2022 Kasım Ayında Transfer Olacaklar

Canım nasılsın ne durumda bulantın hocaya sordun mu?
Şükür bir tık daha iyi gibiyim ama hala devam ediyor bulantılarım adam akıllı bir şey yiyip içemiyorum. Sordum canım prılam verdi akşam yatmadan önce 2 tane içiyorum ama sabah kalkınca yine bulantılarım devam ediyor

Benim 2 olumsuz denemem var son 3 tane embriyom kaldı Eylül de bende doğum kontrol ile başladım bitmesine 4 tane kala gonopetyl iğeneye başladım Ekim regli ile 3 günü estrofem dün 5 günü banta başladım 8 Kasım kontrol herşey yolunda olursa trasfber tarihi verecekler
merhaba ben de israel beye başladım. nasıl gitti süreciniz gebelik oluştu mu? ben 1 kere toplama yaptırdım 3 dondurulmuşum var, eşim transfere geçelim dedi şimdi transfere hazırlanıyorum. muhtemelen şubatta olacak. sizin süreciniz nasıl gitti?

Kızlar dondurulmuş transfer oldum ben bugün transfer günü hariç 3 gün transferden önce de çatlatma iğnesi olmuştum onun üzerinden de 11 gün geçti biraz önce öylesine erken gebelik testi yaptım aşırı silik bir çizgi çıktı hala çatlatma iğnesi etkisi midir bu yarın sabah gebelik testi yapsam mı ki daha 4 gün oluyor transfer gününü saymazsam tabii

Kızlar dondurulmuş transfer oldum ben bugün transfer günü hariç 3 gün transferden önce de çatlatma iğnesi olmuştum onun üzerinden de 11 gün geçti biraz önce öylesine erken gebelik testi yaptım aşırı silik bir çizgi çıktı hala çatlatma iğnesi etkisi midir bu yarın sabah gebelik testi yapsam mı ki daha 4 gün oluyor transfer gününü saymazsam tabii
11 gün erken 12 günden sora test yap canim bide 3.gunun şuan silikte çıkması normal 6.gun filan yap daha iyi olur

baktınız mı bir daha test sonucunuz nasıl geldi. 🌸

baktınız mı bir daha test sonucunuz nasıl geldi. 🌸
Bugun transferin 7.gunu. kan vermedim biraz beklemek istiyorum.transgerin 10.vununden sonra felan veririm.ama 3. Gunden beri pozitif cikiyor 20 tane test yapmışımdır.zaten agrim coktu oda gecti gibi.sanirim tutunma agrisiydi. bebegim benle galiba insallah.

Maşallah ne güzel bir tanede olsa dondurulmuş. İnşallah benimde yumurtalarım sağlıklı olur döllenebilir. Çok korkuyorum çok stresliyim 😒🥺
Insallah canım bilmiyorum insallah kalitelidir ve sagliklica hayırlı bur evlat olarak döner bana.
Ben de ilk kez bu aşamaya geldim
Siz daha iyilerini görürsünüz insallah

Benim pek bir belirtim yok gibi. Arada bel, kasık ve bacak ağrım oluyor ama ilaçlardan diye tahmin ediyorum. Birde dünden beri mide yanması başladı
Merhabalar bende transfer oldum transferim 6gunundeyim çok midem yanıyor yemek borum boğazım komple yanıyor sizin kaçıncı günde başlamıştı mide yanmanız hatırlıyor musunuz bu arada hamilesiniz sanırım tebrik ederim sağ Salim kucağına aldırmayı nasip etsin inşallah

Merhabalar bende transfer oldum transferim 6gunundeyim çok midem yanıyor yemek borum boğazım komple yanıyor sizin kaçıncı günde başlamıştı mide yanmanız hatırlıyor musunuz bu arada hamilesiniz sanırım tebrik ederim sağ Salim kucağına aldırmayı nasip etsin inşallah
İnanın hiç hatırlamıyorum mide yanmamın ne zaman başladığını. Çok şükür evet hamileyim Rabbim size ve isteyen herkese nasip etsin inşallah. Amin inşallah

Herkese merhaba arkadaşlar ben geçen ay ilk tüp bebek tedavisi oldum burda da paylaşmıştım belki hatırlayan olur negatif çıkmıştı 😔 hatta 2.hemen bu ay yaptıracaktık ama 4 gün adetim gecikti ve az önce kaset test yaptım hamilemiyim acaba yani dış gebelik yada kimyasal olabilir mi
Canım merak ettim şuanki durumunu? Gebesin değil mi? Tüp benek ilaçları hormonlarını düzene sokmuş 🥰🥰🥰

Kızlar merhaba tup bebek surecindeyim 3 yumurtam var 11 11.5 ve 13.6 ama e2 im 197 cikti sizce durum nedir cok mu dusuk

cumartesi ile birlikte iğne vurmaya devam edicem pazartesi toplancak
merhaba. Ben de ayni durumdayim. 7. Gundur igne vurulmustum. Cumartesi kontrole gittim. yumurtamin en buyugu 133 mmydi ancak e2 144 cikti. :KK43: yarin tekrar gidecegim bakilacak ancak korkuyorum. Ilk denememde transfer olmadan yarida birakmistik. 3 yumurtam vardi e2 105 di. Bosa yumurta toplamayalim riske atmayalim dedi doktor. Bakalim bu sefer yumurta cok diye riske girecegiz sanirim… cok umutluyum ancak bir yandan da korkuyorum.

Belki birilerine umut olur diye yaziyorum. Tedavinin 10. Gununde e2 degerim 544 cikti. O kadar mutluyum ki anlatamam. Opudan sonrasi onemli tabi ama oncesinde strese girmeye cidden gerek yokmus. Belki ayni durumu yasayanlar vardir. Sabir sadece….

Merhaba arkadaşlar. Benim eşim azospermi hastası. Genetik problem var. 4 tane embriyomuz var ama kalitesi düşük. 3. Gün embriyosu. Abisi de azospermi eşimin onlar 3 kez denedi tutmadı. Çok korkuyorum ilk kez transfer olacak. Bana da dua edin. Doğal transfer olan arkadaşlar var mı ?
Bizdede aynı sorun var tuttumu bebeğiniz?

X