2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    275
maşallah varsa testin kan verene kadar tekrarlayabilirsin koyuluktan da anlaşılıyor. bende yarın sabah tekrar yapıcam
Bu sabah yaptım cnm 20210624_105307.jpg

Merhabalar, uzun zamandır beklediğim müjdeli haberimle heyecanla koştum buraya 🤗 bir buçuk sene önce bir kürtaj geçirdim şimdi de hamileyim çok şükür🌸 sat 22 mayıs, 21 haziranda kaset test ile hamile olduğumu öğrendim, 24 haziranda da kan testi yaptırdım 885 çıktı beta Hcg değerim yarın doktora gideceğim bakalım neler diyecek 😌

ben erken öğrenmenin stresini yaşıyorum maalesef. aslinda öyle çok da degil de... ilk ogrendigimde 33 tü. dün 138 cikti. yarin bi daha kan vercem. dünkü iyi çıkınca rahatladim biraz. yine de eşim dışında kimseye soylemeyecegim

ben erken öğrenmenin stresini yaşıyorum maalesef. aslinda öyle çok da degil de... ilk ogrendigimde 33 tü. dün 138 cikti. yarin bi daha kan vercem. dünkü iyi çıkınca rahatladim biraz. yine de eşim dışında kimseye soylemeyecegim
kaç gün arayla böyle arttı acaba?
ben de erken öğrendim karın ağrısı ve lekelenme var maalesef.
beta hcg ler normal mi sizce
20 haziran da 13,6
22 haziran da 26,9
25 haziran da 58.0
sanki çok artmamış değil mi

20 haziran da 13,6
22 haziran da 26,9
25 haziran da 58.0
2 günde bir ayni saatte ve ayni laboratuvara veriyorum kani. sizin de normal gözüküyor şuan yuzde 60 artsa yeter diyorlar ya ama sizin de epeyy yolunuz var

20 haziran da 13,6
22 haziran da 26,9
25 haziran da 58.0
25 haziranda bir tık daha fazla olması gerekirdi doktora gittiniz mi? çok çok yeni öğrenmişsiniz belki tutunmasına yardımcı progestan falan verirdi

X