2022 ikizler burcu anneleri

Maalesef. LC Waikiki ufak yer ayırmış yenidoğan a. DeFacto ufak Welcome Baby çok eski ürün. E bebek bı var o da alt kattaymış onu kaçırdık.

Gördüğüm en büyük LCW outlet Maltepe Park’ta canım. Ayrıca internetten almak da çok mantıklı.

Dün bana bir gecelik, eşime de 2 sweatshirt beğendik, hemen uygulamadan barkod okuttuk ve kaydettik.
Toplam 300 lira tutuyordu.

Bugün uygulamanın kazı kazanından 500’e 150 lira indirim geldi. 200 lirayla bebişe bedavadan bişiyler aldık. 🙈

.

Yaa ne güzel şeyler almışsın öyle.. Güle güle giysin arslan parçası😍 Beden olarak hangi bedenleri tercih ettin. Ya bu 0-3 bedenler aşırı minik geliyor gözüme 🐝🙈

Çooooook teşekkür ederim canım. ❤️

0-3 olarak 4 tane hastane çıkışı, 2 tulum, birkaç tane zıbın ve alt pijama aldım ben.
Onlar yeter diye düşünüyorum.
Onun için aldıklarımı 3-6, 6-9, 9-12 karışık alıyorum.

6-9 tam kışa geliyo, daha kalın almaya çalışıyorum.

Ve hepinize tavsiye ederim, yazmak değil de fotoğraf çekip telefonda klasörleyin.
Bir şey alırken aynı renk de denk gelmiyo böylece. 😉

7B8A89F3-63F4-453B-9591-AC5945324865.jpeg

.

Ben de 2.dozu Ağustos’ta olmuştum, Ocak başı hemen 3.dozu oldum canım. Bu Çarşamba da tetanoz var.

.
Ben o ara antibiyotik tedavisi aldım damardan düşük tehlikesi ile bir de onu karistirmayayim demiştim ağır gelir diye o yüzden de kaldı biraz. Neyse artık tetanozun birini oldum ikincisini de olunca 2 hafta sonra yaptırırım covid aşısını o zamana kadar Allah'a emanet 🤷‍♀️😊
ben şubatın 7 si gibi 3. yü planlıyorum ✌️
Ya hayırlısı olsun kuzucum bende Mart başı gibi olurum inşallah 2 doz tetanoz bitince 😊

Kızlar covid aşılarınızı oldunuz mu ben 2. dozu ağustosta olmuştum. Şimdi tetanozdan dolayı olamıyorum en erken Mart başında olabilecegim ama çok tedirginim 😟
Ben hiç aşı olmamıştım... Ancak, kalabalık ortamlarım artınca ve üstüne hamilelik olunca 1. dozu Kasım ayının sonunda, 2. dozu Ocağın ilk haftası oldum. Sinovac...
Covid aşısı olduktan yaklaşık 15 gün sonra tetenos oldum. Çok şükür hiç birinin yan etkisi olmadı:emir_bebek::anneadayı::nazar:

Kızlar covid aşılarınızı oldunuz mu ben 2. dozu ağustosta olmuştum. Şimdi tetanozdan dolayı olamıyorum en erken Mart başında olabilecegim ama çok tedirginim 😟
Ben 2. Dozu temmuzda olmuştum, dün de 3. Dozu oldum canım. Tetanozu da 1 ay kadar sonra olurum dur düşünüyorum.

Kızlar merhabaaaa. Kusura bakmayın çok aktif değilim ama ara ara okuyorum yazdıklarınızı 💖
Bugün detaylım vardı çok stres yaptım ama stres yaptığıma değmedi 😃 çok güzel geçti. Bebeğin hareketlerini izlemek çok eğlenceliydi.
Çok şükür herşeyi normal 395 gr olmuş bile 😍 ilk defa net bi şekilde yüzünü gördük. Bir tık rahatladım sanki bugünden itibaren 😊

Canım ben de hamilelik öncesi 2. dozumu temmuzda olmuştum bu ayın 20sinde de 3. dozumu oldum. Tetanoz aşısından sonra beklemek mi gerekiyor ben bilmiyorum

X