Aşılama 2021 Mayıs ayı aşılama yaptıracaklar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Aaaaa inş canım güzel haberlerini bekliyorum. Bnm 13. ve 14. günümde pembemsi lekelenmelerim oldu. Bugün yok. Hatta idrar testlerim giderek koyulaştı dedim adet olucam herhalde diye ama devam gelmedi.
Ne güzel canım hayırlısıyla kucağına al inşallah 🥰kasık ağrısı var çok hafif baskı gibi 12. Gündeyim bende böyle bir şey yaşadın mı peki adet olcam diye korkuyorum da

Merhaba arkadaşlar. Durdum durdum yine aklıma biseyler takıldı. Biz 2 yıldır korunmuyoruz. Hsg de tüpler açık yapışıklık ya da herhangi bir anormallik yok. Eşimin de spermler sınırda ama dogal yolla da gebe kalabilirsin bu değerlerle dedi. Biz iki ay klomenle denedik ikisinde de yumurta oldu. Bu ay aşılama olmuştu 3 büyük 2 küçük yumurta var demişti yine olmadı. Bana sanki gözden kaçan bir şey var gibi geliyor. Yanı 2 yilda 1 defa bile kimyasal vb. hiç hamile kalmamak çok anormal geliyor bana. Benzer bir durum yasayan ya da fikri olan var mı konu hakkında? Bu arada yarına doktor randevumu aldım. Bakalım ne yapilacak bu dongumde.
Benim de sizinle aynı bende hiçbir sıkıntı görünmüyor eşimin değerleri kötüydü varikosel ameliyatı oldu şu an değerlerde bi sıkıntı yok her gittiğimiz doktor kendiliğinden olur dedi ama 2 yıldır hiçbir şekilde gebelik olmadı. 2 aşılama yaptım negatif şimdi Ağustos ayini bekliyorum tüp bebek için rapor çıkaracağız bakalım nasibimiz ne zaman

Ne güzel canım hayırlısıyla kucağına al inşallah 🥰kasık ağrısı var çok hafif baskı gibi 12. Gündeyim bende böyle bir şey yaşadın mı peki adet olcam diye korkuyorum da
Bnm 13. Günü adet ağrım vardı leke de gelince adet olcam zannetmiştim hatta. Şuan da bile kasık ve karın ağrım var.

benim daha 9.günüm aşılamada, ilk defa hafif bir adet ağrısı gibi sancılar başladı.Daha regl me 6 gün var. Sizde de benzer durumlar oldu mu? Moralim çok bozuldu. Bu arada tebrik ederim ☺️
Benimde 9. Gün ilk adet ağrısı gibi bişey oldu sonra devam etti bugün de hafif hafif var

Benim de sizinle aynı bende hiçbir sıkıntı görünmüyor eşimin değerleri kötüydü varikosel ameliyatı oldu şu an değerlerde bi sıkıntı yok her gittiğimiz doktor kendiliğinden olur dedi ama 2 yıldır hiçbir şekilde gebelik olmadı. 2 aşılama yaptım negatif şimdi Ağustos ayini bekliyorum tüp bebek için rapor çıkaracağız bakalım nasibimiz ne zaman
Benim bu ay rahim dinlensin dedi doktor. Progynova diye bir hormon ilaci verdi. Adetin 10-17. günler arası ilişki. Zaten doğal yolla olması konusunda zerre ihtimal vermiyorum ben artık. Doktor benim adetimin uzun olmasıyla (6-7 gun) uğraşıyor bana söylediği tek sorun o. Adet düzensizliği diyor ona. Vallahi çok bunaldım artık boyle boş beklemek daha sinir bozucuymus. Hayırlısı olsun yine de hakkımızda.

benim daha 9.günüm aşılamada, ilk defa hafif bir adet ağrısı gibi sancılar başladı.Daha regl me 6 gün var. Sizde de benzer durumlar oldu mu? Moralim çok bozuldu. Bu arada tebrik ederim ☺️
Ewt bende de vardı en başından beri. İnş tutmuştur🙏🏻 Tşk ederim

Benim bu ay rahim dinlensin dedi doktor. Progynova diye bir hormon ilaci verdi. Adetin 10-17. günler arası ilişki. Zaten doğal yolla olması konusunda zerre ihtimal vermiyorum ben artık. Doktor benim adetimin uzun olmasıyla (6-7 gun) uğraşıyor bana söylediği tek sorun o. Adet düzensizliği diyor ona. Vallahi çok bunaldım artık boyle boş beklemek daha sinir bozucuymus. Hayırlısı olsun yine de hakkımızda.
Benim de o kadar sürüyor ama onunla ilgili bişey demedi doktor. Evet hiçbir şeyin olmaması ve yine de negatif görmek çok moral bozucu vardır bir hayır

Benim de o kadar sürüyor ama onunla ilgili bişey demedi doktor. Evet hiçbir şeyin olmaması ve yine de negatif görmek çok moral bozucu vardır bir hayır
Adetin sonuna doğru leke leke geliyor bi de çok fazla adet olmuyorum ben sadece iki gün yoğun. Bunları konuştuk bunları normal karşılamadı adet düzensizliği dedi. Onun dışında günü gününe adet oluyorum 28 günde bir. Bir de benim 2 yıl önce daha normaldi adetim o zaman da olmadı. Yanı iyice kafayı siyirmalik gerçekten.

Ameliyat öncesi ve sonrası değerleriniz nasıldı detaylı yazabilir misiniz? Benim eşim de ameliyat olacak ama kimilerinde değerler düzelse de gebelik gerçekleşmiyor moralim bozuluyor bunu düşününce boşuna mı ameliyat oluyoruz🤦🏻‍♀️

Aşılamanın 11. Günü erken gebelik testi yaptım tertemiz tek çizgi hiç bir şekilde ikinci çizgi yok zaten belirtim de yoktu neyse ki adetimi beklemedim test yaptım da gergin bekleyişi kısalttım

X