2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
Kese için eğer vajinal bakılmayacaksa karından 5 haftadan sonra görünmeye başlar vajinal biraz daha erken olur. Ben ay sonu gidip hem keseyi hem kalp atışlarını bir arada göreyim diyorum .Çok şık hastaneye gitmek doğru gelmiyor şu dönem

Selam kizlar, bende sizin araniza katilabildigim icin cok mutluyum. Biz bi ay denedik hemen hamis kaldik. Almanyada kaldigim icin öyle kan verilmiyor istedigim zaman. Doktora gitmisdi hersey yolundaydi, tabi daha kase gözükmüyordu cok erkendi diye. Bidahaki randevum 02.06.. benim bat aslinda yarin, erken gebelik test yapip ögrendim. Simdide cok korkuyorum acaba yarin adet olurumuyum diye. 3 gün arka arka test yaptim ve koyulasdi.. Eki Görüntüle 2844718
ben 6 gün kala yaptım 🙈 benimde normalde adet günüm yarın ama çift çizgiyi gördüm dedim oldu bu iş. Bende türkiyedeyim ama almanya gibi hareket edicem ilk ultraschallımı 10 haftalık felan gidicem yoksa burda her ay ultrasona sokuyorlar 😅

Hayırlı olsun canım hoşgeldin, benimde sırtım ağrıyor, geceleri ateş basıyor terliyorum sanırım tutuldu her yanım
Teşekkür ederim canım sizlere de hayırlı olsun inşallah. Hoşbuldum. Hmm sırt bel bi şekilde etkiliyor demek ki geçmiş olsun dikkat edin kendinize 😊

3 mayıs 0.81
4 mayıs 3.46
5 mayıs 10.89
6 mayıs 18.20
7 mayıs 33.00
Çok azar azar artıyor ya korkyorum bişey olacak diye tedavi ile oldu zaten böyle 🤔🥺
Canım sen her gün kan verdiğin için azar azar gibi geliyor sana normalde 2 günde bir tekrarlanır test en az %60 oranında artış varsa sıkıntı yok denilir. MaşaAllah güzel ilerliyor sıkıntı etme kendine bu senin bayramın tadını çıkarmaya bak dua et🥰

Kızlar bugün 5 haftam doldu doktora gittik ultrasonda 22 mm keseyi gördü ama bebeği göremedik bu normal mi acaba ?
Canım yanlış bilmiyorsam 7.haftaya kadar görünmeyebiliyor bazılarında endişe etme ne zaman çağırdı kontrole?

Canım yanlış bilmiyorsam 7.haftaya kadar görünmeyebiliyor bazılarında endişe etme ne zaman çağırdı kontrole?
3 gün sonra tekrar gel bakalım bebeği görmemiz lazım 25 mm olunca dedi şuan görülmemesi normal dedi ama ben bayan pimpirik tabiki endişelendim

Levotiron kullanıyorum ben. 25 mg, en küçük dozda olanı. Herhangi bir zararı yokmuş, endişe etmeden kullanabiliriz.
Bana da bugün levotiron 50 mg verdi doktor. İlk 1 ay yarım, sonra tam kullanıcam. Yan etkisi yok dedi. İnşallah düşer sizin de benim de.

X