2021 Şubat Anneleri

Uyuyan bebekleriniz var bence şükredin 😂 sabah 8 den beri kucağımda ve sürekli ayakta pışpışlıyorum asla derin uyumuyo 2 dk da bir gözlerini açıyo ya da kıpırdıyo ta kş akşam 11 e kadar. Ne yemeği ne uyuması ne temizliği 😂😂 tuvalete gitsem kar 😂
Nie boyle.sizin bebis ya

Nie boyle.sizin bebis ya
Valla bilmiyorum ki canım ya ağlamaz etmez öyle mızmız değil maşallah çok oyuncu çok güler yüzlü keyifli bi bebek ama uyumuyo işte. Ben de nefes sesine uyanan bi insandım asla 1 saatten uykuya dalamaz gecede 8-10 kere tuvalete kalkardım. Sanırım bana çekmiş 😔😔

Bende, cunku kafamda hep yapacak isler var, bi yarim saat uyusam diyorum yok uyku kaciyo, islerimi bitirince yoruluyorum uyku geliyor, tam uyuycam, tum enerjisiyle bebek uyaniyor
Noluck boyle uykusuz uykuya dalamadan bilmiyorum psikomojim bozuldu içime sıkıntılar basiyor yuregim daraliyor bi bitemedi logusalik psikolojim

Sutum azaldi yine herseyde yapıyorum neden oluyo anlamiyorum icim sıkılıyor birde surekli
Canım çünkü sürekli aklında bir şey var. Çok düşünüyosun çok kafana takıyosun. Sütün etkileniyor. Bence sen her durumdan sonra acaba sütüm azalacak mı diye düşünüyorsundur. Biraz rahatla bak bu doğanın kanunu. Annelik bizim doğamızda. Evelallah yeteriz yavrumuza sütümüz de yeter bakımımız da yeter. Bebeklerimize olabilecek en iyi anne biziz unutma

Arkadaşlar perşembe günü aşı olacak oğlum rota 2 doz diyen var 3 doz diyen sizin bir fikriniz var mı ne farkı var ben 4 yıl önce kızıma 2 doz yaptırmıştım 🤷‍♀️🤔

Şimdiye kadar okmeydanina gidiyorduk. Bu sefer bezmialemden randevu aldık. Henüz dana ve tavuk etini kesmedim. Zorda geliyor yalan değil. Adım adım gideyim belki şunu yemesem düzelir geçer dedim olmadı. Cildi çok fena durumda. Coresatin sürdüm çocuk eziyet çekmesin bari diye, iyi geliyor evet ama o da çözüm değil.
Bu oğlumda da alerji var şimdilik cilt tepkisi ve Konak var . Doktor diyet verdi ama benim iki hamilelik peşpeşe oldu büyük oğlum 1.5 yaşında zaten gün içinde çok yoruluyorum uykusuz kalıyorum sütüm azalıyor bide yemeyerek hepten sütümü etkilemek istemiyorum . Bizede bepamthol sensiderm iyi geldi o iyi gelmeseydi bende coresatin alıcaktım. Tavsiyem çok katı diyet yapmayın ne yaparsanız yapın o belirtiler tam anlamıyla geçmiyor ilk oğlumda öyleydi makarna patates zeytin salatalık yiyordum bide osteocare kullanıyordum onun dışında herşey yasaktı yine kakada mukus da oluyordu kanda olan benim sütüme olmuştu. İnşallah en kısa zamanda geçer alerjileri 🙏🏻

Bende kesemedim annem uyurken keselim demişti
Tırnakları o kadar inceydi ki tırnak ama yumuşacık bide manikürlü gibi 😄 sonra bi baktım kendi kendine kırılmaya başlamış çoğu öyle kırıldı bende çıkarıyorum artık eldivenleri sadece eller üşüdüğünde takıyorum..😊
Gerçekten ellerini görmek dokunmak benimde çok hoşuma gidiyor. 😍 bide ne kadar eldivende takılsa emzirirken çıkarılması öneriliyor 😍
Evet minnoş ellerine bnde bayılıyorum oğlumun. 😍🥰Ağzına götürüyor daha doğrusu sokuyor 😁diye öpemiyorum da. 😭Benimki emerken beni dövüyor,göğsümü cimcikliyor, bluzumu tutup çekiyor.🤪 Özellikle emzirrken çorap giydiriyorum artık
Arkadaşlar perşembe günü aşı olacak oğlum rota 2 doz diyen var 3 doz diyen sizin bir fikriniz var mı ne farkı var ben 4 yıl önce kızıma 2 doz yaptırmıştım 🤷‍♀️🤔
Rotanın 2 doz olanı da 3 doz olanı da varmış. Hangisini tercih etmeliyiz bende bilmiyorum.🤷🏻‍♀️

2 aylık aşılarını yaptıran var mı? Sağlık ocağı bana yok 20 li paket tüm bebekleri toplayıp ortak günde yapacağız diye erteledi. 64 günlük olduk bugn ayın 16 sına gün verdi. 2.5 aylıkken yaptırılr mı?

Şimdiye kadar okmeydanina gidiyorduk. Bu sefer bezmialemden randevu aldık. Henüz dana ve tavuk etini kesmedim. Zorda geliyor yalan değil. Adım adım gideyim belki şunu yemesem düzelir geçer dedim olmadı. Cildi çok fena durumda. Coresatin sürdüm çocuk eziyet çekmesin bari diye, iyi geliyor evet ama o da çözüm değil.
İlk oğlum kadar belirti yok kaka sayımız diyetle düzeni girdi, ancak diyet yaparken oğlum sakinlemiyti uykusu düzene girmişti, şimdi diyeti açtım oğlum acayip huysuzlanrı uykusu ğitti

Arkadaşlar eşim evdeyken bebeğim uyurken evi temizleyip, detaylı yemek yapıp, üstüne kahve içip, kitap okuyup, çocuklarla oyun oynuyorum. Emip emip uykuya devam ediyor. Ama çalıştığı günler ben akşam yemeğini zor yetiştiriyorum uyumuyor şaka gibi delircem 🥴🤪 bu işte başka bir şey var çözemiyorum 🥲
Eşin evdeyken stresin azalıyor olabilir mi bebişler bundan çok etkileniyorlar

Bide benim dünden beri adet ağrısı gibi hafif ağrılarım da var doktorum bebek 2.5 aylık olunca randevu al 3 aylık olduğunda kontrole gel demişti bende o zaman gidicem bi mesaj atsam mı dedim ama vazgeçtim
Bide rwngim çok kaçık pekmez yiyorum kan ilacı da içiyorum ama ruh gibiyim
Baş dönmelerim de var 😐
Canim emzirdigin için vücut halsiz kalıyor normal bunların olması uyku en iyi ilaç aslında o da çocuklardan pek mümkün olmuyor Dr vitamin falan yazar belki

Bu gun 45 .gun 3 kez hastane disinda ananeye gittik ama pusete ve arabaya bininca cok agliyor, nasil alistircaz bilemedim, aglamaktan yoruldu uyudu kaldi hic durmadan 15 20dk agliyor, hastanede cok canini yaktilar acaba hast mi gidiyoruz saniyor bilemedim ki, ildisina cikmamiz lazim crs gunu korkuyorum cok

Evet minnoş ellerine bnde bayılıyorum oğlumun. 😍🥰Ağzına götürüyor daha doğrusu sokuyor 😁diye öpemiyorum da. 😭Benimki emerken beni dövüyor,göğsümü cimcikliyor, bluzumu tutup çekiyor.🤪 Özellikle emzirrken çorap giydiriyorum artık

Rotanın 2 doz olanı da 3 doz olanı da varmış. Hangisini tercih etmeliyiz bende bilmiyorum.🤷🏻‍♀️

2 aylık aşılarını yaptıran var mı? Sağlık ocağı bana yok 20 li paket tüm bebekleri toplayıp ortak günde yapacağız diye erteledi. 64 günlük olduk bugn ayın 16 sına gün verdi. 2.5 aylıkken yaptırılr mı?
Yaptırılır diye biliyorum biz de 61 günlük olduk 64te gidecez bakalım aşıya

Arkadaşlar eşim evdeyken bebeğim uyurken evi temizleyip, detaylı yemek yapıp, üstüne kahve içip, kitap okuyup, çocuklarla oyun oynuyorum. Emip emip uykuya devam ediyor. Ama çalıştığı günler ben akşam yemeğini zor yetiştiriyorum uyumuyor şaka gibi delircem 🥴🤪 bu işte başka bir şey var çözemiyorum 🥲
Bizde de tam tersi eşin evdeyken uyumuyo 🤭 düzeni bozuluyor çocuğun

Bize de Çarşamba dedi bı gün öncesinden haber verecekler yine

X