2022 Kasım Ayında Transfer Olacaklar

Ne diyeceğimi bilemiyorum kuzum daha çok gençsin yumurtaların tazedir yolun çok başı merak etme gelecek bebiş mutlaka. Bizim de hiçbir şey belli değilki her an her şey olabilir :KK43:
Hayırlısı olsun canım inşallah bir sonraki adeti bekleyeceğiz tekrar transfer için

İyi akşamlar kızlar benim acayip şekilde midem bulanıyor bu hafta özellikle bugün kafamı kaldıramıyorum yanımda kovayla yatıyorum napsam geçer yada biraz olsun hafifler

Merhaba canım ben lucrin vuruldum gecen hafta perşembe gunu zoladex le aynı şey zaten:) benım onceki transferım adetımın 25. Gunu olmuştu bülent hoca gec transfer yaptrıyo o zamanda sadece bnm degıl bülent hocanın takip ettiği kişilerin hep oyle olmuştu yani rahımın kalınlığıyla alakalı degıl methodu farklı biraz☺️ gebelik başlangıcını son adet tarihi olarak almamıştk transfer gununden 2 hafta cıkarıp hesaplamıştık hatta🥰 tabi bu sefer degişik bişey yapar mı bılmıyorum eskiden boyle yapmıştı.. inşallah bebişler tutar🙏

Gec transfer dediginiz nasil oluyor? İlk defa transfer olacagim icin diger tup bebek merkezlerindeki surecide bilmiyorum 😅 Ben suan cyclo kullaniyorum cyclonun 15.gunu zoladex vuruldum regl olduktan sonra muayene edip 14-15 gunde estrofem kullandiktan sonra tekrar muayene ettikten sonra transfer gunu belirlencekmis, sizde de boyle mi olcak?

Gec transfer dediginiz nasil oluyor? İlk defa transfer olacagim icin diger tup bebek merkezlerindeki surecide bilmiyorum 😅 Ben suan cyclo kullaniyorum cyclonun 15.gunu zoladex vuruldum regl olduktan sonra muayene edip 14-15 gunde estrofem kullandiktan sonra tekrar muayene ettikten sonra transfer gunu belirlencekmis, sizde de boyle mi olcak?
Benım adet bitimiyle yani adetımın 6. Gune estrofem kullandırıldı sonra 15. Gunde kontrole gittim sonra 4 ya da 5 gun falan progesterona başlandı ve transfer yapıldı canım. Normalde 21. Gune kadar transfer yapıyo diğer doktorlar bülent hocada zaten adet bitimiyle estrofeme başlandıgı için 25. Gune kadar transfer süreci gidiyo☺️

Betanız kaçtı acaba
21 kasımda transfer olmuştum 5bc kalite de tek transfer transferin 8. Günü 64 10. Günü 162 12. Günü 540 canım sonra yapmadık 5. Hafta da kese görmüştük 6mm dı kese bugün de boş gebelik olduğunu öğrendik her şey normaldi aslında ..

21 kasımda transfer olmuştum 5bc kalite de tek transfer transferin 8. Günü 64 10. Günü 162 12. Günü 540 canım sonra yapmadık 5. Hafta da kese görmüştük 6mm dı kese bugün de boş gebelik olduğunu öğrendik her şey normaldi aslında ..
Anladım canım üzüldüm inşallah rabbim yeni bebişinin yerini yapmıştır allahtan ümit kesilmez

Benım adet bitimiyle yani adetımın 6. Gune estrofem kullandırıldı sonra 15. Gunde kontrole gittim sonra 4 ya da 5 gun falan progesterona başlandı ve transfer yapıldı canım. Normalde 21. Gune kadar transfer yapıyo diğer doktorlar bülent hocada zaten adet bitimiyle estrofeme başlandıgı için 25. Gune kadar transfer süreci gidiyo☺️
Peki cyclo bittikten kac gun sonra adet gordun ☺️

Kızlar ben gribe yakalandım ya çok ta korkuyorum bir şey olur mu diye sürekli c vitamini yiyorum işten izin aldım doktora da yazmadım

X