2022 Mayıs ayı çift emriyo transferi olacaklar 🤗🤗

Merhaba kızlar araştırma yapa yapa en sonunda buraya ulaştım bende ankra şehir hastanesinde 30 mayısta dondurulmuş 5.gün embiriyosu transferi oldum 6. gününde kan verdim sonuc 0 çıktı hemşire çok erken yapmışsın olsa bile görünmez dedi cuma günü kan vericem ama sürekli kendimi dinlemekten bişey ler araştırmaktan kendimi alı koyamıyorum sabretcem bakalım 2 gün daha inşllh hepimiz hayırlı haberler alırız 🤲
6.gün çok çok erken gerçekten varsa bile çıkmaz. Kendinizi dinlemeyin belirti olmuyor zaten genelde😊

Hayırlısı olsun inşallah bir sonraki tedavin başarılı olur. Evde idrar testi yapmamak lazım aslında yanlış çıkabiliyor insanı üzüyor yok yere.
Evet yapmasaydim umudum yoktu ztn silik cikinca umutlandim bir daha tedavi dusunmuyorum ama zaman ne gosterirse herkes icin hayirlisi

Ah bide Bana sorsan evde boş boş oturmaktan başka iş yok güç yok sürekli kendimi dinliyorum ikinci tüp bebeğim Bi daha yaptıramayız zaten ama yinede Allah'ıma bin şükür ki Bi kızım var 🤲
Ne güzel bir evladınız varmış Allah hepimize nasip etsin 🙏 kendiliğinden olma ihtimali varsa belki öyle olur. Hayırlısı hakkımızda

Evet yapmasaydim umudum yoktu ztn silik cikinca umutlandim bir daha tedavi dusunmuyorum ama zaman ne gosterirse herkes icin hayirlisi
Evet zaman ne gösterir hiç belli olmaz. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah hayırlı bir evlat 🙏

Merhaba kızlar araştırma yapa yapa en sonunda buraya ulaştım bende ankra şehir hastanesinde 30 mayısta dondurulmuş 5.gün embiriyosu transferi oldum 6. gününde kan verdim sonuc 0 çıktı hemşire çok erken yapmışsın olsa bile görünmez dedi cuma günü kan vericem ama sürekli kendimi dinlemekten bişey ler araştırmaktan kendimi alı koyamıyorum sabretcem bakalım 2 gün daha inşllh hepimiz hayırlı haberler alırız 🤲
Erken canım evet ben 28mayısta transfer oldum testi de 7 haziran yaptırdım anca 50 çıktı modunu düşürme moralini bozma Allah büyük

Allah razı olsun amin hepinize nasip etsin inşllh 9 senedir olmuyor ikinci bebeğim

Erken canım evet ben 28mayısta transfer oldum testi de 7 haziran yaptırdım anca 50 çıktı modunu düşürme moralini bozma Allah büyük
İnşllh pozitif olur dua etmekten başka çarem yok zaten iğnem bitti alıp almayacağıma karar veremiyorum büyük ihtimal yarın veririm kan ona göre iğnemi alırım

Kızlar doktordan geldim şimdi. Kalp atışlarını duyduk. İkiz değil tek dedi. Her şey yolunda dedi. İnşallah böyle devam eder 🙏

Kızlar doktordan geldim şimdi. Kalp atışlarını duyduk. İkiz değil tek dedi. Her şey yolunda dedi. İnşallah böyle devam eder 🙏
Gözün aydın canım. Vakitlice sağlıkla gelsin inşallah beta yüksek mi gidiyordu senin? Böyle gördükçe de gidip kese göresim geliyor geç aldum randevum ben kese kalp ayrı olmasın diye ama meraktayım ben de 2 mi tek mii👀👀

Gözün aydın canım. Vakitlice sağlıkla gelsin inşallah beta yüksek mi gidiyordu senin? Böyle gördükçe de gidip kese göresim geliyor geç aldum randevum ben kese kalp ayrı olmasın diye ama meraktayım ben de 2 mi tek mii👀👀
Sağ ol canım. Valla beta baya yüksekti. Burda okuduklarımın 2 3 katıydı. Ben de kese kalp birlikte gittim daha doğrusu onlar öyle çağırdı. Bence beta yüksekliği illa ikiz demek değil bakalım senin ne çıkacak 😀

Kızlar dün 8. Gündü beta verdim negatif çıktı sonra yükselme ihtimali olur mu <1.20 çıktı

Belirti arayıp da boş yere kafanı takma canım. Benim hiç bir belirtim olmadı mesela. Göğüslerimde hala şişlik yok öyle söylüyeyim. Onun dışındaki şeyler iğne ilaç hormon etkisi.
Merhaba siz hamilesiniz sanırım🥰 bende transferin 4. Günündeyim ve sıfır belirti ne kasık ağrısı ne şişkinlik. Sizinde mi hiç belirti olmadı. Bu durum beni çok üzüyor tutmadığını düşünüp hareketlerime bile dikkat edemiyorum. Sizin nasıldı merak ettim. Allah sağlıkla kavuştursun inşallah yavrunuza🥲

Merhaba siz hamilesiniz sanırım🥰 bende transferin 4. Günündeyim ve sıfır belirti ne kasık ağrısı ne şişkinlik. Sizinde mi hiç belirti olmadı. Bu durum beni çok üzüyor tutmadığını düşünüp hareketlerime bile dikkat edemiyorum. Sizin nasıldı merak ettim. Allah sağlıkla kavuştursun inşallah yavrunuza🥲
Teşekkür ederim evet 8. Haftaya girdim. Allah size de nasip etsin. Evet belirgin olarak bir belirtim olmadı. Son günlere yaklaştıkça adet olacakmış gibi sancım oldu biraz. Siz dikkat edin yine de. Leke belirti vs olmadı diye tutmamış diyemeyiz gerçekten hiç belli olmuyor bu işler.

Aaa transfer oldun mu hadi hayırlı olsun, güzel sonuç alırsın inşaallah

X