2021 Şubat Anneleri

Kardeşler öpsün, elletmeyince müzelik eşya sanıyorlar🤣Anneler de bol bol öpsün zaten. ondaki mikrobu alıp antikor üretiyoruz🥰🥰 2
kedilianne84 kedilianne84 canım benim eski asm hemşirem emzirme danışmanlığı yapıyor, evlere kadar gidiyor. İnstası var, dilersen ordan etiketliyim seni ona.
Yazdım hemen ebeye çok sağol canım 🤗

3 saat 4 saat uyuyan bebeklerden bahsedilmiş bir arkadaş 2 saatte bir kalktığı için pertim çıktı demiş 🙈 23 gündür geceli gündüzlü asla beşikte yatmayan kucakta zor duran az uyuyan bir bebeğim var günlük 2 saat uyusam parça parça bana yeter. Her halimize bin şükür. Sarılık için de hiç korkmayın kan uyuşmazlığından 25 gün sarılığı devam eden arkadaşım vardı geçen hafta atlattı bol bol besleyin gerekirse mama verin allahın izniyle düzelir onlar

Allah razı olsun canım 🤲🏻 ne biliyim ben ilkten alışığım ama bunda hiç beklemeden oldu ya ☹️
Canım ilkinde sarılık olduysa ikincisi yüzdeyüz sarılık oluyor demişti doktor bana da. Çabucak atlatıp çıkacak🙏💪 yatışımız olmadı ama bizimki uzadı, 1. Ay gittiğimde gözlerde hala var dedi asmdeki dr.

Canım ilkinde sarılık olduysa ikincisi yüzdeyüz sarılık oluyor demişti doktor bana da. Çabucak atlatıp çıkacak🙏💪 yatışımız olmadı ama bizimki uzadı, 1. Ay gittiğimde gözlerde hala var dedi asmdeki dr.
Evet kanla alakalı ilki hem erken doğmuştu hemde sarılık vardı ama burada yatanlar varsa değerlerini yazsalar ...k ndi doktoru 3-4 gün dedi ama yoğun bakımdaki 1 hafta diyor 😡😥😢

Allah razı olsun canım 🤲🏻 ne biliyim ben ilkten alışığım ama bunda hiç beklemeden oldu ya ☹️
İlk oğlum 2.5 ay sarıydı canım küçüğüm de daha beyaz olmasına rağmen değeri daha yüksekti değerimiz 13tü anne sütüyle atlattık. İnşallah sizde atlatıcaksınız sınır 17 diye biliyorum sizin de çok yüksek değilmiş bencede 1 haftayı bulmaz sende moralini iyi tut arkadaşların dediği gibi sütünü etkilemesin . Hatırladığım Pumpkin34 Pumpkin34 arkadaşın değeri seninkine yakındı görürse belki yazar.

3 saat 4 saat uyuyan bebeklerden bahsedilmiş bir arkadaş 2 saatte bir kalktığı için pertim çıktı demiş 🙈 23 gündür geceli gündüzlü asla beşikte yatmayan kucakta zor duran az uyuyan bir bebeğim var günlük 2 saat uyusam parça parça bana yeter. Her halimize bin şükür. Sarılık için de hiç korkmayın kan uyuşmazlığından 25 gün sarılığı devam eden arkadaşım vardı geçen hafta atlattı bol bol besleyin gerekirse mama verin allahın izniyle düzelir onlar
O perti çıkan benim işte 😁 valla biz ilk çocukta bu kadar uyanma görmedik çok rahatmışız. Bu sefer yaş da ileri tabi zombi gibi olduk. Sana da Allah kolaylık versin cnm, gazi oldu mu yüzüstü yatırıyorum yanında bekliyorum devamlı. Yoksa beşikte uyanıyor benimki de.

Bugün bir kutu mamamız bitti yeni kutu alıp almamak arasındayım, doktorumuz mama ver demeişyi ben sırf sarılıktan dolayı almıştım, beni emip uyuduğu oluyor doymasa uyumaz diye düşünüyorum mama zaten günde 3 ü geçmiyor

O perti çıkan benim işte 😁 valla biz ilk çocukta bu kadar uyanma görmedik çok rahatmışız. Bu sefer yaş da ileri tabi zombi gibi olduk. Sana da Allah kolaylık versin cnm, gazi oldu mu yüzüstü yatırıyorum yanında bekliyorum devamlı. Yoksa beşikte uyanıyor benimki de.
Bak sabah 6 dan bu saate kadar 15 dkdan fazla uyumadı kucakta mama yemesine rağmen 🤷‍♀️ Yani mama yiyen çocuk taş gibi uyur da hikaye meme emiyo mama yiyo banyo yaptırdım masaj yaptım bana mısın demiyo

Sağol cnm benim Allah razı olsun🤲 acilen çözüm bulmalıyım çok yoruluyorm böyle. Çok şükür anne sütü içiyor ama tipim kaydı🥺🤪

Denemedim cnm. Hep duydum bilirim ama bebişle tek başımayım. Hiçbir şeye yetişemiyorum. uyanıkken ağlamdan durmuyor.uyuyunca da wc ye koş,2 göğüs sağ sağ, yemek yap çamaşır fln geçiyor zmn.Kendmle de ilgilenmiyorum. 😭 Takip ediyorum cnm onu. Emzirme danışmanı arştrıyorum ama bulsam bile tek gidemem şu an çok sıkıştım ya 😭😱

Bende geçeyim o zmn. Instagram da muhendisinoğlu sayfası var. Bebek bezinden mamaya kadar tüm ürünlerçri inceliyor.takip et mutlaka.

Bende öyleyim üstümü değişip duruyorum süt sağıyorum o zmnda donuyorum. Yatıyorum bi daha su içindryim .üşüteceğim diye korkuyorm valla 😱 cnm uyanması normal yenidoğan zaten uyanmadsa da sen uyandırıp beslemelisin. Ben yatarken en geç 2.5saate bir alarm kuruyorum ki ertelesem alarmı kendi saat gibi uyanıyor ve besliyor\alt değiştiriyorum.büyüdüköe beslenme sıklığı azalacak .
Sütün varsa mama fln verme lütfen
Mugolata Mugolata ballıgebe yi de emziren anneyi de takip ediyorum cnm sağol💐
Facebook kullanıyorsan emzirme akademisi var. Çok yardımcı oluyorlar. Orda bu hizmeti verenler var. Çok katılar bazı kurallarda ama sonuç aşan baya kişi var bir bak bakalım belki işine yarar

Bak sabah 6 dan bu saate kadar 15 dkdan fazla uyumadı kucakta mama yemesine rağmen 🤷‍♀️ Yani mama yiyen çocuk taş gibi uyur da hikaye meme emiyo mama yiyo banyo yaptırdım masaj yaptım bana mısın demiyo
Demek ki uyku sevmiyor çocuk sen kabullen bu durumu. Gazı yolsa ağlamıyorsa bu da iyi birşey. Benim ilk çocuğum günde toplam 6 saat uyurdu parça bölük 18 saat ağlardı. Oğlumu sevemezdim zamanım onu susturmaya çalışmakla geçerdi. Ama zamanla bitti gitti. Sen de kabullen yardımcı birileri varsa biraz dışarı çık nefes al dinlen sonra tekrar kaldığın yerden devam et. Ha benim oğlan sadece arabada susardı. Çıkıp sabaha kasar şehri gezerdik Baştan sona ben orda dinlenirdim tek. Eve girdiğimiz an ağlamaya devam. Meme mama kusma ağlama döngümüz buydu. Şimdi pamuk MaşAllah

X