2022 Tüp Bebek Ağustos/Eylül Pozitif Görenler buraya :)

Ah canim ya firsat vermemissinki o cocuklara yerlessinler de hormon uretsinler 😊 bir umut varmis gibi bekle hepimiz öyleyiz
Beni ilaçlar iğneler değil beklemek yordu valla sabır gram yok bende. Benim gibi olan var mı merak ettim 6. Gün test sonucu kaçtı acaba veren oldu mu kan. Birde transfer gününü saymıyor bazıları

Ben de geldim :) şu tahmini doğum tarihini doğru mu hesapladım bilmiyorum:)

6 ağustosta 5 günlük taze embriyo transferi oldum :) ilk testi 12 ağustosta yaptım 20 çıktı. Sonra 15 ağustosta 117 çıktı. En son 17 ağustosta 300 çıktı :) ve nihayet 22 ağustosta 3004 çıktı. Haftaya ultrason randevum var :)

Heyecan stres kaydı hepsi bir arada.

Size bazı sorularım var
1) Bende son bir kaç gündür inanılmaz uyku hali var sizde de var mı? Çok çabuk yoruluyorum ve uyukluyorum. Ama gece çok sık tuvalete çıkıyorum.

2) pozitif haberini sadece eşim biliyor. Aileler bilmiyor . Arkadaslar bilmiyor. Sizce ne zaman söylemeli?
Bendede akraba arkadaş bilmiyor göbek çıkınca ogrenirler🥰

Ben de geldim :) şu tahmini doğum tarihini doğru mu hesapladım bilmiyorum:)

6 ağustosta 5 günlük taze embriyo transferi oldum :) ilk testi 12 ağustosta yaptım 20 çıktı. Sonra 15 ağustosta 117 çıktı. En son 17 ağustosta 300 çıktı :) ve nihayet 22 ağustosta 3004 çıktı. Haftaya ultrason randevum var :)

Heyecan stres kaydı hepsi bir arada.

Size bazı sorularım var
1) Bende son bir kaç gündür inanılmaz uyku hali var sizde de var mı? Çok çabuk yoruluyorum ve uyukluyorum. Ama gece çok sık tuvalete çıkıyorum.

2) pozitif haberini sadece eşim biliyor. Aileler bilmiyor . Arkadaslar bilmiyor. Sizce ne zaman söylemeli?
Uyku hali halsizlik hepimizde var. Ben çalışırken ayakta fazla kalamıyorum tansiyonum düşüyor mesela.

Aileye söyleme konusunda iyi sabretmişsin😄 bizim bütün sülaleler öğrendi maşallah. 🥴

Emin olmak için söylemek istemiyoruz ama normal gebe kalanlar çift çizgiyi gördüğü gibi paylaşıyor çok şahit oldum. Bizim korkularımız var tabi. Bilgisi olanın endişesi çok olur.

Beni ilaçlar iğneler değil beklemek yordu valla sabır gram yok bende. Benim gibi olan var mı merak ettim 6. Gün test sonucu kaçtı acaba veren oldu mu kan. Birde transfer gününü saymıyor bazıları
Genel olarak sayilmiyor canim transfer gunu ama bu cok normal sabirsiz olman benim 7. Gunumde 112 cikmisti 😊

İki tane koyuldu ama 1 tanesi sıkı sarılsa benden mutlusu yok bir tane de dondurduk
Sarılır sarılır ❤🧿 şurada hepimizin mutluluğunu görmek isterim aylar sonra🌺
Benim de çift embriyo transferden 10 gün sonra yaptırdım testi. Bi de bugün yaptırdım (bugün 12. gun) anca 1200kusur. Benim değerler bu sekilde

Uyku hali halsizlik hepimizde var. Ben çalışırken ayakta fazla kalamıyorum tansiyonum düşüyor mesela.

Aileye söyleme konusunda iyi sabretmişsin😄 bizim bütün sülaleler öğrendi maşallah. 🥴

Emin olmak için söylemek istemiyoruz ama normal gebe kalanlar çift çizgiyi gördüğü gibi paylaşıyor çok şahit oldum. Bizim korkularımız var tabi. Bilgisi olanın endişesi çok olur.
Hala sabrediyorum :) bakalım ne kadar direnebileceğim:)

Uyku hali ve sık idrara çıkma olmasa hiç bir farklı durumum yok benim, gebe değilmişim gibi . Ha bir de arada alt karın ağrısı, adet olacakmışım gibi 😊

X