2022 / ÖNLİSANS KPSS HAZIRLIK

hayatkorkutmazbeni

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
39
29
27
Arkadaşlar merhaba ,

Önlisans çocuk gelişimi ve insan kaynakları yönetimi mezunuyum malesef ki okuduğum iki bölüm içinde alımlar çok az ve puanlar çok çok yüksek. 2022 önlisans kpss ye hazırlanacak arkadaşlar olarak burada konuşalım ve bu hazırlık sürecini en iyi şekilde değerlenirelim atanalım.

Hadi gelin toplanalım!

:KK200:

Arkadaşlar merhaba ,

Önlisans çocuk gelişimi ve insan kaynakları yönetimi mezunuyum malesef ki okuduğum iki bölüm içinde alımlar çok az ve puanlar çok çok yüksek. 2022 önlisans kpss ye hazırlanacak arkadaşlar olarak burada konuşalım ve bu hazırlık sürecini en iyi şekilde değerlenirelim atanalım.

Hadi gelin toplanalım!

:KK200:
Bende önlisans 2022 için çalışıyorum buradayım...

Kursa gitmiyorum kendim çalışmayı tercih ediyorum . Kurs dershaneyle yapamadım üni hazırlığında olmadi tekrar denesem olacağını da düşünmüyorum evde daha rahatım
Ben malesef çalıştığım için bir dershaneye kayıt oldum en azından konuları orada çalışmam etütlerde yardım almam açısından daha rahat olacağımı düşündüm. Üniversitede bende evde çalışmıştım ve çok çok rahattı

Kızlar konu devam etmemiş çalışıyormusunuz nasıl gidiyor ben daha başlamadım geçen seneden baya sinirliyim o yüzden çalışmak istemedim sınavada girmeyecektim ama geri bi azim geldi 70 puan almıştım matematik sıfır bende Türkçe tarih coğrafya yani sözellerden ancak iki yıldır en fazla 70 e çıkabiliyorum dershaneye gitmeyecem evdedr düzenli çalışınca kaynaklar iyi olunca bence başarılabilinir matematiğe önem verecem bu sefer daha çok bide öyle deneyecem bu sefer

X