2022 ikizler burcu anneleri

İyi akşamlar herkese🙋🏼‍♀️ Amazon’da bebek ürünlerinde indirimler var ben biraz alışveriş yaptım👼🏻 Hatta chicco bebek arabalarının da fiyatları güzeldi ama aldığım için çok incelemedim. Pompa, biberon, emzik, göğüs pedi, alt değiştirme örtüsü ve bebek pamuğu aldım🤩

günaydıınn😍😍
indirimli gördüklerini linklesene aldıklarını🎈🎈🎈

Çok sade ve zarif. Ben de böyle sade ve temiz görünümlü parçaları çok beğeniyorum. Lohusa takımlarının ve sabahlıkların çoğu bana alışık olmadığım için çok süslü geliyor😌 güzel günlerde giy canım🥰

aynen yaa niye düğüne gider gibi yapıyolar anlamıyorum🙈 bunlar gayet güzel😍

Kızlar hala bebek arabası almayan varsa KK’da bir inceleme sayfası buldum. 👌🏻

Bir bakın isterseniz. 😉

.

Kızlar hala bebek arabası almayan varsa KK’da bir inceleme sayfası buldum. 👌🏻

Bir bakın isterseniz. 😉

.

doona'yı hiç listeye almamışlar dikkat ettim, kullanım süresi çok kısa diye muhtemelen bir de set halinde değil ondan dolayı da olabilir

çok faydalı bi topikmiş inşallah altına kullananlar da yazar da herkes faydalanır✌️😇

günaydıınn😍😍
indirimli gördüklerini linklesene aldıklarını🎈🎈🎈
Chicco Klasik Göğüs Pompası Chicco Klasik Göğüs Pompası : Amazon.com.tr: Bebek
Lansinoh Blue Lock Göğüs Pedi 36 Adet Lansinoh Blue Lock Göğüs Pedi 36 Adet : Amazon.com.tr: Bebek
Fırsat: Chicco NaturalFeeling Cam Biberon 0 Ay+ (150 ml) Chicco NaturalFeeling Cam Biberon 0 Ay+ (150 ml) : Amazon.com.tr: Bebek
Günün fırsatı: Chicco PhysioForma Soft Silikon Emzik (0-6 Ay) Chicco PhysioForma Soft Silikon Emzik (0-6 Ay) : Amazon.com.tr: Bebek
Wee Baby T0000256 Bebek Bakim, Beyaz Wee Baby T0000256 Bebek Bakim, Beyaz : Amazon.com.tr: Bebek
BABYJEM 8699203910173 Çok Fonksiyonlu Bebek Ürünleri, Çok Renkli BABYJEM 8699203910173 Çok Fonksiyonlu Bebek Ürünleri, Çok Renkli : Amazon.com.tr: Moda
Philips Avent SCF244/20 Ultra Air Emzik 0-6 ay Erkek - Renkli Philips Avent SCF244/20 Ultra Air Emzik 0-6 ay Erkek - Renkli : Amazon.com.tr: Bebek
Fırsat: BUBCHEN Bebek Kremi Kavanoz 150 ML 1 Paket https://www.amazon.com.tr/dp/B082VPR67P/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_dl_KRGB58TZ5Y81GCGHZAQR

Lansinoh Blue Lock Göğüs Pedi 36 Adet Lansinoh Blue Lock Göğüs Pedi 36 Adet : Amazon.com.tr: Bebek
Fırsat: Chicco NaturalFeeling Cam Biberon 0 Ay+ (150 ml) Chicco NaturalFeeling Cam Biberon 0 Ay+ (150 ml) : Amazon.com.tr: Bebek
Günün fırsatı: Chicco PhysioForma Soft Silikon Emzik (0-6 Ay) Chicco PhysioForma Soft Silikon Emzik (0-6 Ay) : Amazon.com.tr: Bebek
Wee Baby T0000256 Bebek Bakim, Beyaz Wee Baby T0000256 Bebek Bakim, Beyaz : Amazon.com.tr: Bebek
BABYJEM 8699203910173 Çok Fonksiyonlu Bebek Ürünleri, Çok Renkli BABYJEM 8699203910173 Çok Fonksiyonlu Bebek Ürünleri, Çok Renkli : Amazon.com.tr: Moda
Philips Avent SCF244/20 Ultra Air Emzik 0-6 ay Erkek - Renkli Philips Avent SCF244/20 Ultra Air Emzik 0-6 ay Erkek - Renkli : Amazon.com.tr: Bebek
Fırsat: BUBCHEN Bebek Kremi Kavanoz 150 ML 1 Paket BUBCHEN Bebek Kremi Kavanoz 150 ML 1 Paket : Amazon.com.tr: Bebek

hepsini sepete ekledim✌️😍

Çok teşekkür ederim canım. Ben de çok fazla dantelli falan sevmiyorum. 🙈

Normalde yazın saten sabahlık çok kullanırım ama hep desenli. Onlar da hastaneye gider mi bilemedim. 😉

Kışın polar sabahlık veya hırka kullanıyorum hep. Çok rahat oluyo.

.
Canancığım güle güle kullan, hayırlı olsun :nazar:
Ben de tam tersi süslü şeyleri severim. Sadede olsun bi kaç tane ama ağırlıklı süslü olmalı:KK47:
Bi kaç tane baktım da henüz almadım, şöyle kolları dantelli zarif modeller bakıyorum, denk gelirseniz benimle de paylaşın kızlarrrr:anneadayı:

Son düzenleme:
Fırsat: BUBCHEN Bebek Kremi Kavanoz 150 ML 1 Paket BUBCHEN Bebek Kremi Kavanoz 150 ML 1 Paket : Amazon.com.tr: Bebek
Tatlım öncelikle aldıklarını güle güle kullan:anne:Amazon'dan hiç alışveriş yapmadım, ürünler kaç güne geliyor? İade vb. süreçler nasıl biraz bilgi verirmisin?:dondurma:

Canancığım güle güle kullan, hayırlı olsun :nazar:
Ben de tam tersi süslü şeyleri severim. Sadede olsun bi kaç tane ama ağırlıklı süslü olmalı:KK47:
Bi kaç tane baktım da henüz almadım, şöyle kolları dantelli zarif modeller bakıyorum, denk gelirseniz benimle de paylaşın kızlarrrr:anneadayı:
Canım bu markanın lacivertini arkadaşım giydi hastanede. Dantelleri zarif ve kumaşı çok güzeldi, diğer modellere de bakabilirsin. Bir de artış collection diye trendyolda aratabilirsin orda da zarif modeller var🥰

Tatlım öncelikle aldıklarını güle güle kullan:anne:Amazon'dan hiç alışveriş yapmadım, ürünler kaç güne geliyor? İade vb. süreçler nasıl biraz bilgi verirmisin?:dondurma:
Amazon türkiye olduğu için gümrük olayı yok canım, ben prime üyesiyim geçen hafta kedime mama aldım ertesi gün geldi. En geç 3 güne geliyor diyeyim. Elektronik de aldım mesela kahve makinası hiç sorun yaşamadım, satıcı başka olursa amazon aracılığıyla iletişime geçebiliyorsun , satıcı amazonsa zaten hiç sorun yok. İade süreci sorunsuz işliyor, en sevdiğim yanı da paketlemeleri çok özenli oluyor😍

Amazon türkiye olduğu için gümrük olayı yok canım, ben prime üyesiyim geçen hafta kedime mama aldım ertesi gün geldi. En geç 3 güne geliyor diyeyim. Elektronik de aldım mesela kahve makinası hiç sorun yaşamadım, satıcı başka olursa amazon aracılığıyla iletişime geçebiliyorsun , satıcı amazonsa zaten hiç sorun yok. İade süreci sorunsuz işliyor, en sevdiğim yanı da paketlemeleri çok özenli oluyor😍
Sağolasın kuzum, amazondan aldıklarına baktım, göğüs pompası manuel değil mi? Bunların şarjıları mı iyi bu şekilde olan mı?

Sağolasın kuzum, amazondan aldıklarına baktım, göğüs pompası manuel değil mi? Bunların şarjıları mı iyi bu şekilde olan mı?
Ben de ikisi arasında çok kaldım ama ilk aşama için fiyatı uygun diye manuel aldım. Bununla başaramazsam eczanelerden hastane tipi kiralamayı düşünüyorum. İhtiyacıma göre ilerleyeceğim daha doğrusu😌 tecrübeliler varsa önerilere açığım

Kızlar merhaba ben galiba omikron oldum belirtiler aynı ilk ablam sonra annem şimdide ben oldum hastaneye gitcek halim yok zaten hava çok kötü şimdilik gidemiyorum direk karantina yaptik kendimize ama annem o kadar iyi bakıyor ki şuanda çok rahatım 🤣🤣 bir iki gün sürüyor hastalık sadece ama baş ağrısı kemik ağrısından daha kotu 🤦 parol içtikçe ateş terleme falan yapıyor isallah yarına daha iyi olacağım 🖐️🖐️
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin nasılsın şimdi yeni gördüm ben daha 😏

X