2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar moralim çok bozuk. Detaylı ultrasondan çıktım kalpte parlak nokta ve bir böbrekte büyüme tespit etti doktor amniyosentez ya da fetal dna testi önerdi. Cok korkuyorum bebekte bir sey varsa diye eger bir sey varsa da bir karar vermem gerekecek. Cok kaygiliyim su an😔
Bak canım bu yorumu benim gittiğim perinatologun bir hastası yazmış.Senin durumuna çok benziyor,down sendromunu destekleyen şeyler olmasına rağmen bak down sendromlu çıkmamış bebeği.Sende içimi ferah tut Allah’ın izniyle tertemiz gelecek sonucun sen ferah ol bol bol dua et🙏🏻

Eklentiler

• 8CAE97FC-20C6-41F8-8102-AFFD4CD49039.jpeg
    8CAE97FC-20C6-41F8-8102-AFFD4CD49039.jpeg
    82,5 KB · Görüntüleme: 73
Bak canım bu yorumu benim gittiğim perinatologun bir hastası yazmış.Senin durumuna çok benziyor,down sendromunu destekleyen şeyler olmasına rağmen bak down sendromlu çıkmamış bebeği.Sende içimi ferah tut Allah’ın izniyle tertemiz gelecek sonucun sen ferah ol bol bol dua et🙏🏻
Evet ikili test gibi aslinda detaylida da perinatolog bir ihtimal soyluyor. Dun kendi doktorum bayağı rahatlatti içimi sagolsun. Ama iste yine de sansa birakmamak ve geriye kalan 4,5 ayı da rahat gecirmek icin fetal dna testi yaptiracagiz mecburen.

Canım arababanız var mı? Binada asansör var mı? Bunlar olmayan biri olarak yazıyorum kesinlikle tek elle acılıp kapanan ve hafif olan bir araba tercih etmelisin. Zira sırtında çanta bi kolunda bebegın bır kolunda bebek arabası asagı ıneeceksın ve ınemekle kalmayıp bebegın kucagındayken o arabayı tek elınle acacaksın 😁 cook asırı pahalı almana bence gerek yok. Bu özellikler olsun yeter.
He birde tam yata pozisyon ve cift yönlü olursa iyi olur :)
Ben ilk çocuğumda kraft pocket kullandım tam anlattığın gibi tek elle açılıp kapanan ve hafif bebek arabası. Hala da sağlam o yüzden ikinci arabayı almama gerek kalmadı aynısını kullancam fiyatı da çok astronomik değil tavsiye ederim. Evlibayann Evlibayann

Kızlar moralim çok bozuk. Detaylı ultrasondan çıktım kalpte parlak nokta ve bir böbrekte büyüme tespit etti doktor amniyosentez ya da fetal dna testi önerdi. Cok korkuyorum bebekte bir sey varsa diye eger bir sey varsa da bir karar vermem gerekecek. Cok kaygiliyim su an😔
merhaba bobrek genislemesi bana da dedi doktor ama erkek cocuklarinda olur o yuzden endiselenecek bir durum degil dedi

X