2022 Mayıs ayı çift emriyo transferi olacaklar 🤗🤗

Evet 8 haziranda oldum.en zor anı transfer sonrası beklemekmiş. Çok zor gerçekten insan kendinde belirti arıyor sürekli bulamayınca şimdiden negatif düşünüyor
Bak canım vücutta yaşanan veya yaşanmayan tepkiler belirti değildir. Tamamen ilaçların yarattığı etkilerdir. O yüzden vücudunu dinleme hiç, aklına kötü şeyler getirme. Farkındaysan herkes aynı vücut tepkilerinden bahsediyor. Haa çok ekstra değişik tepkiler yaşarsan onu bilemem. Kişiden kişiye değişiyor çünkü. En güzeli kan testi. Kan testinden önce de eğer çizgi çıkarsa, her gün test yapıp koyulaşma olup olmadığına bakmak 🤗

Bak canım vücutta yaşanan veya yaşanmayan tepkiler belirti değildir. Tamamen ilaçların yarattığı etkilerdir. O yüzden vücudunu dinleme hiç, aklına kötü şeyler getirme. Farkındaysan herkes aynı vücut tepkilerinden bahsediyor. Haa çok ekstra değişik tepkiler yaşarsan onu bilemem. Kişiden kişiye değişiyor çünkü. En güzeli kan testi. Kan testinden önce de eğer çizgi çıkarsa, her gün test yapıp koyulaşma olup olmadığına bakmak 🤗
Bütün gün kasıklarımd bi sızlama olsada içim rahatlasa diye bakıyorum kafayı yedim bende belirti yok diye. Aslında çoğu şey progestanın yan etkileri ama kasıklarımda o kadar rahat ki regl olcağımda bile böyle değildim. Bazen saçma saçma şeyler düşünüyorum transfer düzgün olmadımı diye 🥲 üstelik yaşım 27 olmasına rağmen 2 embriyo koydular ihtimali artırmak için bizde kabul ettik. Yazdıkların ve seninle tekrar konuşmak moral oldu sağol canım 🙏🏻😘🥰

Kesinlikle katılıyorum . Aynı durumdayim . Bekleyiş süreci beni çok gerdi . En zor kısmı buymus .
Dördüncü günden sonra zaman dursun istiyorum artk her gece bir gün daha bitti ben o kan sonucuna nasıl bakıcam modundayım. Ama burda yalnız olmadığımızı görüyoruz birbirimze destek oluyoruz çok şükür🙏🏻🙏🏻

Dördüncü günden sonra zaman dursun istiyorum artk her gece bir gün daha bitti ben o kan sonucuna nasıl bakıcam modundayım. Ama burda yalnız olmadığımızı görüyoruz birbirimze destek oluyoruz çok şükür🙏🏻🙏🏻
Ay şu an yalnız olmadigimi farketmek bile çok iyi geldi 🙆

Merhaba aklım sizde birkaç gündür merak ettim
Kese muayenesi oldunuz sanırım gözünüz aydın 🥰
İkiz mi🙄
merhaba, kese muayenesi oldum çift kese göründü kalp atışı da dinledik biri net duyuldu diğerinde atış gibi değilde cılız cızırtı gibi duyuldu cumartesi yine gideceğim bakalım ne olacak

merhaba, kese muayenesi oldum çift kese göründü kalp atışı da dinledik biri net duyuldu diğerinde atış gibi değilde cılız cızırtı gibi duyuldu cumartesi yine gideceğim bakalım ne olacak
Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah 🥰
Biri hep diğerinden geride oluyor ikizlerin aynı gitmiyor
Ben de ikincinin kalp atışını bir hafta sonra duymuştum
Birinin kalp atışını dinlerken diğer Kese boştu mesela doktor uzun bi süre ikiz devam etmez dedi

Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah 🥰
Biri hep diğerinden geride oluyor ikizlerin aynı gitmiyor
Ben de ikincinin kalp atışını bir hafta sonra duymuştum
Birinin kalp atışını dinlerken diğer Kese boştu mesela doktor uzun bi süre ikiz devam etmez dedi
nasıl uzun süre devam etmez dedi anlamadım biri geriden gelir anlamında mı
bana da doktor şimdilik kimseye söyleme ikiz olduğunu ne olur ne olmaz dedi muallakta kaldım

nasıl uzun süre devam etmez dedi anlamadım biri geriden gelir anlamında mı
bana da doktor şimdilik kimseye söyleme ikiz olduğunu ne olur ne olmaz dedi muallakta kaldım
Benimkilerden birinin kalp atışını 9.hafta duyduk
7 haftalikken yolk kesesi bile yoktu doktor o yüzden bu devam etmez demişti
İkiz diye umutlanma geridekinden hayır gelmez dedi yani

merhaba, ben de 4 mayıs ta 2 embriyo transfer oldum 5.gun embriyoları, suan kullandığım ilaçlar estrofem günde üç kere, progestan fitil, oscapar günde bir defa göbekten, 2 günde bir de prolutex yine göbekten vuruluyorum. ve evet, estrofem i bu hafta depolara dağitacaklar, o yüzden eşim bu ilacı karaborsa buldu yurtdışı menşeili.
Grçen sene ben de 4 mayısta çift embriyo transferi olmuştum 4 ocakta doğdular bi kız bi erkek inşallah sizlerinki de benimki gibi güzel olur. Sayfadaki herkese Allah sağlıklı bebekler nasip etsin😍🧿

İlk zamanlar bende rahat itiyordum fitili sonra şişlik oldu çok ileri itemedim ama şimdi yine itebiliyorum. Yine açıldı normal mi acaba değilmi bilemedim
Gittikçe zorlaşıyor itmek. Benim ecopirin ve oksapar hariç bütün ilaçları kesti doktorum biraz rahatladım artık midem mahvolmuştu ilaç içmekten.

Grçen sene ben de 4 mayısta çift embriyo transferi olmuştum 4 ocakta doğdular bi kız bi erkek inşallah sizlerinki de benimki gibi güzel olur. Sayfadaki herkese Allah sağlıklı bebekler nasip etsin😍🧿
Maşallah 🧿🧿 Allah sağlıklı uzun ömürler versin inş. Amin çok Tşkler benimde bugün çift embriyo transferim var bekliyoruz heyecanla alacakları saati😊😉

X