2022 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    265
Amin canım inşallah 🙏🏻 Çok sevindim Allah tamamını erdirsin inşallah🥰 bende aynı şekilde normalde reglim geciktiği zaman test yapmazdım çok düzenli bir periyodum yok çünkü. Fakat dün ne olduysa bi kurt düştü içime yaptım 😇

Bende aynen 10 gün filan ileri atar bahar dönemi ama bu ay şüphelendiğim şeyler oldu.Birincisi 27 Nisan sahurdan sonra gördüğüm rüyada gebelik testi çift çizgiydi :) diğeri de ilk hamileligimde de öyle olmuştu yoğun baş ağrısı çektim 5 gün aralıksız ağrıdi.Dedim var bir şey bunda ki varmış meğer :)

Ben bugün 6. haftaya girdim. Ben de bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum doktora, belki kalp atışını da duyarız♥️
Siz paylaştınız mı kızlar ailelerle? Bir oğlum var onda kalp atışını duyduktan sonra paylaşmıştık, bu sefer sabredebilirsem 3 ayı doldurup söylemeyi planlıyorum🙂
Benim de bugun 6+1. Ben de insallah ilk uc ayi doldurup oyle anlatmayi dusunuyorum insallah saglikli bir sekilde ilerlerse ☺️

Normal canım.

Kızlar ben asla yemek yiyemiyorum ya günde 1 kase çorba var ya da yok, bu geçecek mi? Tüm yemeklerin kokusu bulantı yapıyor, kusma yok ama çok üzülüyorum sevdiğim yemeklerden bile soğudum. Bugün oturdum ağladım artık hiç hiç yiyemiyorum o kadar yemek varken. Normalde orta halli bi şekilde yerdim. 6.haftamdayım, bu yiyememe olayımla bebeğe zarar veriyor muyumdur ☹️
Benim de midem çok kötü yanma ve gaz var. Sanırım reflü. 3 günden beri de aşırı uykuluyum.
Yemek yiyememek de bebeğe zarar vermez. Benim kuzenim ilk aylarda 3 kilo verdi bulantıdan ama bebek gayet büyüyordu

Kızlar sizde de sabahları müthiş gerinmezler oluyor mu benim karnım ağrıdı bugün gerinmekten. Zararlı diyenler var ama bilgisi olan var mı

Kızlar merhaba iyi akşamlar öncelikle :) bende yeni katıldım aranıza ve sizlere danışmak istiyorum. Adetim 1 gün geciktikten sonra içime bir kurt düştü ve erken gebelik testi yaptım dün. İkinci çizgi baya belliydi. Daha sonra başka bir markanın testini aldım. Onda da ikinci çizgi çok silik çıktı yani çok zor görünüyordu. İlk kez korunmadık ve yumurtlama olmayan günümde korunmadık. O yüzden inanamadım tabi hemen olmuş olabilir mi diye düşündüm. Daha sonra aynı gün yani dün kan tahili verdim. Beta değerim 49 çıktı. Bu hamilelik anlamına mo geliyor anlamadım. Burda okuduklarıma göre değerim düşük geldi çünkü bana. Pazartesi günü tekrardan kan tahlili verip artış oranına bakacağım. Bu arada bende göğüs hassasiyeti ve kasık ağrısı başladı bugün. Yorumlarınızı bekliyorum çok teşekkürler şimdiden :)
Evet canım hamilesin geç döllenme olabilir bende reglime 2 gün kala kan vermiştim 53 çıktı sağlıkla ilerlesin inşallah🥰

Evet çok belli dimi😊

Evet :) ama tavsiyem rahat ol .Bu güzel zamanların keyfini çıkar .Kafana çok takıyorsun gibi geliyor bazı şeyleri esasen haklısın da ama rahat ol sen yine de :) bende ilk gebelikte böyleydim :) bu arada doktor bulabildin mi ? Bende Tuzla'da oturuyorum da Okan üniversitesinde bir doktor için iyi dediler .Onu düşünüyorum ama araştırma yapacağım yine.

Merhaba benim de bugün özellikle sol tarafımda ağrı oldu. 5+2 deyim. Normal mi sizce sizde de oluyor mu? Daha önce de bir defa düşük yapmıştım tedirgin oldum.

X