlık ocağı folbiol verdi ama kullanmadım

Çok teşekkür ederim tatlım aynı şekilde Rabbım sağ salim kucağına almayı nasip etsin sana da hayırlı uğurlu olsun sen yazdıça ben heyecanlandım şimdi hemen büyüsün duyayım göreyim diyorum :) bulantılar olmadığı için o kadar şanslısın ki maşallah diyelim . Evde kullandığım tüm ürünlere bakıp şimdiden içeriklerine göre eliyorum güzel telaşlar
Amin güzelliğim amin Allah razı olsun hepimize inşallah 🙏🏻🙏çok heyecanlı bu bekleyişler ilerleyen zamanlarda bebiş büyüdükçe rahatlayacağız inşallah . Sabah aç karnı su içme hemen normalde çok sağlıklıdır sabah ılık su içmek ama böyleyken direk bulantı yapar . Ne güzel dikkat et evet canım kullandıklarına paketli gıda ve çiğ et türü salam sosis jambon çiğ köfte çiğ balık vs midye yeme

Amin güzelliğim amin Allah razı olsun hepimize inşallah 🙏🏻🙏çok heyecanlı bu bekleyişler ilerleyen zamanlarda bebiş büyüdükçe rahatlayacağız inşallah . Sabah aç karnı su içme hemen normalde çok sağlıklıdır sabah ılık su içmek ama böyleyken direk bulantı yapar . Ne güzel dikkat et evet canım kullandıklarına paketli gıda ve çiğ et türü salam sosis jambon çiğ köfte çiğ balık vs midye yeme
Tamam canım benim hepimize Rabbım kolaylık versin hadi bakalım inşallah sorunsuz kazasız belasız güzel bir hamilelik geçiririz🥰😘😍💕

Hadi hayırlısı olsun inşallah canım , tabiki de ederiz bat ne civarda 5-6 Temmuz Gibi mi ? Hayırlısyla olmuştur inşallah 🤲🏻
Hadi hayırlısı olsun inşallah canım , tabiki de ederiz bat ne civarda 5-6 Temmuz Gibi mi ? Hayırlısyla olmuştur inşallah 🤲🏻
Evet canın 7temmuz batım..bakalım bu ayda olmazsa ovulasyon testi almayı düşünüyorum ama kendimi bildim bileli düzenlidir. İlk istediğimde hemen o ay iki denemeyle kalmıştım ama düşük oldu Mart ayında .. iki aydır deniyoruz ama belki de kafaya çok takıyorum ..allah razı olsun duaların için rabbimde sağ Salim nasip etsin yavrunu sana inşallahhh

Evet canın 7temmuz batım..bakalım bu ayda olmazsa ovulasyon testi almayı düşünüyorum ama kendimi bildim bileli düzenlidir. İlk istediğimde hemen o ay iki denemeyle kalmıştım ama düşük oldu Mart ayında .. iki aydır deniyoruz ama belki de kafaya çok takıyorum ..allah razı olsun duaların için rabbimde sağ Salim nasip etsin yavrunu sana inşallahhh
Amin canım hepimize inşallah Allah sağlıklı hayırlı versin sen içini ferah tut güzel haberler vereceksin bize annesi 😍❤️🙏🏻💋

Adete 5 gün kala erken gebelik böyle çıktı 😐 negatif sizce pozitife döner mi?

Eklentiler

• IMG_20210629_085000.jpg
    IMG_20210629_085000.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20210629_083520.jpg
    IMG_20210629_083520.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 47
Selam arkadaşlar ben bu topiğe bayıldım ya... ne güzel bereketli bir topik maşallah size... hamile arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum. Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Bizleri duanıza almayı unutmayın olur mu?? Beni diğer topiklerden tanıyan arkadaşlar da var burda.

Selam arkadaşlar ben bu topiğe bayıldım ya... ne güzel bereketli bir topik maşallah size... hamile arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum. Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Bizleri duanıza almayı unutmayın olur mu?? Beni diğer topiklerden tanıyan arkadaşlar da var burda.
İnşallah canım tabiki ederiz holgeldin ❤️Allah güzel gönlünüze göre en güzelini hayırlıyla en yakın zamanda nasip eylesin 🤲🏻🥰

İnşallah canım tabiki ederiz holgeldin ❤️Allah güzel gönlünüze göre en güzelini hayırlıyla en yakın zamanda nasip eylesin 🤲🏻🥰
Hosbuldum canım inşallah sizin dualarınızı esirgemeyin ki tez zamanda bizde bebeğimizin mutluluğunu yaşayalım inşallah. Rabbim bilir ol derse olur nasip

Kızlar mide yanması ve bulantı için yaptığınız özel bir şey var mı midem cayır cayır resmen sabahları bulantı akşamları soluk borusundan mideye yanma berbatım

X