2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Belli bi yere kadar sabrediyorum ama çok bunaltmislardi simdi bile en çok ondan korkuyorum ama oğlum kıskanır diye yaklastirmam onları çünkü oğlum onlara çok düşkün

Ayağının altına limon mu sürsen içinde sarimsak beklemis zeytinyagi da olur
Ya aslında o kadar kötü değilim. Sinüzitim var benim. Hava bir iki gündür çok soğuk , kafam üşüyünce tıkanıyorum resmen. Yoksa vücudumda falan bir sey yok aslında

Ayyy huyu babasina benzesin tamamda tipide babasina benziyor burun tipki babasi inanmazsin fotograflarini birlestirdim aynisi 😏😏
İnanırım canım ya valla daha anne karnında doktorum aynı babası dedi hadi be dedim içimden bir doğdu kopyası😑 neyse ki büyüdükçe bana benzedi 🤭😂

İnan farkında değilim yani çok sonradan aklıma geldi sayısını sorgulamak . Doktorum ıhlamur harici her seyi yasakladı evet ama cidden hiç aklıma gelmedi. Bir kereden bir şey olmaz herhalde 😣
Korkma canım olmaz muhtemelen bol su iç. Su ile ihlamlurlari da atarsın. Çok geçmiş olsun

Ay yok artık 😂😂😂 grip olduğun zaman burun spreyi olmadan yaşayamazdım. 9 ay hamilelik+18 ay emzirme derken kendisinin ne olduğunu unuttum artık 🥺😂 sen doğal olanları kullan yine ama asla aynı hazzı almayacaksın 🥺
Ben bugün hamile olduğumu unuttum galiba, acaba farkına varmadan başka ne delilikler yaptım.
Kafamda deli sorular :deli:

Ay yok artık 😂😂😂 grip olduğun zaman burun spreyi olmadan yaşayamazdım. 9 ay hamilelik+18 ay emzirme derken kendisinin ne olduğunu unuttum artık 🥺😂 sen doğal olanları kullan yine ama asla aynı hazzı almayacaksın 🥺
Aynı durumdayım hatta hamile olduğumu öğrenmeden acayip burun tıkanıklığı ve uyuklama halı. Spreyi sıktım sıktım sıktım sonra koku almam kayboldu. Bende Covid oldum sanıp test yaptırdım. Bu arada ben de ilaidin olmadan yaşayamayan biriyim.🤣🤣 Meğer tıkanıklık hamileliktenmis

X