2021 ISPARTA TÜP BEBEK YAPTIRACAKLAR

Merhaba bende Ispartada yaşıyorum. Sdü de aşılama yaptıracağım. Çok fazla yumurta oluştuğu için dr tüp bebek teklif etti ama tıp fakültesi olunca emin olamadım. Tüp bebekte labaratuvar önemli diye biliyorum. Hakan kaya yı da düşünüyoruz ama zaten çok maliyetli. Antalya ya gidip daha kapsamlı bir yerde yaptırmak mı daha mantıklı bilmiyorum. Rabbim yakın zamanda hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤔
Benim sdü de iki başarısız aşılama geçmişim var Mehmet güney yapmıştı , Mehmet güney iyi bir doktor ama tıp fakültesi çok yorucu geldi bana muayeneleri kısa sürüyor işlemleri yapmak için ordan oraya koşturuyoruz şimdi tekrar o koşturmacaya girmek te düşündürüyor inşallah hayırlı kararlar alırız güzel sonuçlarımız olur

Benim sdü de iki başarısız aşılama geçmişim var Mehmet güney yapmıştı , Mehmet güney iyi bir doktor ama tıp fakültesi çok yorucu geldi bana muayeneleri kısa sürüyor işlemleri yapmak için ordan oraya koşturuyoruz şimdi tekrar o koşturmacaya girmek te düşündürüyor inşallah hayırlı kararlar alırız güzel sonuçlarımız olur
Evet bakalım benimde aşılamadan çok umudum yok ama hayırlısı. Herkese aynı tedaviyi uyguluyor sanki

Merhaba ben de ıspartada yaşayan biri olarak bi kez mehmet güneyle tüp bebek denemesi yaptım. Malesef olumsuz sonuçlandı. Şimdi antalya ivf de dondurulmuş embriyolarımız var. Miyom yüzünden transfere geçemedik. Bu ay ameliyat olacağım inş 5-6 ay sonra da transfer planlarız. Hayırlısıyla. Doktor konusunda aslında ben size okan hocayı öneririm tıp fakültesinde deneyecekseniz. Hakan kayanın da hocasıdır kendisi. Özelde kendinizi daha iyi hissediyorsanız antalya ivf öneririm. Allah isteyen herkese nasip stsin inşallah.
Teşekkür ederim güzel sonuçlar alırsınız inşallah ameliyatınız da sorunsuz geçer

Evet bakalım benimde aşılamadan çok umudum yok ama hayırlısı. Herkese aynı tedaviyi uyguluyor sanki
Aşılamada şans %10 bizim sperm hızında düşüklük polikistik over var bide çok fazla stres oluyorum o yüzden de başarısız olmuş olabiliriz ama şimdiki aklım olsa ikinci aşılamaya yaptırmak yerine tüp bebeğe yönelirdim

eğer imkanınız varsa Antalya IVF öneririm. Hakan hoca alanında çok iyi, çevremde de gidip çocuk sahibi olanlar var ama hasta psikolojisinden hiç anlamıyor. genelde doğum için başka doktora geçiyorlar. benim de serkülaj yapılacak ve alanında en iyisi olduğu için kendi kadın doğum doktorumun tavsiyesi ile Hakan Hoca'ya gideceğim mecbur ama şimdiden stresi sardı kendi ayrı dert sekreteri ayrı dert. fiyat olarak da Antalya ile arasında fark yok, hatta ilaçları ben Antalya'daki eczanelerden daha hesaplı almıştım.
Teşekkür ederim , çevrenizde hakan kaya ya gidenler zıft yöntemini mi kullandılar faydasını gördüler mi

Ivf de toplam ne kadar tutuyor acaba tüp bebek.

Teşekkür ederim , çevrenizde hakan kaya ya gidenler zıft yöntemini mi kullandılar faydasını gördüler mi
Temmuz gibi bi arkadaşım görüşmeye gitmişti Yanlış hatırlamıyorsam 13 bin civarı bi fiyat tutacak demişti(Hastanenin değil arkadaşımın Kendine göre hesapladığı tutar) ilaçlarla birlikte. Tabi şimdi ilaç fiyatları değişmiştir. Benim 30 kasımda transfer yapıldı embriyomuz vardı 3.500 tl ödedik. Arayıp muhasebe ile görüşürseniz Ayrıntılı anlatıyorlar.

Hakan Kaya’da tedavi gören arkadaşlarım da var göbekten transfer yapılan (zıft dediğiniz o ise) çok şükür kavuştular bebeklerine.

Ispartayı bilmem ama bu işte embriyologlar ve laboratuvar çok çok önemli. Bu yüzden Antalya ivf yi önerebilirim. Antalyada kendine ait ve sadece bu iş üzerine çalışıyor. Özel doktorlar bile farklı hastane laboratuvar ile anlaşıyor. Bu yüzden sistemli bir çalışma olması önemli. Birde probleminizin iyi incelenmesi gerekli. Ben ivf de tedavi oldum. İlk denememdi 20 haftalık gebeyim . Kemal Bey dr çok memnundum. Sakin ve güleryüzlü. Merkezin tek olumsuz yönü çok yoğunlar randevu saatinde bekleme olabiliyor.

Tedavi toplama + transfer = 6000+2500
Dondurma= tüp başına 600 tl
İğneler =4300
Tranfer sonrası ilaç ve iğneler aylık 600 civarı tabi 3 ay falan sürüyor
Kişiye göre ilaç, iğne değişebilir. Embriyo sayınıza göre dondurma ücreti değişebilir
Bir de Ocak’ta zam gelmiştir fiyatlara. Yaklaşık 16-20 bin tl arasına mal olabilir

Bizim 16 bin civarı tuttu. Kişiye özel tedavi uyguladıkları için fiyat değişebilir çünkü sizin durumunuza göre ek iğne ilaç verebiliyorlar
Teşekkürler bize de yaklaşık o fiyatı söylediler
Ispartayı bilmem ama bu işte embriyologlar ve laboratuvar çok çok önemli. Bu yüzden Antalya ivf yi önerebilirim. Antalyada kendine ait ve sadece bu iş üzerine çalışıyor. Özel doktorlar bile farklı hastane laboratuvar ile anlaşıyor. Bu yüzden sistemli bir çalışma olması önemli. Birde probleminizin iyi incelenmesi gerekli. Ben ivf de tedavi oldum. İlk denememdi 20 haftalık gebeyim . Kemal Bey dr çok memnundum. Sakin ve güleryüzlü. Merkezin tek olumsuz yönü çok yoğunlar randevu saatinde bekleme olabiliyor.
Kemal beyle görüşmeye gittik.iyiki gitmişim çok kibar biri. Acaba bu ay mı öbür ay mı başlatır tedaviye derken 1 yıl bekleyebilirsiniz çok iyi adaysınız doğal deneyin dedi.O kadar mutlu oldum ki hiç beklemiyodum. Tabi yine kendiliğinden olmayabilir Allah ın takdiri ama ben olmazsa Kemal beye giderim sanırım.

Teşekkürler bize de yaklaşık o fiyatı söylediler

Kemal beyle görüşmeye gittik.iyiki gitmişim çok kibar biri. Acaba bu ay mı öbür ay mı başlatır tedaviye derken 1 yıl bekleyebilirsiniz çok iyi adaysınız doğal deneyin dedi.O kadar mutlu oldum ki hiç beklemiyodum. Tabi yine kendiliğinden olmayabilir Allah ın takdiri ama ben olmazsa Kemal beye giderim sanırım.
Kendinizi şartlamayın hiç, eğer doğal olabilecek durumdaysanız ve aceleniz yoksa deneyin. Çünkü ilaç iğne vs yıpratıcı bir süreç . Doktor ne güzel söylemiş, kürler var incir, çörekotu gibi . Yumurta ve sperm kalitesini arttıran takviyeler var, 3-5 ay düzenli kullanımla etkili oluyor. Doğal olma şansı varsa önce bu yolları deneyiN derim ☺️ İnşallah olacaktır bol bol dua ile

Kendinizi şartlamayın hiç, eğer doğal olabilecek durumdaysanız ve aceleniz yoksa deneyin. Çünkü ilaç iğne vs yıpratıcı bir süreç . Doktor ne güzel söylemiş, kürler var incir, çörekotu gibi . Yumurta ve sperm kalitesini arttıran takviyeler var, 3-5 ay düzenli kullanımla etkili oluyor. Doğal olma şansı varsa önce bu yolları deneyiN derim ☺️ İnşallah olacaktır bol bol dua ile
İnşaallah çok teşekkür ederim. İsteyen herkese nasip etsin Rabbim. Bende kürleri denemeyi düşünüyorum belki onlar vesile olur😊

Merhabalar, Isparta da tüp bebek yaptırmış olan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. Isparta da hangi doktoru önerirsiniz. Hakan Kayanın kullandığı Zıft yönteminden fayda görenleriniz oldu mu acaba , her hangi bir sorunla karşılaştınız mı ?
Keske bu başlığı daha once görüp okusaymisim. Asla ve asla önermem. Ben gittim param resmen çöp oldu ne ilgi ne alaka amaliyat masalarında beklemeler saatlerce. Rezillikti sözde özel hastane ankarada ki mahalle arasında ki klinikler bile daha kaliteli. Rahim filmi adı altında baktığı sacma şey rahim filmi degil. Rahimin t şeklinde olduğunu başka dr dan öğrendim. Önce tüpler açık sknti yok sana 4 cocuk 5 cocuk yaparim diyordu laporoskopi yaptı tüpler kısa yapisiklik dedi yapamadı sonra normal tüp bebeğe çevirdi embriyolar oldu diyor sebep diyorum neredeyse kader olarak diyecek. Sperm testi yaptı esim agir ateşli hastalık geçirmişti ki çok önemliymiş bu durum sormadı bile yaptığı yöntem tutuyor olabilir ama her hasta için geçerli değil tuplere fazla koyduğu için tek şans biri tutmazsa digeri tutar . bana sperm dondurma yapabiliriz dedi esim sehir dışında calisiyor bu yasal değilmiş. Asla ve asla önermiyorum. Ben ilkkez orda denedim daha önce hamile kaldim miyomlardan dolayı dusuk yaptim. 9 tane miyomla hamile kaldim bana ilk iknada oyle konuştu ki yok acil yapmazsak bir daha çocuğun olmaz tarzi ama bu yöntemle sana çoğul gebelik yaparız. Suan başka hastanede tedavi oluyorum reklam için yazıldı mantığı olmasin isim vermicem. En azindan sorunlarımı öğrendim. Mantikli ilerliyor 2 bin fazla verip daha kurumsal bu işe odaklı merkezlere gidin. Ben bir gaflete düştüm siz düşmeyin.

Keske bu başlığı daha once görüp okusaymisim. Asla ve asla önermem. Ben gittim param resmen çöp oldu ne ilgi ne alaka amaliyat masalarında beklemeler saatlerce. Rezillikti sözde özel hastane ankarada ki mahalle arasında ki klinikler bile daha kaliteli. Rahim filmi adı altında baktığı sacma şey rahim filmi degil. Rahimin t şeklinde olduğunu başka dr dan öğrendim. Önce tüpler açık sknti yok sana 4 cocuk 5 cocuk yaparim diyordu laporoskopi yaptı tüpler kısa yapisiklik dedi yapamadı sonra normal tüp bebeğe çevirdi embriyolar oldu diyor sebep diyorum neredeyse kader olarak diyecek. Sperm testi yaptı esim agir ateşli hastalık geçirmişti ki çok önemliymiş bu durum sormadı bile yaptığı yöntem tutuyor olabilir ama her hasta için geçerli değil tuplere fazla koyduğu için tek şans biri tutmazsa digeri tutar . bana sperm dondurma yapabiliriz dedi esim sehir dışında calisiyor bu yasal değilmiş. Asla ve asla önermiyorum. Ben ilkkez orda denedim daha önce hamile kaldim miyomlardan dolayı dusuk yaptim. 9 tane miyomla hamile kaldim bana ilk iknada oyle konuştu ki yok acil yapmazsak bir daha çocuğun olmaz tarzi ama bu yöntemle sana çoğul gebelik yaparız. Suan başka hastanede tedavi oluyorum reklam için yazıldı mantığı olmasin isim vermicem. En azindan sorunlarımı öğrendim. Mantikli ilerliyor 2 bin fazla verip daha kurumsal bu işe odaklı merkezlere gidin. Ben bir gaflete düştüm siz düşmeyin.

Aynen katılıyorum dediklerinizi Asla asla önermem. Ben gittim param resmen çöp oldu ne ilgi ne alaka amaliyat masalarında beklemeler saatlerce. Rezillikti sözde özel hastane. Rahim filmi adı altında baktığı sacma şey rahim filmi yok çatala oturduyor oradan muayene ediyor zift yöntemiymiş hiç önermiyorum negatif aldıktan sonra hakan kaya bir açıklama yapmadı sekreter arıyor siz iyi bir insansınız başka yerde olur çocuğunuz emriyoları takip etmiyor bilgi vermiyorlar 5 gün gitti deyip elimizde..2....3...tane kaldı deyip yüklüyor parayı da alıp bitti dwyip gönderiyor hiç önermiyorum

X