2021 Şubat Anneleri

Evet sol göğüs ucum cok aciyo aventin deliklo kapagini kullaniyorum lansinohda kullaniyorum ama ise yaramadılar 😪
Diğer arkadaşlar da yazmıştı. Kesinlikle gümüş kapaklar tavsiye ediyorum. Gümüşün iyileştirici özelliği de var Benim yarama iyi gelmişti başta, sonra da hiç acımadı.

Uyumuyo hic emzirince .. cigiriyo doydu sanıyoruz 30 dk 40 dk emdikten sonrs hsla agliyo mama verince hemen uyuyo demekki ac anlamadimki 4 5 gun onc kusuyordu ustund sagiyordum bsysds cikiodu simdi sagiyorum yok emziriyorum ac anlayamadim moralim bozuldu cok sut cayi helva filan yiyorum bol su iciyorum dus alıyorum 2 gun evde cok yoruldum ondsn sanrm anneme geldim ama yarin dönüyorum ins duzrlir yarins kadar
Canım büyüme atakları oluyo bazan süt yetmemesinden değil naparsan yap o gün hep ağlayıp meme istiyolar.

Arkadaşlar keyfim hiç yok.. 2.cocuk tecrübe var olsa da bu koca işgüzarlığı beni çileden çıkarıyor.. çalışıyorum uyurum modu.. uykusuz kalamayan sadece erkek midir yoksa kromozomu sorumlu sanki sadece kadın hep ayakta..
Bebis ağlıyor bağırıyor duymuyor musun diye ee sen bak illa emzirmek mi olay ben ne kadar ebeveyn isem sen de öylesin dedim bağırma diye cok sesini yükseltiyor hiç gelemiyorum ben bunlara nasıl olacak 2 yaşında oğlum var onunla ilgilenip kenara çekilmek yeterli midir ne yapıyor ne ediyorsunuz🤐😔🙄🤔😶
Benimki de işten geliyo kucağına alır ağlayınca hemen bana verir.. evde misafir var bebek ağlıyo adamda tepki yok ben bakmasam çocuk ağlayıp durcak ee napıyım meme istiyo diyo bişi dediğim zaman bi zahmet ilğilen diyorum bende durmuyo diyo geceleri ben işe gidiyorum hiç uyumadım bugun diyo oysa bebeği gece emzirip yatıran herşeyiyle ilğilenen benim 2 saat gidip uyuyum yarın işe gitcem deyip salona yatmaya gider bi daha da göremeyiZ sonra gece bebek ağlayınca uykusu bölünüyormuş uykusundan bişi anlamıyormuş:)

Kizlar bebisi 7 bucukts emzirdim 8 de emzirdim 9 da emzirdim durmuyo acmi anlamadim ayaklarinida ellerinide kasiyo genelde asiri agrisi olunca agridan memeyi tutmuyo tutamiyo ama.simdi hemen tuttu iciyo anlayamiyorum sancidanmi duramiyo ac ondanmi kivraniyo
Nasil anliycaz cozemedim ben bu isi acliktanmi gazdanmi agliyo anlayamiyorum bazen anliyorum bazen anlayamiyorum.napicaz bunun çözümü varmi gazdan agliyo saniyoruz bazen açlıktanmiss meger diyoruz yiyince.susuyo filan
Canım gazi vardır.. gazı olunca da sürekli emmek ister bebek memede rahatlayacağını sanır.. bizde birkaç gece öyle olduk sürekli emmek istiyo tok biliyorum ama emdikçe daha çok gaz birikiyo öyle zamanlarda emzik verdim..göğüslerin doluydu emzirdin eminsin karnı tok yine de ağlayıp meme istiyorsa verme emzik kullan.. emme ihtiyacını onunla gidersin gazi birikmesin daha cok..

Cerrah kendisi açtı o şekilde de müdahale edebiliyoruz isterseniz makasla biraz açayım o sizi 6 ay idare eder dedi o şekilde açtı. Bize de elinizde arada geri ittirin derisini dedi. Çocuk doktorları 1 aydan sonra önerir biz cerrahlar önermeyiz dedi dünyaya bi alışsın vs dedi teknik bi sebeb söylemedi açıkcası
Bana da dün çocuk doktoru biraz bekle sünnet için dedi. Halbuki bu ay yaptırmayı düşünüyordum

Kızlar eşim pozitif yazmıştım ya . Bende pozitifim bugun öğrendim . Dua edin sag salim atlatalım inşşalah . Hatta bence bebegimde oldu. Dün ikimizinde ateşi 38 e çıktı beneğimiznde cok şükür bugun iyi. 5,5 yasında bir kızımda daha var. Korkuyorum biraz. Eşimde gelmedi . Bebegimle evde on gün tek kalacam . Hayırlsıyla atlatalım inşşalah sagsalim

Canım gazi vardır.. gazı olunca da sürekli emmek ister bebek memede rahatlayacağını sanır.. bizde birkaç gece öyle olduk sürekli emmek istiyo tok biliyorum ama emdikçe daha çok gaz birikiyo öyle zamanlarda emzik verdim..göğüslerin doluydu emzirdin eminsin karnı tok yine de ağlayıp meme istiyorsa verme emzik kullan.. emme ihtiyacını onunla gidersin gazi birikmesin daha cok..
Ya ben emzik kullanıyorum ama gece kolik saatinde herşeyi deniyorum anca memede susuyor 1 saat sonra yine başlıyor. Bide benimki ağlarken güveriyor yada uğunuyor artık sizin orda ne deniyorsa

Kızlar eşim pozitif yazmıştım ya . Bende pozitifim bugun öğrendim . Dua edin sag salim atlatalım inşşalah . Hatta bence bebegimde oldu. Dün ikimizinde ateşi 38 e çıktı beneğimiznde cok şükür bugun iyi. 5,5 yasında bir kızımda daha var. Korkuyorum biraz. Eşimde gelmedi . Bebegimle evde on gün tek kalacam . Hayırlsıyla atlatalım inşşalah sagsalim
Canım çok geçmiş oldun hiç korkma Allahın izmiyle hiçbişey olmaz. Sen iyi beslem bol su iç meyve ye sürekli hemen atlatırsınıx inşallahhh

Rabbim şifa versin inşallah, sağlıcakla atlatın bu süreci.

Geçmiş olsun Kolaylıkla atlatacaksınız inşallah. Acil şifalar diliyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Aynen bizimki de dilini çiğniyor. Aguladı dün çok hoşuma gitti 🥰 ya çok tatlılar böyle severken dişlerimi sıkıyorum 😅😅 gülüyo ara ara, uykusuzluk yorgunluk falan gidiyo 😀😀
Ben de dişlerimi, kendimi sıka sıka seviyorum. Hele emzirme sırasında arada durup gözlerimin içine bakıp gülümsemesi... bitiyorum ☺️

Ya ben emzik kullanıyorum ama gece kolik saatinde herşeyi deniyorum anca memede susuyor 1 saat sonra yine başlıyor. Bide benimki ağlarken güveriyor yada uğunuyor artık sizin orda ne deniyorsa
Ya canım çok şiddetli olduğu zamanlar benimki de öyle hic birsekilde susturamadgimiz da oluyo..sesi kesiliyo kıpkırmızı oluyo 2 ya da 3 sefer öyle olduk..onlarda da gaz yapan şeyler tukettigimden oldu biliyorum..dikkat ediyorum yediklerime daha fazla. Şimdi de 2 buçuktan beri uyanık.. 11 bucukta uyuttum yattik..2 bucukta uyandi emzirdim uykuya devam etmiyo..ağlıyo..isigi actik sanki tum gece uyumus gibi gozler faltasi gibi..oturduk keyfi iyi güldük eglendik..yoruldu 5 gibi uyudu 2 dk sonra yine uyandi uykuyu almis beyefendi..karnini tekrar doyurdum yok uyumuyo artik aglamaya basladi emzik almiyo yatmuyo gezdir beni diyo..sonra yine ağlamalar tüm ev uyandık elden ele gezerdik şimdi ayagimda sallıyorum uyuyacak gibi..bizimde gece rutinimiz malesef böyle oluşacak gibi..inşallah böyle alışmadan bi düzene gireriz..her gece 2 de uyanıp sabahliyoruz.. gündüz de full uyku..😩😩😩

Çok geçmiş olsun canım Allah şafi ismiyle şifalar versin..Kolay atlatırsınız inşallah.. bol bol emzir bebeğini kendinde beslenmeyi sakin ihmal etme🤲

Mama verdiğim zamanlar oldu şimdi alerjik mama aldık ama doktor gğnde 30cc ver dedi o ne yetecek ki anlamadım🤷‍♀️
Senin kızla benim kızın aradinda 3 gün var canım ben bı öğlen 90 CC veriyom içiyor ama benim kız 3.700 doğmuştu seninki 60 CC falan içer

Ben de öyle yapmak istiyorum ama durmuyo ki yalanıyo zaten yetersizlik hissine kapılmışım o zaman daha fena oluyorum
Öyle dusunme canim rahat olmaya çalış çocuk durmayinca kendine de bakamıyor insan öğlene kadar emzir öğlen uykusunda 60 CC mama ver 3 defa gazını çıkarsın ağızdan mutlaka sonra salla bakım uyuyor mu gaz ilaci veriyor musun bazen o da çocukta sancı yapar

X