Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yarını bekleyemedim🙈 eşim nöbetçi eczaneden test almış, az önce yaptım çizgi silik ama var gibi sizce nasıl

Eklentiler

• 63AB3AFE-EE66-474B-B46F-4CE9807C97A0.jpeg
    63AB3AFE-EE66-474B-B46F-4CE9807C97A0.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 53
Var canim var hemde besbelli cok belirgin yaaa inanamıyorum gece gece gelen bu haber beni inanılmaz mutlu etti hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin sag salim kucağına almayı nasip etsin rabbim ay çok heyecanladim🤗🤗🤗🤗🤗🤲🤲❤❤❤
Yarını bekleyemedim🙈 eşim nöbetçi eczaneden test almış, az önce yaptım çizgi silik ama var gibi sizce nasıl

Var canim var hemde besbelli cok belirgin yaaa inanamıyorum gece gece gelen bu haber beni inanılmaz mutlu etti hayırlı olsun canım sağlıkla ilerlesin sag salim kucağına almayı nasip etsin rabbim ay çok heyecanladim🤗🤗🤗🤗🤗🤲🤲❤❤❤
Aminn canım çok sağol, öğrendiğimden beri ağlıyorum bende. Eşimde diyor; negatifte ağlıyordun şimdi pozitif yine ağlıyorsun anlamadım ben bu işi diyor. Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu. Ama 6 önce düşük yaptığım için yine çok korkuyorum😔😔

Canım hiç de silik değil gayet ortada bebişin💚hayırlı uğurlu olsun çok sevindim senin adına darısı bize inşllh🙏🤗🌼
Aminnn canımmm aklıma ilk sizler geldiniz zaten 💕
Silik mi, kesinlikle çok net çıkmış maşallah, çok sevindim, gözünüz aydın olsun, inşallah kanda da görürsün ve sağlıkla ilerlersin 🤩
teşekkür ederim canım, az önce doktorumada yazdım. Oda muhtemelen hamilesin ama kan testi ile netleşir dedi🙏🏻🙏🏻

Aminn canım çok sağol, öğrendiğimden beri ağlıyorum bende. Eşimde diyor; negatifte ağlıyordun şimdi pozitif yine ağlıyorsun anlamadım ben bu işi diyor. Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu. Ama 6 önce düşük yaptığım için yine çok korkuyorum😔😔
Bol bol dua edeceğiz canim bebegini ilk önce karninda sonra da saglikla kollarinda büyüyeceksin. Onları hiç düşünme sen. Kan sonucunu keseyi kalp atışlarını duymayı hayal et 🤗🤗❤❤

X