2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Aynen bende öyleyim birde bayramda memlekete gittik 1 ay kaldık orada içli köfteler lahmacunlar dolmalar derken hooop 4 kg geldi..listeleri tekrar baştan başlayıp uygulayacağım bakalım
Bende su an annemlerdeyim surekli guzel yemekler yapılıyo dikkat etmeye calisuyorum cok yememeye casliryom ama gece canm cok istiyo ya iki uc gundur tutamiyorim kendimi kahve falan yapiyorum yanina da tatli bırakıp yiyorum. Göbeğim yarim basketbol topu gibi hala ya erimiyo kaldi basiam

Bende su an annemlerdeyim surekli guzel yemekler yapılıyo dikkat etmeye calisuyorum cok yememeye casliryom ama gece canm cok istiyo ya iki uc gundur tutamiyorim kendimi kahve falan yapiyorum yanina da tatli bırakıp yiyorum. Göbeğim yarim basketbol topu gibi hala ya erimiyo kaldi basiam
Ay canım o toptan bende de var nasıl eritcez bu göbekleri resmen yağlandım 3. Çocukta

Hiç öyle düşünmeyin 34 nde 3 çocuklu kuzenim var 3.den sonra tığ gibi oldu valla..yeterki azim ve sabret
Darısı bize inşallah 😃harbelife var duydunmu bilmiyorum emziren annelerde içebiliyor kısa sürede bayada veriyorsun ama dikkat etmezssen geri alabiliyorsun kiloyu eşim izin vermiyor ama bu tür şeyler kullanmama az ye bide spor yap diyor 😃😃😃

Tam doymiyorsa kalkiyor olabilir ben zibin iki takim alt ust havaya göre yelek giydiriyorum
O da aklımda meme reddi var az buz kaldı ama yine de kibarlık yapıyor bizim bebiş ,çok emmiyor yine de bi avuç sütle çok şükür normal kiloda .burda yelek vs imkansız ya özellikle gece daha sıcak oluyor

Bizim bulungumuz yer baya serin cnm benim bebişim 'de reddini azaltti baya sikinti red
O da aklımda meme reddi var az buz kaldı ama yine de kibarlık yapıyor bizim bebiş ,çok emmiyor yine de bi avuç sütle çok şükür normal kiloda .burda yelek vs imkansız ya özellikle gece daha sıcak oluyor

X