2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Midem kazınıyor
Yememek için direniyorum. Elma yedim 1 tane
2 tane de kuru incir yedim.

Ekmek yememek için dırenmece :KK53:
Ama alışınca gerçekten yemiyorsun.
Gece yemeleri 2 ser 2 ser kilo demek 😂

Varil gibi olmak istemiyorum :tokat:

Midem kazınıyor
Yememek için direniyorum. Elma yedim 1 tane
2 tane de kuru incir yedim.

Ekmek yememek için dırenmece :KK53:
Ama alışınca gerçekten yemiyorsun.
Gece yemeleri 2 ser 2 ser kilo demek 😂

Varil gibi olmak istemiyorum :tokat:
Dün gece 1de patates kızarttım. Gömdüm.

Az önce tavuk suyuna çorba yaptım. Gömücem.

Ayyyy midemde baloncuklar patlıyo resmen gaz gibi delirdim 😂😂 mide gazımı , nedir bu anlamadım 😂😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️Durmuyoda değişik değişik sesler😂

Sonunda Covid’liler mecrasına bende katıldım ..

Dün gece 11 sularında test verdim , sabah sonucumun pozitif olduğunu gördüm ve bugün 2. Günümmüş , hoşşş saat 01:48 artık 3. Günün girişindeyim … Ne ara bu kadar günü geçirdim bilemiyorum ama devletimizin sistemsel hataları diyorum 😒

Şiddetli Baş Ağrısı
Halsizlik
Öksürük
Hafif olarak da burun akıntısı ..

Tavsiyesi olan varmıdır, evde yapılabilecek ?
Doktorum her ihtimale karşı Sabah/Akşam parol almamı istedi . Buna en olarak da 2 tane Prebiyotik tarzında vitamin önerdi

Ee artık karın ve bacak bölgesi de destek istiyor:)
2 tane acı badem sütü
Bir tane tatlı badrm yağı aldım. Bunlar yeter bana😀

Eklentiler

• Screenshot_20220124-015817_Trendyol.jpg
    Screenshot_20220124-015817_Trendyol.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 57
Ee artık karın ve bacak bölgesi de destek istiyor:)
2 tane acı badem sütü
Bir tane tatlı badrm yağı aldım. Bunlar yeter bana😀
İlk gebeliğimde bende acıbadem kremi kullanmıştım, çok güzel koruduğunu nemlendirdiğini düşünüyorum bende memnundum. Şimdi evde bir sürü tap krem var diye almadım henüz ama aklımda.
Bende bugün en elzem şeymiş gibi gittim gümüş kapak aldım 🤭
O kadar acı çekmiştim ki ilkinde bunda aklım çıkıyor.

Ah resmen gece kuşusun yaaaa sen hep buradasın😍
Eşin asker ya da polis mi
Yok değil😍 aslında eşim şuan içerde uyuyor sabah işe gidicek 😂😂 bugun ona küsmüştümde uyku oyuzden tutmadı, yoksa düzelmiştim uykumu 😜 bende oturayım kar keyfi yapıyım dedim😂😂
Sen napıyosun bu saatte😍 senin niye uyku tutmadı

Olabilir canım. Bizim etrafımızda grip olan herkes pozitif çıktı. Omicron grip gibi oluyomuş. Benim boğaz ağrısı ve burun tıkanıklığı ile başladı, gecesi felaketti. Ateş ve sıtma tuttu. Titredim bütün gece. Ama sonrası hep grip gibi
Benim kötü geçiyor. Sırf 2 saatte 3 kere kustum .ölüyorum eklem ağrısından.

Evet canım yine emin olmak için alırken sorarsın ben tavsiye üzerine kullandım eczaneden aldım
Allah im inşallah ise yarar dun gece gram uyumadım düne göre gece iki katı arttı boğaz ağrım artık nefes alırken bile acıdı, kulaklarım zonkluyo Allah im resmen tüm gece dişimi sıkmaktan yoruldum dr a gitcem bugün hamileyim ama bi antibiyotik tedavisi var mu sorcam bu boğaz iltihabi antibiyotik olmadan anca 7 güne geçer bence

Allah im inşallah ise yarar dun gece gram uyumadım düne göre gece iki katı arttı boğaz ağrım artık nefes alırken bile acıdı, kulaklarım zonkluyo Allah im resmen tüm gece dişimi sıkmaktan yoruldum dr a gitcem bugün hamileyim ama bi antibiyotik tedavisi var mu sorcam bu boğaz iltihabi antibiyotik olmadan anca 7 güne geçer bence
Canım sen benim dediğimi bir sor. Aguşman 2 günde toparladım. Hiç antibiyotik almadan. Normalde iğne bile olsam 10 günde toparlayamam

Boğaz ağrısı çekenler eczaneden beeo nun propolisli boğaz spreyini alın. Çok iyi geliyor. 2 ay önce hastayken propolisi hamileyim diye direk içemedim ama boğaz spreyini kullandım.
Arıların kullanmadığımız bir şeyi kalmadı zaar 😂

Bir de boğazıma viks sürüp tülbentle sararak yattım baya terletip yumuşatıyor

X