2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Chocalete

Call me what you like🐣
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
869
1.738
Herkese Merhaba,

Nisan ayında tüp bebek yaptiracaklar, tedaviye başlamış ama regl bekleyenler vee transfer tarihi bekleyenler burda mı? Bu tarihe sarkmış başlik yok forumda neden olmasın dedim:)🍭🧿
Kaçinci denemeniz ve tedavi planiniz nedir?

Bir tablo hazırladık ve bunun üzerinden tecrübelerimizi payşaşacağız.
Herkese Bol şans , uğur getirmesini dilerim :KK200:

'' no worries🙅🏻‍♀️ positive vibes 🌈✨ ''

Anne adı🧚‍♀️YaşDeneme SayısıProblemTransfer Tarihi BetaHCG Sonucu
T Tsk06 331.Amh Düşüklüğü
Brccck Brccck 34Pek Yakında:)
tupaaaaa tupaaaaa 321Sebepsiz infertilitePek yakında:)
Chocalete Chocalete 351DışGebelik30 Nisan
Skrkz17 Skrkz17 261Sebepsiz9 NisanPOZİTİF:nazar:
Kilya Kilya
:anneadayı:
337 NisanPOZİTİF
:nazar:
S Sabr-Sukur-Dua
:anneadayı:
Bizimlesin:KK200:
291AMH Düşüklüğü9 NisanPOZİTİF
S sdbb 30Pco /miyom24 Nisan
Birumuttuyasataninsani Birumuttuyasataninsani :anneadayı:311PCO5 NisanPOZİTİF
B bsrbrk88 :anneadayı:33519 NisanPOZİTİF
RAAT RAAT :anneadayı:303Sebepsiz31MartPOZİTİF:nazar:
hayrunnisa85 hayrunnisa85 :anneadayı:361Sebepsiz9 NisanPOZİTİF:nazar:
P Pasagirl :anneadayı:322Sebepsiz8 NisanPOZITİF
Fatma8189 Fatma8189 :anneadayı:311Pco23 NisanPOZİTİF
T Tendan :anneadayı:31212 NisanPOZİTİF :nazar:
L LinaLina1 :anneadayı:301Yumurta Kalitesi11 NisanPOZİTİF :nazar:
Esra_Pey Esra_Pey :anneadayı:395Pco-MorfolojiPek yakında:)POZİTİF
Z Zeynepkur 38Pek Yakında
ZEYNEP5844 ZEYNEP5844 :anneadayı:275Azosperm26 NisanPOZİTİF
bbg bbg 362Amh
D Drystc86 :anneadayı:34210 NisanPOZİTİF:nazar:
Monaezop Monaezop 26Sperm sayısı ve azlığıPek Yakında:)
angelbaby29 angelbaby29 :anneadayı:POZİTİF:nazar:
G gofretlisut 29Pek Yakında:)
L Limon sever 29Pek Yakında:)
V vicril17 32AzospermPek Yakında:)
aysunayy aysunayy 38Pek Yakında:)
rosebatum rosebatum AmhPek Yakinda:)
melo2039 melo2039 :anneadayı:36Çikolata Kisti21 NisanPOZİTİF:nazar:
akyaa akyaa 341PCOPek Yakında:)
1gelsen 1gelsen :anneadayı:363AMH +Tüp19 NisanPOZİTİF:nazar:
S Sonbirdeneme 343Sebepsiz22 Nisan
Elifimm30 Elifimm30 :anneadayı:394POZİTİF:nazar:
A Asiveblue :anneadayı:341Sebepsiz21 NisanPOZİTİF :nazar:

Son düzenleme:

Tsk06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2013
767
1.236
Merhaba kızlar bende geldim iki tanidikta burda ne güzel ❤️ bende opudan sonraki ilk reglimi oldum a değer dusmemisti 2. Reglimi bekliyorum
Ne zamana diyor transfere doktorun canım? Ben opu olurken, benim doktorun başka bir hastası transfer olmuştu, geçen kontrole gittiğimde karşılaştık tutmuş transfer, hamileymiş. Kendim olmuş kadar sevindim, eşim bile çok sevindi 😁 darısı bizlere inşallah

Brccck

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2020
941
866
Ne zamana diyor transfere doktorun canım? Ben opu olurken, benim doktorun başka bir hastası transfer olmuştu, geçen kontrole gittiğimde karşılaştık tutmuş transfer, hamileymiş. Kendim olmuş kadar sevindim, eşim bile çok sevindi 😁 darısı bizlere inşallah
Ya inşallah inşallah 🙏🏻 bana drum bilgi vermedi opudan sonraki reglken kan degerlerime baktı E2 150 çıktı diğer adetinle gel başlayalım dedi rakamsal tarih vermedi seninki ne zam canim

Tsk06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2013
767
1.236
Ya inşallah inşallah 🙏🏻 bana drum bilgi vermedi opudan sonraki reglken kan degerlerime baktı E2 150 çıktı diğer adetinle gel başlayalım dedi rakamsal tarih vermedi seninki ne zam canim
Ya benim doktorum hiç E2 bakmadı, ilaçlara başlarken de bakan var sanırım, benimki istemedi 🤷🏻‍♀️ Bir sonraki adet döngüsünün 20. Günü gibi transfer ederiz diyor. 14 Nisan’a denk geliyor. Bu hafta histeroskopi yapılacak işte inşallah bir fayda sağlar..

Brccck

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2020
941
866
Ya benim doktorum hiç E2 bakmadı, ilaçlara başlarken de bakan var sanırım, benimki istemedi 🤷🏻‍♀️ Bir sonraki adet döngüsünün 20. Günü gibi transfer ederiz diyor. 14 Nisan’a denk geliyor. Bu hafta histeroskopi yapılacak işte inşallah bir fayda sağlar..
İnşallah canim E2 neden bakilmadi o değer normal değilse başlanmıştır ki ama. Benim opudan önce baktı uygun dedi ilaçlara başladın ve o süre içerisinde de opuya kadar gün aşırı gidip kan verdim baktı. Opudan sonrada baktı transfer için bildiğim kadarıyla E2 değerinin 40-50 olması lazım o yüzden başlamadı

Tsk06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2013
767
1.236
İnşallah canim E2 neden bakilmadi o değer normal değilse başlanmıştır ki ama. Benim opudan önce baktı uygun dedi ilaçlara başladın ve o süre içerisinde de opuya kadar gün aşırı gidip kan verdim baktı. Opudan sonrada baktı transfer için bildiğim kadarıyla E2 değerinin 40-50 olması lazım o yüzden başlamadı
Opu’dan önce ilaçlara başlamadan LH baktırdım ben 2 günde bir, Lh belli bir seviyeye gelince ilaçlara başladım. Hiç E2 istemedi, benim amh’ım düşük belki onunla alakalıdır, bir sorayım bir dahaki muayenede ben de merak ettim şimdi

Brccck

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2020
941
866
Opu’dan önce ilaçlara başlamadan LH baktırdım ben 2 günde bir, Lh belli bir seviyeye gelince ilaçlara başladım. Hiç E2 istemedi, benim amh’ım düşük belki onunla alakalıdır, bir sorayım bir dahaki muayenede ben de merak ettim şimdi
Drun en iyisini bilir canım merak etme 🤗 şuan hassasız herşeyde tedirgin oluyoruz

Chocalete

Call me what you like🐣
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
869
1.738
Benim doktorum bu değerlere bakip bir yorum yapmadi bende histerekopi oldugum icin sarkti tedavim kizlar. Ama belki kendisi bakmistir ama bana bisi dememistir bilemiyorum simdi

Tsk06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2013
767
1.236
Benim doktorum bu değerlere bakip bir yorum yapmadi bende histerekopi oldugum icin sarkti tedavim kizlar. Ama belki kendisi bakmistir ama bana bisi dememistir bilemiyorum simdi
Histeroskopi nasıl geçti?? Ne kadar sürüyor bir de sonrasında ağrı kanama vs oldu mu??

Chocalete

Call me what you like🐣
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
869
1.738
Histeroskopi nasıl geçti?? Ne kadar sürüyor bir de sonrasında ağrı kanama vs oldu mu??
0pu sirasinda oldu ekstra uzun sürmedi 5 10 dk. Fazla agri olmadi. Ama lekelenmem benim 10 gun sürdü 11.gun regl oldm.