2021 Nisan Anneleri

Selam kızlar nasılsınız bakalım okudum 2 sayfayı herkes aynı süreçte hemen hemen. Zaman yetmiyor gün süresinin en az 2 katına çıkması lazım. Tüm isler bitti ohh hadi bir kahve içiyim diyorum kahve sehpada buz olamasa kadar neler çıkıyor ah ah...
Kızım lgs ye girecek ortanca ortaokula başlayacak onun kayıt zamanı stresi eee bebek zaten tam bir kuduruk 😂😂😂 yerinde durmuyor. Resim yapıyor ablası test çözerken kalemleri yakalıyor karalıyor heryeri 😂😂😂 bir de pek süslü bileşik takıyor ahahahahaha z kuşağı ne fena ya. Yanında birsey konusulmuyor hemen anlıyor Ay sen Türkce mi biliyorsun diyoruz 😂😂😂 Ama allah bağışlasın hepsini hayat onlarla güzel....
Eh bilenler var hamileyim 23 hafta bitiyor. Şimdilik herşey yolunda plasentam yukarı çıktı kanamalar nihayet son buldu. Bayram sonrası kontrol bakalım nasıl bebiş. Bizden de böyle arkadaşlar.
Bir de size şey sorucam bizim 3 numara park yatakta hala bizimle, bebek gelmeden aylar once odasını ayırmak ya da hiç ayırmamak gerekirmiş kardeş kıskançlığı ya da 2. Plâna düşmüş hissetmemesi için. Odası var aslında ama çok deli yatıyor 😂 yatağı ikea yatağı ondan düşer diye cesaret edemedim. Bir de o kadar küçük ki ayrılamıyorum kıyamam ona bana çok düşkün ablası bana sarılınca önümüzde gelip ağlamaya başlıyor benim benim işareti yapıyor elini göğsüne koyup 😂😂
Bebeğe de portatif bizi bir süre götürecek hır beşik alalım diyoruz ama odamız o kadar da geniş değil, böyle çok yer kaplamayan bir beşik tavsiyesi olan olur mu acaba 🥰
Canım bebeği cinsiyeti belli oldu mu?

Ben odasinin eksiklerini tamamladim yakin zamanda odasina gecirecegim ve memeden kesmeyi dusunuyorum ama once kres surecinin gidisatina bakicam.Suan ciddi bir pisik sorunumiz var kakasi bozuk doktora gtedum bakalim ins duzsne girsin azilar vs cikio hepsi arka arkkaya valla.

Benim kizim bi noktadan sonra agzindan cikariyor tukuruyor fln...Hem yaz hem disler bizi zorluyor.Gecmeyen kaka bozuklugu var bi gunu digerini tutmuo covifdrn sonrw bi toplanamadi o oyle oldukca pisikte yapio doktor bagirsak duzenleyici yazdi gene.Bakalim ins yarar.

Ayy çok geçmiş olsun canım, kaka işi bende doğumdan beri takıntı hala bakıyorum nasıl kıvamı diye. Benimki de her öğün sonrası kaka yapıyor anlamıyorum bi bebeğin bu kadar çalışır mı bağırsağı…ishal gibi de değil sadece kaka sayısı çok.. halbuki çok da yemiyor yani iştahsızlık var ama hep böyle aylardır:/

Ayy çok geçmiş olsun canım, kaka işi bende doğumdan beri takıntı hala bakıyorum nasıl kıvamı diye. Benimki de her öğün sonrası kaka yapıyor anlamıyorum bi bebeğin bu kadar çalışır mı bağırsağı…ishal gibi de değil sadece kaka sayısı çok.. halbuki çok da yemiyor yani iştahsızlık var ama hep böyle aylardır:/
Simdi de ishal kusma oldu.Annemede gecti valla bagirsaklari mahvoldu cocugumun dun usg cektirdik dugumlenme vs oldumu die ciddrn cok yoruldum ya oda perisan.Dikkat edin salgin varmis.

Simdi de ishal kusma oldu.Annemede gecti valla bagirsaklari mahvoldu cocugumun dun usg cektirdik dugumlenme vs oldumu die ciddrn cok yoruldum ya oda perisan.Dikkat edin salgin varmis.
Şu an aynı durumdayız. Salgın varmış. Size nasıl bir tedavi uygulandı. Devamlı kusuyor hiçbirşey yeyip içmiyor.

Şu an aynı durumdayız. Salgın varmış. Size nasıl bir tedavi uygulandı. Devamlı kusuyor hiçbirşey yeyip içmiyor.
1 kez serum verildi.Sonrasi evde 8 gun surdu.
Flagyl die bir antbytik calpol motiiium die bi bagirsak duzenleyici zerdecalli bir bulanri takviyesi probytik kullandik.İshali ve kusmasi atesi oldu.İshal cok uzun surdu ama bi anda durdu sonra.1 gun ara verdi sonra gozlerden enf akmaya basladi.Tam iyikesti derken i bitti aksam yine ates firladi.Sanirim covid olduk cunku annem pozitif yabi ins dglizdir yarin test vericez bakalim.Cok gecmis olsun bok bol yikayin ben hep yikadim poposuda tahris oluo bi raddeden sonea mutlaka kremleyin.

Flagyl die bir antbytik calpol motiiium die bi bagirsak duzenleyici zerdecalli bir bulanri takviyesi probytik kullandik.İshali ve kusmasi atesi oldu.İshal cok uzun surdu ama bi anda durdu sonra.1 gun ara verdi sonra gozlerden enf akmaya basladi.Tam iyikesti derken i bitti aksam yine ates firladi.Sanirim covid olduk cunku annem pozitif yabi ins dglizdir yarin test vericez bakalim.Cok gecmis olsun bok bol yikayin ben hep yikadim poposuda tahris oluo bi raddeden sonea mutlaka kremleyin.
Bizim doktor serum vermedi sadece enterogermina verdi ve ağızdan şırıngayla bir ilaç verdi hastanede.sık sık emzirme ve su dedi. Dün devamlı kustu bugün kusma yok ama saat başı ishal.burnu da çok akıyor. Ateşi de 37 civarında seyrediyor. Hiç birşey yemiyor sadece emiyor. Yarın da durumunu gözleyip geçmezse tekrar götüreceğim. Çok geçmiş olsun bu tarz bi salgın varmış

Ne kadar cok yorulmussunuz!!! Off ne tecrubeler ediniliyor. Cok cok gecmis olsun, gitsin bir daha gelmesin.
Bizim doktor serum vermedi sadece enterogermina verdi ve ağızdan şırıngayla bir ilaç verdi hastanede.sık sık emzirme ve su dedi. Dün devamlı kustu bugün kusma yok ama saat başı ishal.burnu da çok akıyor. Ateşi de 37 civarında seyrediyor. Hiç birşey yemiyor sadece emiyor. Yarın da durumunu gözleyip geçmezse tekrar götüreceğim. Çok geçmiş olsun bu tarz bi salgın varmış

Benim kizim zaten az yiyordu simdi de azi disleri cikiyor derken hic yemez oldu. Emdigi sutten aldigi enerjiyle idare edecek kadar gunu geciriyor iste. O yemedikce gecmez bir uzuntu yerlesti oturdu icime.

Disleri de bir acayip sirasiz cikiyior. Doktora mesaj attik sorduk olabilir normal dedi. Ustte 4 disi altta 2 disi vardi. Ustun ilk azisi cikti onun karsisi bir turlu cikamadi. Sert bir seyler isirdi galiba siyah bir top seklinde kabardi oylece kaldi. Umarim bir an once patlar. Altta da 2 dis var onlarin yanindaki ikili cikmadan azilari cikiyor. Agzinin ici mayin tarlasi gibi oldu.

Çok geçmiş olsun Gnselim ya verdiniz mi test kuzum inşallah değildir bu defa 😞

Bizde tatile çıkmıştık oğlumu bir oyun alanına götürdük açık hava tabii beni sivrisinek ısırdı üzerinde durmadım.
Sözde sivrisinek deriz ama 4 gün oluyor bu gece eşim acile götürdü dönüşte ben böyle şey görmedim nasıl bir kaşınma ve acıma bacağım ayağım şişti ama abartmıyorum resmen ateşim 38 olmuş sanırım sıtmaya sebep olan sivrisinekler ısırmış ilaç falan verdiler iğne yaptılar ama faydası yok 3 gün iğne vurulacakmışım😞

Bizde tatile çıkmıştık oğlumu bir oyun alanına götürdük açık hava tabii beni sivrisinek ısırdı üzerinde durmadım.
Sözde sivrisinek deriz ama 4 gün oluyor bu gece eşim acile götürdü dönüşte ben böyle şey görmedim nasıl bir kaşınma ve acıma bacağım ayağım şişti ama abartmıyorum resmen ateşim 38 olmuş sanırım sıtmaya sebep olan sivrisinekler ısırmış ilaç falan verdiler iğne yaptılar ama faydası yok 3 gün iğne vurulacakmışım😞
Pelinde de var o sinek isirigindan kocaman oldu sisti ben sok oldum o mu ates yapio acaba ya negatif cikarsa testi birde onunn icn gtreym

Pelinde de var o sinek isirigindan kocaman oldu sisti ben sok oldum o mu ates yapio acaba ya negatif cikarsa testi birde onunn icn gtreym
Ya benim bacağım ve ayağım baya kötü hatta bugün tekrar doktora gittik emin miyiz sivrisinek olduğuna falan dedi.
Gerçi adada da değişik sivrisinekler oluyor dedi nasıl söylesem böyle büyük değişik bir sinekti hatta dedim eşime bu neden böyle büyük dedim bu en kötüsü demişti doktora da söyledik bağışıklık düşük demek ki dedi.
Kortizon ve antihistaminik tedavisine başladı.
Ben böyle bir şey görmedim ya dün akşamda ısırmış bugün biraz kaşındı geçti anlamadım.

Ya benim bacağım ve ayağım baya kötü hatta bugün tekrar doktora gittik emin miyiz sivrisinek olduğuna falan dedi.
Gerçi adada da değişik sivrisinekler oluyor dedi nasıl söylesem böyle büyük değişik bir sinekti hatta dedim eşime bu neden böyle büyük dedim bu en kötüsü demişti doktora da söyledik bağışıklık düşük demek ki dedi.
Kortizon ve antihistaminik tedavisine başladı.
Ben böyle bir şey görmedim ya dün akşamda ısırmış bugün biraz kaşındı geçti anlamadım.
Cok gecmis olsun canim bizim test sonuclari pozitif cikti covidmisiz valla 6sindan beri kac cesit hastalikla mucadele ettik cidden cok yorgunum pelin kilo verdi baya ins duzelir herkes ne bu byel anlamaidm

Cok gecmis olsun canim bizim test sonuclari pozitif cikti covidmisiz valla 6sindan beri kac cesit hastalikla mucadele ettik cidden cok yorgunum pelin kilo verdi baya ins duzelir herkes ne bu byel anlamaidm
Geçmiş olsun cnm Rabbim şifa versin bu aralar çok arttı vakalar.Sen hamileydin dimi kendine dikkat et bol bol c vitamini alın

Hadi ya ikinci kez pozitif oldu kuzucum kıyamam ben size çok geçmiş olsun.
Çok zor bir dönem.
Okullar açılınca abisinden ikinciyi bizde alırız kesin.
Canım iyi olsun da İnan kilo alınır verilir hiç önemi yok.
Sende pozitif misin?

Hadi ya ikinci kez pozitif oldu kuzucum kıyamam ben size çok geçmiş olsun.
Çok zor bir dönem.
Okullar açılınca abisinden ikinciyi bizde alırız kesin.
Canım iyi olsun da İnan kilo alınır verilir hiç önemi yok.
Sende pozitif misin?
Ben pelin ve abisi annem pozitifiz.ins olmaazsnz ya

X