2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    242
Senin hastane ayrıntılı ultrason görüntüsü vermiyor ya onu telafi edelim demişler😂
Aynı hastalığa mı yakalandık anlamadım.Limonlu ballı ıhlamur iç sen de canım.Eşim zencefil rendelemiş balla karışım yapmış 1 kaşık onu yedim şimdi.Pekmezi de yarın deneyeyim. Teşekkür ederim 😍🙏
sweetgirlcandy sweetgirlcandy kızlar acil şifalar diliyorum biran önce iyileşin 🙏 hamileler hiç hasta olmasa keşke..

Ben acıbademi daha pahalı bekliyordum. Benim doktorun da acıbadem ile çalışması var ama daha hastane seçmedim konuşmadım da henüz. Zamanı geldi mi o işlerin sizce ? Doktor açmadığı için sormadım ben de bu zamana kadar bu gittiğimde sorayım ben de
5. Ay artık kuzu sormak lazım ona göre ayarlamak için

sweetgirlcandy sweetgirlcandy kızlar acil şifalar diliyorum biran önce iyileşin 🙏 hamileler hiç hasta olmasa keşke..
Teşekkürler tatlım.
Ahahah evet olabilir 😂😂

Valla canım herkes de aynı şikayet annem eşim yeğenim boğaz ağrısı ardından öksürük. Geçiyor gibi oluyor 2 gün sonra başlıyor. Yarın alıp içeyim ıhlamur bende. İlaçsız çok zor oluyor gerçekten. Zencefil bal da iyi gelir bak yumuşatır boğazını
Aynen ya giderek şiddetleniyor.

Kızlar 1 subatta tetanoz ası randevum var bide covid 3. doz tanımlı doktora sordum ikisini de ol dedi. aralarında bir süre gecmesine gerek yokmuş istedigin zaman olabilirsin dedi. sizce once tetanoz mu olsam covid mi ? yaptıran varsa

Bişe dicem bana millet biraz atıyor gibi geliyor. Yani sırf öyle göstermek için rol yapıyorlar sanki 😁 bizim gibi dürüst bi şekilde konuyu anlatan yok bacım.yani Herkes hamileliğe bir tatlışlık katma derdinde ama yok yani orasına bakıyorum burasına bakıyorum ben bi şey göremedim. Yine de tabi morallimizi yüksek tutuyoruz sayılı gün 💪💪
Benim bir tanıdık var canım ne bir gün midesi bulandı ne beli ağradı ne ıh dedi maşallah.Bünye meselesi.

Kızlar 1 subatta tetanoz ası randevum var bide covid 3. doz tanımlı doktora sordum ikisini de ol dedi. aralarında bir süre gecmesine gerek yokmuş istedigin zaman olabilirsin dedi. sizce once tetanoz mu olsam covid mi ? yaptıran varsa
Be covid aşısı hiç yaptırmadım.Doğumdan sonra düşünüyorum.

Günaydin cancanlar nasilsiniz ? Bacılar sıkıntım büyük 🙄😂 erkek ismi bulmak ne zormuş bea. İlkminde bu kadar zorlanmamıştık. Şimdi benim beğendiğimi eşim beğenmiyo onun söylediğinide ben 😂😂 İlk bebişin adı Azad. Ona uysun dedim ama baktım Azer felan diyo. Çok güzel isim ama her seferinde aklıma azer bülbül geliyor 😂😂 Ayaz çok seviyorum ama bi arkadaşımın oğlunun ismi. Şaştım vallah HELP PİLİİİZ yani 😂:işsiz:

Günaydınn, ben covid 3.dozu 4 hafta önce oldum tetanoz aşısını da dün oldum. Aralarında süre bıraktım yani

Kızlar şeker yüklemesi yapmak istemiyorsanız kanda şeker düzeyini ölçen bir test var HbA1c diye geçiyor onu yapabilirsiniz. HbA1c testi sonucu, son 2 ila 3 aydaki ortalama kan şekeri seviyenizi yansıtır. Ben hep bunu ara ara bile yaptırıyorum geçen doktorumda şeker yüklemesi yerine onuda yaptırabilirsin söyledi.
Bende iki hafta once yaptirdim 4,7 cikti normal Yani o zaman yaptirmama gerek yok aclik sekerim de 85 cikti

Sağlık ocağındaki ebe bana aralarında 1 ay olmalı dedi.

Günaydin cancanlar nasilsiniz ? Bacılar sıkıntım büyük 🙄😂 erkek ismi bulmak ne zormuş bea. İlkminde bu kadar zorlanmamıştık. Şimdi benim beğendiğimi eşim beğenmiyo onun söylediğinide ben 😂😂 İlk bebişin adı Azad. Ona uysun dedim ama baktım Azer felan diyo. Çok güzel isim ama her seferinde aklıma azer bülbül geliyor 😂😂 Ayaz çok seviyorum ama bi arkadaşımın oğlunun ismi. Şaştım vallah HELP PİLİİİZ yani 😂:işsiz:
Uyumlu ararsan daha da kısıtlanır seçenekler 😂

X