2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Kıyamam ya miniğine dişlerle ilgili olmasın bizimkinde bu tarz bişey olmadı .gündüzleri memeyi almamaya başlayınca ayakta şarkıyla türküyle çaktırmadan ağzına koyuyorum öyle alıyor . Yani hafif bi şekilde meme reddi yaşıyoruz sanki.baktım damaklarda iç kısmında ufacık diş kapartısı olmuş beyaz görünüyor diş.patlatıp çıkana kadar birbucuk ay geçer dediler .

Kıyamam ya miniğine dişlerle ilgili olmasın bizimkinde bu tarz bişey olmadı .gündüzleri memeyi almamaya başlayınca ayakta şarkıyla türküyle çaktırmadan ağzına koyuyorum öyle alıyor . Yani hafif bi şekilde meme reddi yaşıyoruz sanki.baktım damaklarda iç kısmında ufacık diş kapartısı olmuş beyaz görünüyor diş.patlatıp çıkana kadar birbucuk ay geçer dediler .

Yok canim dis deil cunku ust damak boydan boya bu şekilde bende zaten emmiyor cok huysuz dis mi die bakayim dedim aman sok oldum cok agri yapar dua edin inşallah onemsenmeyecek birseydir

Biz de bugün 4. ay aşılarını yaptırdık, ilk kez oğlumun ateşi çıktı. Biraz endişelendim; ama genel durumu çok şükür iyi olunca ateş düşürücü vermedim henüz. Çünkü benim oğlumun alerjisi olduğu için doktoru benim bile ağrı kesici-ateş düşürücü kullanmamamı istemişti sütten geçip bebeğimin bağırsak florasını bozmaması için. Bakalım şimdi hafif ateşle sakin uyuyor inşallah tekrar artmaz.
Onun dışında bu ay 750 gram almışız, alerji diyetine başladıktan sonra da aynı ortalamayla almaya devam etmiş oğlum, onu görünce rahat ettim, sütüm azalacak diye endişeleniyordum. Bir de güya bugün diyeti açmaya başlayacaktım yavaş yavaş; ama şu ateş mevzusu yüzünden zaman olmadı, yarın inşallah deneyeceğim.
biz de dün 4 ay aşısı oldk ateş olmadı çok şükür ama huzursuzdu ebe kan damlası verdi ama onu kullanmak istemiyorum içeriği kötü sizler neler kullanıosunuz?

biz de dün 4 ay aşısı oldk ateş olmadı çok şükür ama huzursuzdu ebe kan damlası verdi ama onu kullanmak istemiyorum içeriği kötü sizler neler kullanıosunuz?
Ben ocean’ın damlasını kullanmaya başladım bebeğime. Aslında onu bile içeriğinde şeker var diye kullanmak istemiyordum; ama oğlum alerjik olduğu için doktoru bunu önerdi, ben de o yüzden çok kurcalamadım. Gerçi instagramda mühendisinoğlu sayfasına bakmıştım içeriği en temiz bir iki demir damlasının çok da etki etmediğinden şikayet etmişti bazı anne babalar. İnsan şaşırıyor ne yapacağını

Biz daha 4. ayı doldurmadık ama bizim doktorumuzda sidefer almamizi önerdi ocean alacaktım ben ama bu daha iyi dedi d vitamini de ocean kullanıyoruz çünkü

Kizlar lütfen yardım başına boyle bisey gelen varmi oğlum bir haftadır emmiyor cok huzursuz surekli salya akitiyordu tesadufen ağzına dikkatli bakınca boyle birsey gordum. Cok moralim bozuk cumartesi ye randevu aldım ama ne olabilir ust damak komple boyle
Gittinizmi canım doktora neden olmuş öyle

Gittinizmi canım doktora neden olmuş öyle
Evet canim gittik hatta iki doktora gosterdim normal dediler damak kendini dişe hazirlayinca boyle kabarmalar olur dedi. 4 ay asilarini yaptırdık göz muayenesi kardiyoloji hepsini hallettik şükür . 500 gram almis ama bu ay bana az geldi hayir normal artik 4 aylik 3 aydan sonra boyle hatta bir dahaki ay daha az olur dedi şükür hersey yolundaymis

Evet canim gittik hatta iki doktora gosterdim normal dediler damak kendini dişe hazirlayinca boyle kabarmalar olur dedi. 4 ay asilarini yaptırdık göz muayenesi kardiyoloji hepsini hallettik şükür . 500 gram almis ama bu ay bana az geldi hayir normal artik 4 aylik 3 aydan sonra boyle hatta bir dahaki ay daha az olur dedi şükür hersey yolundaymis
Demir damlasını size hangisini tavsiye etti doktor

Kızlar bebeği 14.hafta atağında olan var mı .benimki gece uykularında benle uyumak istiyor .memeyi de bırakmıyor .gündüz emmez gece bırakmaz bi haldeyiz bu 3. Ay beni çok yıprattı .geçici bi durumu acaba 😕

X