2021 Şubat Anneleri

Kizlar benim sezeryanin bir tarafı sanki sarkmış gibi ama sis mi bilemedim😭 yarın doktora gideceğim bakalım ne der çok korkuyorum 😩

Bende bestlak malt içeceği hğnnap still tea bi işe yaramadı. Dilruba hanımın süt artırıcı çayını sipariş ettim çok memnun kalan var bakalım kullanınca yazarım mutlaka
Bende var cayi iciyorum goruyorum faydasini bestlakda cok fayda ediyor hepsini ayni gunde kullanmiyirum birini iciyorsam digeri kaliyor

Kızlar bebeğim beşinci gün kontrolunde teoidinde sıkıntı varmış yüksek cıkto bir aylık olunca tekrar istedi dr. Canım cok sıkılıyor internette cokkötü şeler yazıyor:KK43: benğmde benegğn bacakların iç kısmı soyulmış pişik gibi bezimiz sleepy.. ama bezle mi alakalı bilmiyorum.
Ha birde en önemlisi özellkle ve sadeve bebegi emzirdiğim zaman içimde bir sıkıntı oluşuyor cok değişik . Bir top sıkıntı gibi. Emzirirken oluyor

Kizlar benim sezeryanin bir tarafı sanki sarkmış gibi ama sis mi bilemedim😭 yarın doktora gideceğim bakalım ne der çok korkuyorum 😩
Ben normal Doğum yaptım ama bir tarafın farklı olması bence doğal. Afedersin vajinada da öyle durum oluyor. İşini ferah tut iyi düşün iyi olsun

Kızlar bebeğim beşinci gün kontrolunde teoidinde sıkıntı varmış yüksek cıkto bir aylık olunca tekrar istedi dr. Canım cok sıkılıyor internette cokkötü şeler yazıyor:KK43: benğmde benegğn bacakların iç kısmı soyulmış pişik gibi bezimiz sleepy.. ama bezle mi alakalı bilmiyorum.
Ha birde en önemlisi özellkle ve sadeve bebegi emzirdiğim zaman içimde bir sıkıntı oluşuyor cok değişik . Bir top sıkıntı gibi. Emzirirken oluyor
Tiroid benim ilk kızımın yüksekti tahlil sonuçları yanlış olabiliyor bazen sıkma canını takip ediyor Dr lar 10 du benim kızımın hatta 16 çıkmıştı bı hastanede bir sorun yok şükür

Kızlar sizde de şey oluyomu bebeğe nasıl bakıcam korkusu, hık dese aklım gidiyo bide annemler yanımdayken, bide onlar gidince napıcam ben eşim de göreve falan gitcek arada, çok endişeliyim şimdiden ya

Kızlar benim suyum geldi şehir hastanesine geldim. Özele gitmedim şimdi burda da sezeryan yapılmıyor diyorlar isteğe bağlı ama çok sancım var. Sizce burdan özele salarlar mi?
Hayırlı doğumlar dilerim epidüral iste. Çok rahatlatıyor. Salarlar imza ile. Görümcem devlet hastanesine gitmişti sonra ben gidip aldım özele gittik o imza bile atmadı çıktı kendi başına. Sen öyle yapma tabi. Onun 4. Doğumuydu

Günaydın kızlar. Korse konuşulmuş ben doktoruma sormuştum. Korse kullanayım mı hangi marka alayım diye. Doktor, kırk günlük süreçten sonra kullanabileceğimi ama öncesinde gevşek bi şekilde sarabileceğimi söyledi. Ben pek sarmadım ama göbeğim şu an yok denecek kadar... Fırsat buldukça losyonla masaj yaptım sadece. Uzun süredir tartılmamıştım, hamilelik öncesi kiloma ulaşmama da 3,5 kilo kalmış. Doğum sonrası 16. gündeyim.

Kızlar benim suyum geldi şehir hastanesine geldim. Özele gitmedim şimdi burda da sezeryan yapılmıyor diyorlar isteğe bağlı ama çok sancım var. Sizce burdan özele salarlar mi?
Hayırlı doğumlar olsun. Ağrı çok acı verici olabiliyor ama eğer sezaryeni gerektirecek bir sebep yoksa normal doğum daha sağlıklı olabilir. Ben de sezaryene alın beni diye çok yalvardım ağrılar çok şiddetlenince ama şimdi çok şükür çok iyiyim ve çok kısa sürede toparlandım. Doktoruma minnettarım.
Allah ne şekilde olursa olsun doğum yapan tüm kadınlara yardım etsin, hayatlarını kolaylaştırsın.

Canım pişik kremi sudocrem kullan kesinlikle çok iyi hamazinc almıştım hiç bı ise yaramadı,primayi da 2 no kullan 1 bacakları sıkıyor ben 2 ye geçtim
Sudokrem temiz içerikli değil canım o yüzden almadım. Şimdi baya azaldı pişiği hametan sayesinde.
Aynen backları sıkıyor belini gevşek yapsa arkadan sızacak gibi. 2 ye geçim bnde olmazsa bu hfta bitirim de 1i. 2 bol olmuyor di mi cnm?

Kızlar göğüslerle genel cerrah mı ilgilenir?
Kadın doğumcu bakmaz depil mi ?
Ben ağrı ve sızıdan uyuyamıyorum da sağıyorum ama rahatlmıyorum. Emzrme danışmanı da bulamadım daha. İyice eziyete dönüştü.
😭

Kızlar göğüslerle genel cerrah mı ilgilenir?
Kadın doğumcu bakmaz depil mi ?
Ben ağrı ve sızıdan uyuyamıyorum da sağıyorum ama rahatlmıyorum. Emzrme danışmanı da bulamadım daha. İyice eziyete dönüştü.
😭
Genel cerrah bakar canım. Beyaz lahanayı denedin mi? Bence doktordan ziyade emzirme danışmanı bulsan daha iyi olur hem bebeğin göğüsten emer hem de bu zorlukları yaşamazsın. İnstagramda emzirenanne diye bir hesap var bi bak istersen

Sudokrem temiz içerikli değil canım o yüzden almadım. Şimdi baya azaldı pişiği hametan sayesinde.
Aynen backları sıkıyor belini gevşek yapsa arkadan sızacak gibi. 2 ye geçim bnde olmazsa bu hfta bitirim de 1i. 2 bol olmuyor di mi cnm?
İçeriğinde ne varmış cnm.bn pek araştırmasına prof tavsiye etmişti..biraz büyük oluyor ama en azından rahat bağlanıyor ve bacakları da sıkmıyor

40+3 oldum ne bir ağrı ne bir açıklık var. Yürüyüş yapıyorum. Plates topuyla egzersiz yapıyorum. Hurma yiyorum. İlişki de deniyoruz. Başka ne yapmalıyım kızlar 😰

X