2022 Tüp Bebek Ağustos/Eylül Pozitif Görenler buraya :)

Ya ne kadar gğzel yazmışsın çok teşekkür ederim geneliniz 2,3 gün dinlenmiş sonra dışarı çıkmış
Şimdi benm trasferden hemen sonraki gün kalçadan iğnem var
Hastaneye gitmesem eve çi çağırsam acaba birini
eve çağırınca gelecek birini taniyosan cagir gelsin tabi 😊 yakinsa da gidebilirsin bisey olmaz bence icini ferah tutarak ise başla en onemlisi bu

Benim de rahimde eğrilik olduğu için birden fazlası büyüdüğünde sıkıntı olabilir diye tek konuldu cnm. Herkesin bir derdi var🤷‍♀️ olsun ama umutluyuz yinede
Benimde ilk doktor araliksiz kullandirdi cahilmisim.ozamanlar ne bilcem bu ilaclari oda rahmimde miyoma neden oldu pat diye 3 cm miyomum vardi en son dua ile bekliyorum riskli diyolar ama 🙄

Daha yolun basindayiz durun kizlar ilerki aylarda ne yapcaniz boyle 😳
İlacımı içersem benden mutlusu yok ama reflü çok kötü birşey midem kanıyor resmen. Yani bırak gebelik nefes bile alamıyorum ilaçsız kalırsam. Yani gebelikte olan yanmaların atıştırmalarla geçtiğini duydum ama ben deki öyle değil ağır vaka🥴

kızlar merhaba ben sabırsız tezcanlı bir insan olarak beklemekten ibaret bu süreci çok zorlanarak geçiriyorum istedim ki benim gibi olanlar varsa bilgi paylaşalım zaman geçsin.
18 ağustosta 2 adet 5. gün embriyosu transfer edildi. Ben başladım yerleşme kanaması beklemeye...
2 gün içinde olmayınca dedim olumsuz herhalde duramadım gittim.21 ağustosta kan testi verdim. beta hcg 1.17 çıktı.
olmadı diye umutlarım tükendi. sonra doktorum ilaçlara devam etmem gerektiğini erken olduğunu söyledi.
bir yandan da belirti avcısı gibi kendimi dinler oldum. sonra duramadım gene 23. ağustosta erken gebelik testi aldım. hayalet çizgi gördüm. bugün 24 ağustos gittim gene kan verdim 4.73 çıktı ne hissetsem bilemiyorum. benim gibi olan var mı yazan olursa çoook sevinirim.

İlacımı içersem benden mutlusu yok ama reflü çok kötü birşey midem kanıyor resmen. Yani bırak gebelik nefes bile alamıyorum ilaçsız kalırsam. Yani gebelikte olan yanmaların atıştırmalarla geçtiğini duydum ama ben deki öyle değil ağır vaka🥴
Benim iki kardesjmde de var reflu haftanin 3 gunu hastanede geciyor bizim bilirim cok zordur bir reflu hastasinin hayati

kızlar merhaba ben sabırsız tezcanlı bir insan olarak beklemekten ibaret bu süreci çok zorlanarak geçiriyorum istedim ki benim gibi olanlar varsa bilgi paylaşalım zaman geçsin.
18 ağustosta 2 adet 5. gün embriyosu transfer edildi. Ben başladım yerleşme kanaması beklemeye...
2 gün içinde olmayınca dedim olumsuz herhalde duramadım gittim.21 ağustosta kan testi verdim. beta hcg 1.17 çıktı.
olmadı diye umutlarım tükendi. sonra doktorum ilaçlara devam etmem gerektiğini erken olduğunu söyledi.
bir yandan da belirti avcısı gibi kendimi dinler oldum. sonra duramadım gene 23. ağustosta erken gebelik testi aldım. hayalet çizgi gördüm. bugün 24 ağustos gittim gene kan verdim 4.73 çıktı ne hissetsem bilemiyorum. benim gibi olan var mı yazan olursa çoook sevinirim.
24 ağustos senin 6. Günün oluyor transfer sonrasında. Madem sabırsızsın bundan sonra hergün ver kan çünkü bukadar düşük çıkması çok erken yaptığın içinde olabilir🤷‍♀️

Ah canim ya firsat vermemissinki o cocuklara yerlessinler de hormon uretsinler 😊 bir umut varmis gibi bekle hepimiz öyleyiz

24 ağustos senin 6. Günün oluyor transfer sonrasında. Madem sabırsızsın bundan sonra hergün ver kan çünkü bukadar düşük çıkması çok erken yaptığın içinde olabilir🤷‍♀️
6. Gün çok da erken değil sanırım ama 8. Gün salgılanmaya başlar dedi doktor. Sanırım kimyasal gebelik olacak.

Ben de geldim :) şu tahmini doğum tarihini doğru mu hesapladım bilmiyorum:)

6 ağustosta 5 günlük taze embriyo transferi oldum :) ilk testi 12 ağustosta yaptım 20 çıktı. Sonra 15 ağustosta 117 çıktı. En son 17 ağustosta 300 çıktı :) ve nihayet 22 ağustosta 3004 çıktı. Haftaya ultrason randevum var :)

Heyecan stres kaydı hepsi bir arada.

Size bazı sorularım var
1) Bende son bir kaç gündür inanılmaz uyku hali var sizde de var mı? Çok çabuk yoruluyorum ve uyukluyorum. Ama gece çok sık tuvalete çıkıyorum.

2) pozitif haberini sadece eşim biliyor. Aileler bilmiyor . Arkadaslar bilmiyor. Sizce ne zaman söylemeli?

Dktr ona göre ilac yazar

Test icin cok erken değil mi? Senin de ikiz demek 🤗🤗🧿

X