2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bu arada arkadaşlar hamile tunik bulamiyorum ya...kac siteye baktım hep kısa tisort...bende basen var kısa sevmiyorum...tunik bulan varsa bana da o siteleri yazarsa sevinirim
Lc waikikiden sipariş verdim geldi gayet kaliteli netten olunca da hesaplı geldi bana oraya bakabilirsin defactonun sitesinde de vardı sanki 😊

eneeeeem ilk defa denediğim bi teori %86 erkek diiiddiiii.. hep kız diyordu baktığım tüm teoriler 😀
Çin takvimine çoğu kişi yanlış bakıyor belki sen de yanlış bakmışsındır. Onların yılbaşı mart ayı olduğu için, marttan önce doğanların yaş hesabı ve sonra doğanların yaş hesabı farklı. yazıyor internette detaylı. Mesela ben Eylül doğumluyum 31 yaşındayım, Çin yaşım 32. O nedenle Çin takviminden cinsiyet bakarken 32 yaş olarak bakmam lazımmış.

folik asit var benimkinde bu da içindekiler
Eki Görüntüle 2846558

Benim de oluyodu sağ tarafımda dinlendim iş yapmadım şimdi daha iyi hissediyorum iş yapınca tekrar oluyo bir de progestan başladı doktor bana 12.haftamda benim biraz sıkıntı var plasenta aşağıya yerleşmiş o yüzden.. sen de dikkat et ama düşük olmaz bu belirtiler normal bence kanama olması lazım onun için
Sağol canım sağlıkla bı kucağımıza alabilseydik 🤲progestan kullanıyorum zaten hepimiz sıkıntısız bebislerimize kavuşuruz inşaallah

Iyi akşamlar kızlar bende bu gün kontrole gittim. Aslnda endokrine ama hastaneye gelince dayanamayıp kadn doğuma da girdim. Haftasyla uyumlu dedi baya hareketliydi. Geçen hafta belirsiz bıraktığı cinsiyet mevzusunu pipiyi göstererek nokta koydu 😂 bir ay sonra gel dedi artık heycana gerek yok bekleriz cibsiyet mevzusu da geçti malum şimdi hareket bekliyorum. Bazen bir ufak dokunuş hisseder gibi oluyorum. Ama sağlam bi tekme için en az 16 haftayı geçmem lazım 🥰 kızım ilk bebeğimdi bebek hareketi nasl bilmiyorum sofrada yemek yiyordum 18.haftada mink bir tekme hissedip sofrada bağrmştm ağlamştm 🙈 hamileyken tam bir sulugözüm. Hakikaten benim gibi herşeye ağlayan var mı?

Benimkinde folik asit 480 yazıyor araştırdım çok iyi bir vitamin die bahsediliyor Dr um da baya iyi
Bir Dr yarın alıp başlayacağım başka bir takviye vermedi bana

Çin erkek japon rus takvimi kız dedi doktor erkek gibi çıkıntı var dedi bakam🙄

teorilere mi doktora mı inanasın var? 😀😀

Çin takvimine çoğu kişi yanlış bakıyor belki sen de yanlış bakmışsındır. Onların yılbaşı mart ayı olduğu için, marttan önce doğanların yaş hesabı ve sonra doğanların yaş hesabı farklı. yazıyor internette detaylı. Mesela ben Eylül doğumluyum 31 yaşındayım, Çin yaşım 32. O nedenle Çin takviminden cinsiyet bakarken 32 yaş olarak bakmam lazımmış.

Evet evet biliyorum. Yaşa +1 ekleniyor. Hem kendim tablodan bakarak, hem otomatik hesaplatarak baktım ben. Kız çıkıyor ☺️ Oğlumda tutmuştu çin takvimi, bakalım 🙂

Bu arada arkadaşlar hamile tunik bulamiyorum ya...kac siteye baktım hep kısa tisort...bende basen var kısa sevmiyorum...tunik bulan varsa bana da o siteleri yazarsa sevinirim
Sen yazınca baktım lcw ye var canım kalcayı kapatır baktın mı oraya daha mı uzun ıstıyorsun bilemedim ama

Iyi akşamlar kızlar bende bu gün kontrole gittim. Aslnda endokrine ama hastaneye gelince dayanamayıp kadn doğuma da girdim. Haftasyla uyumlu dedi baya hareketliydi. Geçen hafta belirsiz bıraktığı cinsiyet mevzusunu pipiyi göstererek nokta koydu 😂 bir ay sonra gel dedi artık heycana gerek yok bekleriz cibsiyet mevzusu da geçti malum şimdi hareket bekliyorum. Bazen bir ufak dokunuş hisseder gibi oluyorum. Ama sağlam bi tekme için en az 16 haftayı geçmem lazım 🥰 kızım ilk bebeğimdi bebek hareketi nasl bilmiyorum sofrada yemek yiyordum 18.haftada mink bir tekme hissedip sofrada bağrmştm ağlamştm 🙈 hamileyken tam bir sulugözüm. Hakikaten benim gibi herşeye ağlayan var mı?
Maşallah canım 3. Oğlan geliyor dmi sağlıkla inşallah

Sağol canım sağlıkla bı kucağımıza alabilseydik 🤲progestan kullanıyorum zaten hepimiz sıkıntısız bebislerimize kavuşuruz inşaallah
İnşallah 🤲
Hadi o zaman bir prens daha geliyo sağlıkla gelsin bakalım 😊 ben de duygusalım ama dışa vuramam içimde yaşarım hamilelikte de değişmedi sadece başlarda eşime karşı yansıttım o da dalgalanmalardan kaynaklıydı alınganlık biraz oldu bende hamilelikte başka da bişey yok şimdilik bakalım ilerde ne olur bilemicem😁

Hayırlı olsun canım ,sağlıcakla gelsin 💕 bende duygusalım ,ozellikle anneler gununde cok agladım 🥲

Hayırlı olsun canım 🥰 sonuçların guzel cıkmasına çok sevindim😍 ilki erkekti sanırım ,şimdi de bir kızce geliyor 💕
Canım hangi firmaya yaptirmistin ? Ne güzel erken gelmis sonuclar 🤗
Çok teşekkür ederim🙏 evet ilki erkek bu fındıkta kız 🥰 sağlıklı sıhhatli olsunda hepimizin ortak dileği🤲 ben GENOKS firmasina yaptırdım. Bu kadar erken beklemiyordum. Bayram sonuna hazırlamıştık kendimizi sürpriz oldu güzel oldu 😄

X