2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Arkadaşlar merhaba, ben de 16 haftalık gebeyim. Yürürken sürekli öne doğru eğiliyorum. Dik bir eşlilde yürüyemiyorum. Neredeyse baston kullanacak seviyedeyim. Toplam 1 kilo aldı aldım. Ama bu şekilde yaşamak hayat kalitemi epeyce düşürüyor. Sürekli yatıyorum. Benzer şeyler yaşayan var mı? Önerileriniz benim için önemli.
Canım ben de öyleyim, midem ağrıyor gibi, halsizlik gibi

Kızlar günaydın.16.haftaya girdim kilo alımı sıfır😍😍verdiğimle kaldım oynamio kilom ama göbeğim çıktı 36 bedenle resmen büyük bı göbeğim var😁😁😁kıyafetlerim olmuo haliyle.Hamile Jean ariorum ama istediğim gibi bişey bulamadım.Begendiklerim Ali expresste Türkiye'de hicbiyerde bulamadım en azından onlineda.Daha önce Ali expressten alışveriş yapan var mı kızlar geldiğinde gümrük falan extra bı ödeme oluyo mu ya da istediğin jeanleri burdan bulabileceğim yerler var mı?Size beğendiklerini resimlerini atiorum bı gozatarsaniz sevinirim ☺️🌸

Eklentiler

• images (33).jpeg
    images (33).jpeg
    26,4 KB · Görüntüleme: 19
  • images (32).jpeg
    images (32).jpeg
    30,4 KB · Görüntüleme: 19
  • images (31).jpeg
    images (31).jpeg
    31,1 KB · Görüntüleme: 21
  • images (30).jpeg
    images (30).jpeg
    38,1 KB · Görüntüleme: 20
  • images (29).jpeg
    images (29).jpeg
    30,4 KB · Görüntüleme: 21
Hamdolsun iyiyim bebek iyi onda bir sıkıntı yok maşallah sübhanallah plasenta rahim ağzına yerleşmiş ileri doğru yukarı çıkacak ama çıkana kadar bu şekilde kanama lekelenme yaparmış geçici olsun da
Çok şükür ikinizin de iyi olmasına çok sevindim insalalh bir an önce geçer bu durum 🙏🙏 çok geçmiş olsun hafta ilerledikçe yukarı çıktığını duymuştum ama hep dinlenmek gerekiyormus

Kızlar günaydın.16.haftaya girdim kilo alımı sıfır😍😍verdiğimle kaldım oynamio kilom ama göbeğim çıktı 36 bedenle resmen büyük bı göbeğim var😁😁😁kıyafetlerim olmuo haliyle.Hamile Jean ariorum ama istediğim gibi bişey bulamadım.Begendiklerim Ali expresste Türkiye'de hicbiyerde bulamadım en azından onlineda.Daha önce Ali expressten alışveriş yapan var mı kızlar geldiğinde gümrük falan extra bı ödeme oluyo mu ya da istediğin jeanleri burdan bulabileceğim yerler var mı?Size beğendiklerini resimlerini atiorum bı gozatarsaniz sevinirim ☺️🌸
Riskli olur bence oradan almak. Herseyi gectim beden uymaz istedıgın gıbı durmaz yada cok gec gelir vs ama en onemli sorun beden 🤷‍♀️

Hamdolsun iyiyim bebek iyi onda bir sıkıntı yok maşallah sübhanallah plasenta rahim ağzına yerleşmiş ileri doğru yukarı çıkacak ama çıkana kadar bu şekilde kanama lekelenme yaparmış geçici olsun da
Ay bende hep kanamalıyım canım bu ara gidiyorum birşey yok diyorlar ama insan stres oluyor. Bana plasenta ile alakalı birşey demediler. Geçmiş olsun rabbim korusun inşallah

Ben alışveriş yapmıştım ekstra bi ücret odemiyorsun. Ama ben kıyafet almadım yani beden uyar mı uymaz mi bilemem. Birde teslimatları geç oluyor bilgin olsun bence hiç riske atma. Defactoda filan genelde buna benzer bulunuyor aslinda

Ay bende hep kanamalıyım canım bu ara gidiyorum birşey yok diyorlar ama insan stres oluyor. Bana plasenta ile alakalı birşey demediler. Geçmiş olsun rabbim korusun inşallah
Alttan muayene ettiler.mi canım etmeden anlamadı ufak olduğu için farklı doktora gitmeni tavsiye ederimkanama sebebi ne o zaman

Çok şükür ikinizin de iyi olmasına çok sevindim insalalh bir an önce geçer bu durum 🙏🙏 çok geçmiş olsun hafta ilerledikçe yukarı çıktığını duymuştum ama hep dinlenmek gerekiyormus
Elimden geldiğince dikkat ediyorum rabbim hayırlısını versin psikolojik olarak ta bu ara iyi değilim hem komşum hem çocukluk arkadaşım 39+4 te doğumu başladı kontrole gittigi gün bebeğinin kalp atışları durmuş ölü doğum yaptı onu. Üzüntüsü bide halimbelli kalkamayinca yanına gidemiyorum 😔

Elimden geldiğince dikkat ediyorum rabbim hayırlısını versin psikolojik olarak ta bu ara iyi değilim hem komşum hem çocukluk arkadaşım 39+4 te doğumu başladı kontrole gittigi gün bebeğinin kalp atışları durmuş ölü doğum yaptı onu. Üzüntüsü bide halimbelli kalkamayinca yanına gidemiyorum 😔
Yaa ☹️ Allah yasatmasın çok çok zor 😢

Sağol canım Allah kimseye vermesin geçen gün azcik ayağa kalktım.agri arkadan hemen leke
Sizinle daha önceden konuşmuş muyduk emin olamadım ama benim de plesanta aşağıda. Kanamam olmadı ama rahim ağzına çok yakın, hemen ağrım oluyor benim de. İnşallah ilerleyen haftalarda yukarı çıkacak hepimizin canım 🙏

Yaaa bende de var aynısı ağzımda acı acı bi tat var . Ne yersem yiyim geçmiyorrrr
Aynısı. Çok üzülüyorum hala geçmedi. Zaten hep kusuyorum. Birde ağızda acı tat. Tükürük acı bence o yüzden herşey acı oluyor. Hiç bı yemeğin tadını alamıyorum. Bunaldım. Bazen bı kaç gün geçiyor seviniyorum sonra tekrar basliyor. Sanırım 9 ay devam edecek😔

Sizinle daha önceden konuşmuş muyduk emin olamadım ama benim de plesanta aşağıda. Kanamam olmadı ama rahim ağzına çok yakın, hemen ağrım oluyor benim de. İnşallah ilerleyen haftalarda yukarı çıkacak hepimizin canım 🙏
Konuştuk canım sen öyle.olan varmı diye yazmıştın ben gruba o mesaj dolayısı ile girdim inşallah ümidimiz çok

X