2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar öğretmen olanlar ,esnek çalışma devammışya bizler idari izinli sayılıyor muyuz yoksa 24. Haftadan sonra mı 😑

Merhaba canım yarın güzel haberlerle gel inşallah. Baya büyümüşsünüz maşallah 16. Hafta olmuş
Aminnn insallah, evet ya valla çok şükür 🥰🙏❤️🌻
Kontroller hep heyecanlı.. hadi bakalım güzel haberlerle 🤗
Aminn insallah, sorma cidden cok heyecanli, Allahtan yogundum da anlamadım nasıl geçtiğini 🤩
Yarin burdan da yazarim, hem cinsiyet de kesinleşmiş olur🥰
Bu haftalarda kontrol nasıl oluyor tahliller vs var mi acaba?

Aminn insallah, sorma cidden cok heyecanli, Allahtan yogundum da anlamadım nasıl geçtiğini 🤩
Yarin burdan da yazarim, hem cinsiyet de kesinleşmiş olur🥰
Bu haftalarda kontrol nasıl oluyor tahliller vs var mi acaba?

Yine doktordan doktora değişen bir konu. Benim doktorum ilk gebeliği öğrendiğimizde bir de ikili test zamanı yaptırdı o kadar. Bidaha yapmadık hiçbişey ama idrar tahliline dek yapan hatta her gittiğinde yapan bile duydum.

Yine doktordan doktora değişen bir konu. Benim doktorum ilk gebeliği öğrendiğimizde bir de ikili test zamanı yaptırdı o kadar. Bidaha yapmadık hiçbişey ama idrar tahliline dek yapan hatta her gittiğinde yapan bile duydum.
Himm, o zaman bu haftalara denk gelen sabit bi sey yok. Yani misal 2li test 11-14 arası olyor ya, onun gibi bsy yok herhalde bu haftalara denk gelen.

Kızlar öğretmen olanlar ,esnek çalışma devammışya bizler idari izinli sayılıyor muyuz yoksa 24. Haftadan sonra mı 😑
Köydeyim ve yarından itibaren açılıyor tam zamanlı. 24 ten sonra başlıyor idari izin. Tam okulların kapandığı zamana denk geliyor 🤷 sağlıklı sıhhatli tamamlayalım inşallah su dönemide

Tetanoz 20. Haftadan sonra diye biliyorum, detayli ultrason da oyleydi sanirim dimi? Bakalım hayırlısı 🤩
Tetanoz için benim sağlık ocağı 19 da çağırdı.geçen hafta 16dayken devlete ve özele gittim tahlil yapılmadı sadece multivitamin ve demir verildi.cinsiyet henüz göstermedi çarşamba tekrar gidicem.inşallah seninki yarın kesinleşir sağlıklı olsunda 💙💙💙

Günaydınnnn bende hergün 5.30 da uyanıyorum mide yanmasıyla, ilk hamileliktede uykuyla aram yoktu şimdi yine aynı😱
Bana bi enerjik bebe dahamı geliyor acep 😱🤣

X