2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Selam arkadaslar benimde 31 ocakta yumurtalarim toplandi toplamda 4 tane oldu ama 2 tanesi kaliteli oldu. Bugun yani 2 subatta 3.gun embriyosu olarak 2 tane tranferim oldu. Isteyen butun arkadaslara allah nasip etsin .
Hayırlı uğurlu gelsinler sana bebişlerin inşallah canım Allah’ın izniyle pozitifi görmek nasip olsun inşallah 🤲🏼🤲🏼 Nasılsın heyecanlı mısın🙈😊🥰

Hayırlı uğurlu gelsinler sana bebişlerin inşallah canım Allah’ın izniyle pozitifi görmek nasip olsun inşallah 🤲🏼🤲🏼 Nasılsın heyecanlı mısın🙈😊🥰
Amin insallah isteyen herkese hayirlisiyla pozitif gormek nasip olsun. 3 defa asilama oldum oradan hayal kirikligina alistim galiba bu defa hic heyecan yok. Ileri gunlerde gelirmi bilmiyorum ama 🤷‍♀️ cok zor surecler gercektende 😔😔

Evet donduruldu adetin 2 gunu gittim bugün aldim ilaçları coraspirin rulid 300 mg 7 tablet estrofem 2 mg gunde 3 sefer folbiol tablet bu ilaclari yazdi doktorum 8 gun sonra tekrar kontrole gidecegim
Bana sadece estrofem verdi. 5 gün 2 tane, sonra 3e çıkar, 10.gün tekrar kontrol dedi. Niye böyle farklı her doktor. Sizin kaçıncı transfer

Merhaba dondurulmuş embriyo transferinde Dr adetin 2.gunu ilaç başlıyor estrofem coraspirin ve folbiol vitamin.muayene günü için sizi cagiracaklar o güne kadar Dr gitmek gerekmiyor.hazir embriyo transferinde adetliyken muayene gerekmiyormuş .
beni adetliyken 2.gün muayeneye çağırdı

Selam arkadaslar benimde 31 ocakta yumurtalarim toplandi toplamda 4 tane oldu ama 2 tanesi kaliteli oldu. Bugun yani 2 subatta 3.gun embriyosu olarak 2 tane tranferim oldu. Isteyen butun arkadaslara allah nasip etsin .
Benimde 2 şubatta oldu transferim canım 🥰 insallah güzel olur herşey neler yapıysn varmı agrı sızı?

Merhabalar arkadaşlar ben 2015 te tüp bebekle ikizlerime hamile kaldım. 28 haftalık doğdular 2 ay kadar kuvozde kaldık. Şimdi kısmetse Mart'ta 5 yaşımızı doldurcaz. Bir tane 1. Kalite dondurulmuş embriyomuz vardı. Şubat gibi transfer olacak kısmetse. Ama bu sefer nedense ilkteki gibi değilim çok heyecanlıyım istiyorum da bundan eminim uzun zamandır düşünüyorum çünkü. Ama korkumu size anlatamam. Sizce iyi mi yapıyorum? Hayatıma renk katacak gibi hissediyorum. İkiz gerçekten çok zor ama Allah sabrını veriyor şimdi tekrar ikiz olursa ayrı bir telaş. Ama rüyalarıma giriyor. Doğru mu yapıyorum yanlış mı sanırım rahatlamaya ihtiyacım var
Bence ıyı yapıyorsun cnm kolay anne olamıyoruz malesef imkanın varsa yap Bı sekılde buyurler. Esımde tek cocuk bız 4 kardesız cok ozenıyor cok baglısınız keske benımde bir kardesım olsa dıyor. Bende ınsallah Allah verirse en az 1 2 3 4 istiyorum.

Kızlar opudan sonra corasprin ve folikasit kullandınız mı transfere kadar
Önceki tedavimde 12 haftalık olana kadar devam etmiştim ilaçlara bide progestan igne vardı 12.haftada zaten kürtaj olduğum için ilaçları bırakmıştım belki daha da devam ededektim eğer gebelik devam etseydi doktordan doktora değişiyor kullanılan ilaçlar canım hayırlısı inşallah hepimiz için

Bende martta 3.tedaviye baslıcam kızlar❣️ Allah hepımızın yardımcısı olsun.
Bend e marta 6.tedaviye başlıyacam hayırlısı ile inşallah mart ın ilk haftası regl olrum muhtemelen bu ay ki regl de rahim filmi çekilecem eğer günleri değişmezse martın ilk haftası başlarız sen nerde başlıyorsun 🤗

X