Gebeliğe Hazırlık 2021 Ocak ayında çatlatma iğnesi olanlar beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende yarın doktora gidicem nasipse çatlatma iğnesi olucam.Gecen ay klomen +ovitrelle kullandım ama sonuç negatifti.Bu ay da femara kullandım yumurtalarm büyüdü inşallah bu sefer tutar 3 senelik evliyim 2 senedir bebek istiyorum hiç bir sıkıntım yok esiminde sonuçları iyi sebepsiz bizimkisi..Allah hepimize güzel haberi hayırlısıyla almayı nasip etsin 🌸🙏🙏
Canım öncelikle hoşgeldin benimde bugün ilacın son günü çarşamba kontrole gideceğim bakalım ne alemdeler☺️

Toplam 23m ileri hareket 2m morfoloji yüzde 2
Canım kaliteyi arttırsan aslında sperm sayısı da artar çok düşük değil herhangi bi alerjisi yoksa keçi boynuzu özü ve pekmezi özü ac karnına pekmezi tok karnına günde 2 defa ileri hızlı hareket yüzdesi yazacağıma ileri hareket yazmışım ileri hızlı hareket yüzdesi kaç cnm

Tekrardan merhaba kızlar dediğim gibi doktorumdan memnum değildim ben bu E 2 değerini falan burdan sizlerden öğrendim yapmış doktor ekimde bir kere ama adetin 2.günü benim 11.8 çıkmış çok düşük ve bununla ilgili hiç birşey söylemedi klomen çatlatma iğnesi verip durdu canım çok sıkkın internette 0ile 30 değer arası menepoz diyor nasıl yani gerçekten yarın yeni bir doktora gideceğim ilk sorum bu olucak :KK43:(

Tekrardan merhaba kızlar dediğim gibi doktorumdan memnum değildim ben bu E 2 değerini falan burdan sizlerden öğrendim yapmış doktor ekimde bir kere ama adetin 2.günü benim 11.8 çıkmış çok düşük ve bununla ilgili hiç birşey söylemedi klomen çatlatma iğnesi verip durdu canım çok sıkkın internette 0ile 30 değer arası menepoz diyor nasıl yani gerçekten yarın yeni bir doktora gideceğim ilk sorum bu olucak :KK43:(
Normal değeri tam bilmiyorum ama benim 39 çıkmıştı canım doktor bi yorum yapmadı üstünde durmadı ikimizin arasında fark var baya

Evet baya fark var hemen yarın olsun istiyorum gerçekten kafama takıldı canım sıkıldı reglimde düzenli eşte bir sorun yok rahim filmimde sıkıntı yok ama hiç bir sonuçta yok bu doktordan ümidim var umarım iyi olur her şey hepimiz için

Evet baya fark var hemen yarın olsun istiyorum gerçekten kafama takıldı canım sıkıldı reglimde düzenli eşte bir sorun yok rahim filmimde sıkıntı yok ama hiç bir sonuçta yok bu doktordan ümidim var umarım iyi olur her şey hepimiz için
Canım östrojen ilaçları var bide beslenme ile artış sağlanıyor menapoz sadece e2ile belirli olmaz fsh felan tavan yapması lazım ama anladigim farklı tedavi uygulanmış benimki direk 45 olmasına rağmen östrojen takviyesine başlattı mesela sen bence 2. Bi dr ile mutlaka gorus

Amin canım benim inşallah. Bazen diyorum sebepsiz olmaması daha kötü elinden bişey gelmiyor belki küçük bi hormonel problem olması onun düzelmesi için uğraşmak daha çabuk sonuç verir sıkma yani canını normal değilse bile hormon düzeltilir bence zaten

Yok valla doktor hiç bişey demedi canım ya öyle mi yapılması gerekiyodu ki. İlk defa ilaç kullandım bu ay bilmiyom hiç
Canım sebepsiz demissin ya bende bu ay öyle biliyordum dr iğne günü yapılan e2 yumurta kalitesini gösterir dedi büyüklüğü çok iyi olabilir ama kalite yoksa döllenme olmaz dedi eğer olmazsa bi daha ki aya mutlaka kalitesine baktır bence

Canım sebepsiz demissin ya bende bu ay öyle biliyordum dr iğne günü yapılan e2 yumurta kalitesini gösterir dedi büyüklüğü çok iyi olabilir ama kalite yoksa döllenme olmaz dedi eğer olmazsa bi daha ki aya mutlaka kalitesine baktır bence
Aa hiç bilmiyodum inşallah gerek kalmaz ama bi dahakine bende baktırırım canım

Kızlar dünde test atmıştım. iğne günü de sayarsam 16.gün yine test yaptım sizce kan vermeli miyim artık adete 2 gün var. Yoksa iki gün daha beklemeli miyim

Eklentiler

• IMG_20210202_095409.jpg
    IMG_20210202_095409.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 25
X