2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ryamm Ryamm o zaman bana ek olarak sadece progestan fitil ile iğne vermiş oldu. Çünkü zaten estrofem ve coraspini normalde de kullanıyoruz. Diğer ikisi dediğin gibi baktım antibiyotikmiş.

Aynen yarın iğne günüm gerginliği sardı yeniden 🤭🤭 elimde ısıtma yönetimini denicem bakalım ya vurulduğu andan korkma vururken acımıyor ki zaten bi gün sonrasında kork 🤣 herkeste aynı olmuyor ama eras da vuruluyor sürekli benim ki gibi olmuyor onun 😁😁 korkma o yüzden 😅🤪
Gülü seven dikenine katlanacak napalım yapacak bi şey yok🤭🤭☺️

İğne kalçadan canım. Bilmiyorum ki ne işe yarıyor hiç sormadım aklıma bile gelmedi heyecandan 🤭🤭😂😂 monodox la prednolü sadece 3 gün kullanacam sonra bırakacam. Diğerlerini transfer öncesi ve sonrası devam 🤭
Prednol kortizon ilacı bağışıklığı baskılamak için kullanılıyor transferden önce bana da hep verdiler 5gün. İnşallah olumlu sonuç alırsınız 🙏🏻🙏🏻

Prednol kortizon ilacı bağışıklığı baskılamak için kullanılıyor transferden önce bana da hep verdiler 5gün. İnşallah olumlu sonuç alırsınız 🙏🏻🙏🏻
Bağışıklığı baskılamak derken ne işe yarıyor? İltihaplanmayı önlemek vs yazınca onu da antibiyotik sanmıştım.

Ooooo ne güzel haberler bunlaryaaaa😍😍😍 hadi inşallah al gel bebişni cumartesi günü 😍😍😍 progestan karından mı verdi iğneyi 😁 monodox la prednol ne işe yariğğ acaba 😄
342FFE10-E0EC-4D3F-8098-87811E6DE86E.jpeg

Bende kullandım ikisini bak burda yazıyo ne işe yaradığı🙊

Kızlar merhaba bu ay tup bebek tedavim başlayacak. Adet gunum 7 mayısti.doktorum 3 mayısta başlayıp 9 mayısta bitecek şekilde tarlusal icmemi söyledi içtim bırakalı 6gun oldu daha regl olmadı testlerde negatiftir.sizce neden bu ilacı verdi bana regl günlerimde duzenlidir.

Bağışıklığı baskılamak derken ne işe yarıyor? İltihaplanmayı önlemek vs yazınca onu da antibiyotik sanmıştım.
Bağışıklığını baskılanarak embriyonun tutunma ihtimalini arttırıyor işte. Ama hiç unutamıyorum dünyadaki en zor içilen ilaçtı benim için aşırı zor bir tadı ve kokusu var en hızlı şekilde yutmaya çalış.

X