Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Söyleme bacım söyleme spamlarlar seni aman dikkat
Yarını bekleyemedim🙈 eşim nöbetçi eczaneden test almış, az önce yaptım çizgi silik ama var gibi si

Yarını bekleyemedim🙈 eşim nöbetçi eczaneden test almış, az önce yaptım çizgi silik ama var gibi sizce nasıl
Maşallah rabbim tamamına erdirsin inşallah hayırlı uğurlu olsun rabbim bereketiyle sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı benim ve tüm arkadaşlarıma olsun 🤲🌹

Maşallah rabbim tamamına erdirsin inşallah hayırlı uğurlu olsun rabbim bereketiyle sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı benim ve tüm arkadaşlarıma olsun 🤲🌹
Amiinnn canımmm güzel dileklerin için çok sağol🥰 darısı bebiş isteyen bütün anne adaylarına inşallah 🙏🏻

Yarını bekleyemedim🙈 eşim nöbetçi eczaneden test almış, az önce yaptım çizgi silik ama var gibi sizce nasıl
Ayy canım çok sevindim ve Cook bariz belli ikinci çizgi ben de kaybettiğim bebeğimi bu marka testte öğrenmiştim testin uğruna inandım şu anda bulursam bir daha hep bundan alacağım 😍😘🥰

Yaaaaa canim benim nasil sevindimm Allahim sukur olsun hayirli olsunn cok bariz ben burdayim anne diyor 😍😍

Sabaha güzel haberler le uyandım çok mutlu oldum canım benimm tebrik ediyorum m. İnş kanda da görürüz de oh diyelim ve sağlıkla artsın değerlerin. Peki bize bahseder misin kaçıncı günlerde başladı belirtilerin
Teşekkür ederim canım, inşallah kandada değerlerim iyi çıkar🙏🏻 Belirtilerimi gurubada yazmıştım zaten kasıklarıma kramp giriyor fln diye yani 9. 10. Günü gibi başladı kasıklarım kendini hissettirmeye, göğüslerim ilk günlerden hassastı zaten ama çatlatma iğnesindendir diye üzerinde durmamıştım, tabi artık çatlatma iğnesinin etkisi kalmıyor meğersem bebiştenmiş❤️

Merhaba arkadaşlar Bende 6 nisan da aşılama olmuştum ve 10 gündür çok kasık ve göğüs ağrım vardı bat tarihim 23 nisandı ve dün günüm de regli oldum maalesef 😔

Teşekkür ederim canım, inşallah kandada değerlerim iyi çıkar🙏🏻 Belirtilerimi gurubada yazmıştım zaten kasıklarıma kramp giriyor fln diye yani 9. 10. Günü gibi başladı kasıklarım kendini hissettirmeye, göğüslerim ilk günlerden hassastı zaten ama çatlatma iğnesindendir diye üzerinde durmamıştım, tabi artık çatlatma iğnesinin etkisi kalmıyor meğersem bebiştenmiş❤️
Canim gogus agrin halen devam ediyor mu ?

X