2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Merhaba, baya önceden yazmışsınız ama merak ettim. 2aylık hamileyim ve üç gündür tuvalet sonrası kahverengi iki damla yada peçeteye leke gelio bazen hiç olmuo ama bel ağrım ve kasık ağrım olunca gelio genelde adet olcak gibi. Doktorum dinlenmemi söylüyor ama düşük belirtisi mi diye düşünmeden edemiyorum. Embriyoyu gördük geçen haftalarda salı günü yine kontrole gitcez o zamana kadar sakin olmaya çalışıyorum. Sizin ne oldu sonrasında? Sormaya korkuyorum ama bebeğiniz tutundu mu?
Merhabalar. Benim kanamalarım çok fazlaydı 1 gün boyunca resmen regl olmuş gibiydi parçalar geliyodu. 12 haftaya kadar devam etti genelde leke şeklindeydi ama çok olduğuda oluyordu. Kızım çok şükür 1 yaşını geçti bol bol dinlenin üzülmeyin canı veren rabbim dr bana kanaman çok fazla kalbi yavaş yarın gel bakalım düşmüşmü duruyormu demişti o dereceydi yani bol bol dua edin inş sizde sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Kısmetse Nisan ortası gibi transfer olacağım 🙏🏻 İnşallah güzel haberler alırız yakın zamanda hayırlısıyla 🐣
Selam arkadaşlar bende Nisan ortası başlıyorum inşallah iyi dileklerinizi bekliyorum arkadaşlar ben tedaviye başlıyacam ama ilaç konusunda sıkıntı yaşıyorum elinde ilacı varsa bana yardımcı olabilir mi acaba

Valla kimisi açma ameliyatı olur dedi( kaan aydos)ama niyeyse o adama bi türlü icim isinmadı ürologların genel fikri ssaglikli olmuyormus yeniden tıkanıyormus hep tese önerildi öncesinde sperm kalitesi arttirmak icin ilaclar verildi ilk denememiz haric digerlerinde teseye gerek kalmadı tesa ve pesa ile bulundu dikissiz agrisiz esim ödü kopuyor zaten ameliyat olmaktan cok sukur son 2 rahat oldu insallah son olur gerek kalmaz bir daha
Şuan durumunuz nedir acaba? Pesayı nerde yaptınız tüp bebek tedavisi nasıl ilerledi? Çocuk durumunuz nasıl çok teşekkürler

X